** שרשור בוקר 2 היום ה90 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

uchiha_sasuke

Well-known member
אני מאוד רציתי להאמין שהוא עבר שינוי. הוא מזכיר לי חבר של הבן שלי שכל הזמן צועק כי הוא לא שומע טוב, בחור שרכש השכלה גבוהה, אבל עד היום בגיל 38 הוא רווק והוא גם עצבני כל הזמן, אבל אנחנו אוהבים אותו כי יש לו לב טוב. כפי שכבר אמרתי בעבר, הטעות הראשונה של יהודה: אסור היה לו לספר, גם אם מדובר במעגל של גילויי לב על כך שהוא ירק על אמא. הוא ישב עם אנשים שהוא לא מכיר, שבאותו רגע אולי עטפו אותו בחיבוק ונכמרו רחמיהם עליו. זה לא היה בקבוצת תמיכה עם אנשי מקצוע. הוא שרף את עצמו באותו רגע. הוא תמיד יהיה יהודה שירק על אמא שלו.
הוא הדייר היחידי שנחשף בכל מערומיו
לעיתים היה קשה לצפייה וכבר כתבתי שבתור צופה הערכתי אותו על זה
חבל לי שנפל/ הגיע לקצה ככה ע"י אנשים שרצו ברעתו נטו משנאה טינה וקנאה
בחיים צריך להיות חכמים לא צודקים הלוואי שיפנים את זה כבר ויפסיק להילחם בטחנות רוח

Aye123

Well-known member
אולי השלישיה האחרונה שגל רצתה באמת תקרה תומי גוזי וזהבה האחרונים
במצב הנוכחי יש מצב גדול שקארין תהיה מקום 3
נראה שהאח בקטע של להרים לה ממש..
אם זה לא יעבוד לו אז כן, ג׳וזי זהבה ותום יהיו השלישייה האחרונה.

Simba223

Well-known member
זאת ההוכחה שאלמוג לא תורמת בשום דבר לבית ולו לדינמיקה החברתית ללא יהודה
אין לה מה למכור. כל הבולשיט הזה של "אני לא צריכה גבר להישען עליו בשביל להגיע למטרה" היה בלוף אחד גדול.
מוצ"ש היא מחוץ לנווה אילן. מקווה.

צופהבאחהגדול

Well-known member
זאת ההוכחה שאלמוג לא תורמת בשום דבר לבית ולו לדינמיקה החברתית ללא יהודה
אין לה מה למכור. כל הבולשיט הזה של "אני לא צריכה גבר להישען עליו בשביל להגיע למטרה" היה בלוף אחד גדול.
מוצ"ש היא מחוץ לנווה אילן. מקווה.
באה ממוקדת מטרה לזוגיות, נועה לא נתנה לה להתקרב לג'וזי (הדבר היחיד הטוב שעשתה) נאלצה להסתפק ביהודה חשבה שתוכל להעביר את הזמן בלי נשיקה עד הגמר. קארין אגב הייתה בפרקים גם מבלי לפלרטט איתו לא הייתה צריכה לעשות כלום איתו חח.. התלהמה התבהמה הורידה את קארין והעלתה את עצמה . זה שלוקחת דברים בלי רשות גם לא מוסיף

זוכרת רק מה שאמרה בולנטיין שאמרו לבקש משאלה כשהפריחו בלון.. ביקשה באינסטינקט הלוואי ואגיע לגמר... אחר כך תיקנה למשאלות אחרות.
זו האמת ועשתה הכל בשביל זה.

SNIPES

Well-known member
כפרה עליה
היא פורחת בחוץ
ויהודה עכשיו יושב בבית ובוכה
צדקקקקק
סתם מחשבת בקול
300 אלף על הקמפיין הנוכחי, 100 על הקודם, 160 על הכניסה הראשונה לאח (ומי יודע כמה על הנוספת)
560 אלף והיד עוד נטויה
מהזכייה מקבלים 640 אלף
מי צריך לסבול שם עוד חודש בשיממון כשהיא עושה את כל הסכום הזה בחוץ

מצב
הנושא נעול.
למעלה