** שרשור לילה היום ה-100 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

שיבא 78

Well-known member
נו באמת...
מישהו מאמין שבן אדם
שאיים באלימות פיזית
ושקילל בלי סוף
יזכה??

שניר לא יזכה
ולא יעזרו ניסיונות ההלבנה שלו והעליה הפתאומית שלו בסקרים האחרונים.

הדמות שלו לא החזיקה מים כל העונה
אז פתאום הוא יהפוך ליקיר הצופים ?
🤣

tarimulu

Well-known member
נו באמת...
מישהו מאמין שבן אדם
שאיים באלימות פיזית
ושקילל בלי סוף
יזכה??

שניר לא יזכה

🤣
אם נתנאל זכה ברכב של 300 אלף
ברור שזה יכול לקרות
הבושה התרבותית למדינה לא תהיה כזו שונה בין סתיו לשניר

yoni564712

Well-known member
נו באמת...
מישהו מאמין שבן אדם
שאיים באלימות פיזית
ושקילל בלי סוף
יזכה??

שניר לא יזכה

🤣
סתיו תצא במקום ה3....

KAPSULA1

Well-known member
נו באמת...
מישהו מאמין שבן אדם
שאיים באלימות פיזית
ושקילל בלי סוף
יזכה??

שניר לא יזכה

🤣
הוא לא יזכה. העליה שלו בסקרים זאתֶ תוצאה ישירה של ההדחות של ספיר, שי ואברהם וזה הגיוני.
אם יענקי היה מודח מעתוק היתה עולה גבוה וההיפך.
רק לסתיו מבין כל המודחים ומי שיודח אין מי שיעביר את הקולות אליה. שליאל יודח האחוזים שלו יעברו למעתוק

צופה15

Well-known member
מי היה מאמין שאני אצביע בגמר את כל הצבעות המשפחה לשניר חחח אפילו לפני שבועיים אם היו אומרים לי את זה, הייתי אומרת שאין סיכוי.זה מה שיפה בעונה הזאת, כל פעם משתנה הדייר שהוא הכי פחות בלתי נסבל בבית.

KAPSULA1

Well-known member
מי היה מאמין שאני אצביע בגמר את כל הצבעות המשפחה לשניר חחח אפילו לפני שבועיים אם היו אומרים לי את זה, הייתי אומרת שאין סיכוי.זה מה שיפה בעונה הזאת, כל פעם משתנה הדייר שהוא הכי פחות בלתי נסבל בבית.
אני מצביעה לו כבר בשבועיים האחרונים. אני בניגוד לכולם רואה לב גדול, בחור לא עצלן, פעלתן. דואג למשפחתו, רגיש. היה כבול כל העונה לאישה ולאחות כי הוא אדם שמעניק.
גם את ההתפרצויות אני לפעמים מבינה. באחת השיחות של ספיר עם אברהם היא ניסתה לסנגר על שניר שאברהם והוא רבו והיא סיפרה ששניר בשכונה תמיד היה ילד שקיבל מכות וגדל בסביבה לא פשוטה של מריבות וקרבוֶת ותוצאה מזה הוא ככה שהוא מתפרץ.
והאהבה והדאגה לכלבים מוסיפים אצלי המון.
אני ידעת שסתיו תזכה והוא מקסימום יגיע למקום השלישי אבל אשמח אם הוא יעקוף אתֶ ליאל ויענקי

צופה15

Well-known member
אני חושבת שיש לו סיכוי לזכות. יש לו תכונות יפות, הנתינה, העזרה בבית, האהבה לחיות, המשפחתיות. בחמישיה הזאת הוא הכי ראוי לזכיה.

KAPSULA1

Well-known member
אני חושבת שיש לו סיכוי לזכות. יש לו תכונות יפות, הנתינה, העזרה בבית, האהבה לחיות, המשפחתיות. בחמישיה הזאת הוא הכי ראוי לזכיה.
אין לו סיכוי לזכות.
סתיו תזכה גם אם הוא יפתח הצבעות עד 2025. מה שכן הוא מתחזק בדעת הקהל אבל היה רדום חודש שלם בגלל הקשר עם שי וזה מה שהרס לו.

Edne

Active member
אין לו סיכוי לזכות.
סתיו תזכה גם אם הוא יפתח הצבעות עד 2025. מה שכן הוא מתחזק בדעת הקהל אבל היה רדום חודש שלם בגלל הקשר עם שי וזה מה שהרס לו.
הוא לא היה רדום בגלל הקשר איתה. הוא היה רדום כי זה מה שהאח החליט להראות כדי להגיע בדיוק לפרקים האלה שמראים ששניר כביכול לא היה הוא בגללה ושמרבית מהמעשים וההתנהגויות שלו באשמתה.
אני בכלל בטוחה שאם לא היא, הוא מזמן היה נבעט מהדלת האחורית. היא מאוד החזיקה אותו שם בין אם זה לטובה או לרעה.
לא סתם הוא השאיר אותה עד השלב הזה ונראה לי שברור כשמש שהוא לא סובל אותה.
אני מאמינה שהוא יסיים במקום השני.

tarimulu

Well-known member
מעניין אם סתיו תתחיל לשאוב עכשיו את השטיח ואז תגיד שאברהם השתלט עליו כל העונה ולא נתן לה

מורבידי 1

Well-known member
מחר הדיירים ידברו למצלמה ויגידו למה צריך לבחור *בהם*. כמה הכרחי.
תוהה אם אי פעם מישהו שינה הצבעה לפייבוריט, בגלל נאום גנרי של דייר למה לבחור *דווקא* בו

אופה קטנטנה

Well-known member
אני חושב שאני זוכר את הארוע הזה אפילו . זה היה אולי בשביל ניר אבישי , או מישהו שממש היה חשוב לה, בעונה שהייתי פה , אני זוכר שהיא כתבה על זה ,בחיי :ROFLMAO:

וצריך גוגל על הארגנטינאית. לי היה קראש על ערן טרטקובסקי, אם מישהו זוכר, דור דמרי, וכל חתיך גנרי , אבל בעיקר על טרטקובסקי.
חחחחחחחחחחחח
כל חתיך גנרי.
❤️

tarimulu

Well-known member
מצביעים למי שרצה לבעוט לסתיו בראש
איזה שינוי הקהל עשה
העיקר טליה טליה טליה

:love: :love: :love: :love: :love: :love:
צורת התבטאות
לא רצה פיזית גישה לראש שלה וביצוע בעיטה
באותה מידה רוצים להצביע למישהי שרצתה להרעיל מישהו עם אקונומיקה