** שרשור בוקר 2 היום ה90 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

המלאך האדום10

Well-known member
האמת שהידיעה שלא אראה את יהודה על המסך עושה לי חשק להזמין את הערוץ.
צריך היה להוציא אותו הרבה קודם. בעונה השניה הוציאו את זאתי לא זוכרת את שמה בגלל ששפכה כוס מים
ואת שי חי כי נתן בעיטה לקרטון (אפשר לחשוב) . יהודה חשב שהריבים והעלבונות יתנו לו זמן מסך
ובסוף נתן לו לראות את הדלת החוצה. ואני רגועה. 😊😌

פה זה לא בורדל1

Well-known member
האמת שהידיעה שלא אראה את יהודה על המסך עושה לי חשק להזמין את הערוץ.
צריך היה להוציא אותו הרבה קודם. בעונה השניה הוציאו את זאתי לא זוכרת את שמה בגלל ששפכה כוס מים
ואת שי חי כי נתן בעיטה לקרטון (אפשר לחשוב) . יהודה חשב שהריבים והעלבונות יתנו לו זמן מסך
ובסוף נתן לו לראות את הדלת החוצה. ואני רגועה. 😊😌
סתם לידע כללי
שי חי יצא כי הוא רצה לצאת
גם אחריי הבעיטה בקרטון התחננו אליו שהוא יישאר, והציעו לו לגור בנסט עד סוף העונה דרך משימה שתחלק את הבית. והציעו גם לשאר המתמודדים סכום כספי נוסף שישארו עד סוף העונה כי רובם לא רצו להישאר עם שי חי נשאר.

בסדר555

Well-known member
חידת היגיון בחסות תגובה מהפייסבוק:
״ומה עם רמי הא???? רמי הפר את חוקי הבית לפני שנכנס לשם! ״
אין לי בעיה אם זה שיהודה הודח אם הוא השתמש באלימות, אין מקום לאלימות בשום מקום לא רק בבית האח
יש לי בעיה שרמי לא הודח אחרי שכל העונה שמענו ממנו איומים וקללות מאחורי הגב של יהודה וג'וזי
השתמש באלימות מילולית יום יום ולא קיבל אזהרה אחת
ההתנהגות שלו עם לינור לבד הייתה שווה הרחקה מבית האח או לפחות אזהרה

ולפי מה שאני יודע הוא עדיין לא קיבל אזהרה אחת

meital38

Well-known member
לא הבנתי מה הקטע של תום שפתאום כל כך דואג לקארין............ פונה אליה מיוזמתו ושואל אם לשים לה גבינה על החביתה, ולא שואל אף אחד אחר בשולחן?? עד אתמול לא יכל לראות אותה, פתאום מיוזמתו דואג לה? זהו יהודה יצא, גל יצאה מתחילה חגיגה?? יש מצב שכל המצב שהיה שבור ב 3 שבועות האלה היה בגלל שלקארין היו רגשות ליהודה וכל הרגש שלו לגל זה זיוף? הכל היה משחק בלשבת ולהסתכל על התמונות שלה? ולעשות לה מקדש? מעניין שפתאום גם אין לו כבר את הבושם שלה, הוא לא זקוק לזה, והוא לא מסתכל בתמונה שלה, טוב שיש לו את הטבעת שלדעתי גם עניין של כמה ימים עד שתרד מהאצבע שלו

צופהבאחהגדול

Well-known member
אז ליאור נלחם מול יהודה אתמול
אחרי כל הכלים שהוא עשה במקומו אתמול כשהוא פרזיט. התפוצץ לאחר גם ככה כל מה שחושב עליו
וליאור נלחם והאריה ניצח את הצבוע!

מצב
הנושא נעול.
למעלה