שרשור חיובי =+=

IkMfNiY

New member
שרשור חיובי =+= ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

בפעם הראשונה בפורום שלומי שבן... למי שמכיר ולמי שלא, השרשור החיובי נפתח ביום שבת וכותבים בו אך ורק את הדברים החיוביים שהולכים לקרות לכם בשבוע הקרוב. זה כל מה שצריך לדעת עליו, לא יותר מדי מסובך... אז שיהיה לכם שבוע נהדר ו...
תחשבו חיובי =+=
השבוע שלי:
ראשון- כפ"ס
שני- כפ"ס
שלישי- כפ"ס
רביעי- כפ"ס
חמישי- כפ"ס [אולי הופעה של יוני בלוך] ויומולדת לחברה טובה שלי
שישי- סמינר מלש"שים [מועמדים לשנת שירות]
שבת- סמינר מלש"שים ומפגש גרעין יעל

bleeding guitar

New member
נאמממ ../images/Emo168.gif

ראשון- לא יודעת שני- הופעה של משינה + אהוד בנאי והפליטים בהיכל התרבות - אחלה הופעה שלישי- ג'ינה סנאפ בלבונטין רביעי- לא יודעת חמישי- לא יודעת שישי- לא יודעת שבת- לא יודעת

A t z a

New member
שבוע משעמם אחוש../images/Emo80.gif

ראשון-לא ידוע... שני-צריכה להכין כמה דברים חשובים שלישי-לא ידוע רביעי-עכבר מעבדה... חמישי-עכבר מעבדה גם...בערב מתלווה לחברה להופעה של נועם פנחסוב. שישי-כנראה יוצאת לת"א עם שתי חברות שבת-יום כיפיי מתנה לחברה ליומולדת

Endlessoul

New member
אהבתי את הרעיון :)

יום ראשון - טיול קצר לאזור הכנרת יום שני - שיעור פסנתר, שיעור יידיש ושיעור הרמוניה יום שלישי - שיעור יידיש והרבה זמן חופשי לנגןןן, אולי קונצרט בערב יום רביעי - רק שעתיים בית-ספר והרבה זמן חופשי לנגןןן, אולי קונצרט בערב יום חמישי - היום הודיעו לי על סדנת הלחנת שירי משוררים שמתקיימים ביום הזה! איזה פנאןןןן! יום שישי - קונצרט שאני מנגנת בו
, אולי קונצרט בערב חה אני אשכרה נשמעת כמו מוסיקאית רצינית D:

B a m b o o k

New member
אמנם באיחור... אבל מה אפכת לי../images/Emo3.gif

ראשון-לא היה משו מיוחד נראלי שני-בערב נסעתי לירושלים וישנתי אצל אחותי עם חברה
שלישי-בירושלים!! היה מדהים
רביעי-גיוס של חברה, ואולי בערב הופעה של דניאל סלומון חמישי- קורס החייאה שישי-רמב"ם

למעלה