** שרשור לילה היום ה-103 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

אופה קטנטנה

Well-known member
טוב, די,
כולנו אחים, כולנו חונטאים,
כולנו רוצים בטובת
הכלל,

ולכן,
הכי נשמח,
אם הילד עם עיניי הזכוכית התכולה, המבט הנוגה,
ירא השמים, האח האבוד, האח שחווה חרם
בשריר התאומים,

הוא שיזכה, וישמח את בית ישראל.

yoni564712

Well-known member
סקופ:

חוזרים הביתה יצולם
בבית החדש ששניר
ירכוש להוריו

אופה קטנטנה

Well-known member
משעמם, יונוש,

שעה שאני ופאשיסטוש רוקמים מאחורי הקלעים
כיצד להכניס אתכם לחרדות,
ולצערי,
אתם זורמים.

אופה קטנטנה

Well-known member
כפרה, תגידי את האמת,

אם היא היתה נכנסת ככה לאולם ההרצאות באקדמיה שלך,
מה הדבר הראשון שהיית מנחיתה לה על הראש?

katy2022

Well-known member
בעונה הקודמת חוזרים הבייתה צולם יום אחרי…לא נתנו לפיינליסטים לנשום..לעכל..
מקווה שהפעם יתנו להם לפחות יומיים לפני שיצלמו

yoni564712

Well-known member
״אתה יודע שהבית הזה מאוד דינמי.
יום אחד אתה חושב שזה היום הכי גרוע בחיים שלך. ויום למחרת זה היום הכי מאושר בחיים שלך.
יכול להיות שאתמול זה היה היום הכי גרוע בחיים שלך.
אבל תחשוב שאתה יכול להפוך את הקערה על פיה ולצאת גבר. ולהוכיח. אתה מתבייש שעלו על האסטרטגיה שלך? אתה מתבייש בדרך שלך?
אתה יודע מה הגדולה? שאתה כבר מודע לזה ואתה אומר את זה, כבר עברת 50 אחוז מהדרך שלך. ה-50 אחוז האחרים זה להראות מי אתה באמת. זה בסדר להתבייש, אנחנו לא מלאכים. אנחנו עושים המון דברים בחיים שאנחנו מתביישים בהם. אני גם מתביישת בהרבה דברים בחיים שלי. אבל תקום, אל תישאר במקום הזה. תקום, תחייך. תחשוב, אתה מתמודד מול הפחד הכי גדול שלך. הפחד הכי גדול זה בושה. נכון? זה הפחד הכי גדול של כולם בעצם. אבל אתה יודע מה הכי טוב? להתמודד. באת לפה להתמודד. אני באתי לפה להתמודד. התמודדתי פה עם המון דברים בחודשיים האחרונים, המון. זקנבוט הראשון, לא התמודד. ואני ישבתי איתו ואמרתי לו… כן. אני אומרת לך, הוא ברח גם. לין קמה והלכה. בן קם והלך. זה לא קל. אבל יש לך פה צ׳אנס אחד, חוויה של פעם בחיים לקום ולהתמודד. אתה צריך לקום ולהסתכל לפחד בעיניים, לבושה הזאת. לשים אותה מול הפרצוף שלך ולהסתכל ולהגיד, אני לא מפחד מהבושה. אני עוויתי/עשיתי. פשעתי, חטאתי, אני אדע לקחת אחריות, לבקש סליחה ולהשתנות. זו הגדולה שלך תהיה פה. זו הדרך הנכונה. אל תקום ותברח. כי זה הכי קל. אבל מה יזכרו מאורי נגר? מה אתה רוצה, שיזכרו את הבושה? או שיזכרו ויראו שבן אדם עשה דרך, עשה שינוי? אז תיקח את עצמך ותעלה. זה לא אומר שאני לא כועסת עליך, הכעס לא יעבור מהר, אבל זה כבר לא הנושא, כי אני סלחתי לך. אבל אני רוצה שאתה תסלח לעצמך.״

1694292241017.png gi654456phy.gif

בוףףברכה

Well-known member
על מה הם...בבידוד...?....
כל כמה זמן....
נועלים אותם באיזה...
חדר...ו כלום...
לילה אחרון.......
היה צריך להיראות...יותר
מושקע...

מצב
הנושא נעול.