** שרשור לילה היום ה87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

dorya

Well-known member
אתמול שג'וז היה בדאון ידעה יפה לעקוץ אותו להציק היום היא בתהיות שלה רק קבלה חום ותמיכה ממנו
זו קארין לעד תהיה מקבלת יותר מיודעת להחזיר
כפויית טובה
אני באמת מנסה להבין איך ג'וזי סולח לה כל פעם, יש לו רגישות כלפייה שהיא לא ברורה לי..

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אני באמת מנסה להבין איך ג'וזי סולח לה כל פעם, יש לו רגישות כלפייה שהיא לא ברורה לי..
אחד הוא מחפש מישהו להעביר איתו את זמן והיא פנויה כי יהודה עסוק
שתיים לא הרבה אנשים כרגע בבית אוהבים את קארין והוא לא רוצה שהיה לה מה שקרה לו במשימת האשרם שהוא היה שבור זה הרבה בגלל הלב הרגיש שלו

dorya

Well-known member
שתיים לא הרבה אנשים כרגע בבית אוהבים את קארין והוא לא רוצה שהיה לה מה שקרה לו במשימת האשרם שהוא היה שבור זה הרבה בגלל הלב הרגיש שלו
זה מתחילת העונה ככה גם כשהיו לו ולה חברים נוספים אז עניין הלבד לא נכון בעייני , יש שם משהו מעבר שלא ברור לי..

נטשונת1234

Well-known member
ליאור. אורן. זהבה. יש אנשים שדורשים פחות אנרגיה וגם להם אין את ה"אחד". היא לא ברירת מחדל שלו, יש לו שם חיבה ושיהיה לו בכיף, אבל זה באמת לא מובן..

קליאו22

Well-known member
בג'וזי יש מרכיב אבהי מאוד חזק, הוא צריך מישהו/י לדאוג להם, לחבק, לעודד. נותן לו תחושה טובה שזקוקים לו.
לקארין, שלא כמו בכמה ימים ראשונים של משיכה פיזית שעברו, הוא מתייחס כאחות קטנה שצריכה לעבור עוד כמה דברים בחיים, לכן הוא סלחני כלפיה כמו שהיה סלחני כלפי גל והשטויות שלה. הוא לא מייחס חשיבות יתרה לפליטות פה, הבין שהיא ילדותית בהתאם לגילה

נטשונת1234

Well-known member
אתמול שג'וז היה בדאון ידעה יפה לעקוץ אותו להציק היום היא בתהיות שלה רק קבלה חום ותמיכה ממנו
זו קארין לעד תהיה מקבלת יותר מיודעת להחזיר
כפויית טובה
יאללה מחכה שאחרי כל הפרגונים והקילו קמח בדמות קרפים צרפתים שקיבלה, תחזור לעצמה ותסנן את המרמור הקבוע שלה על הצועקים לג'וזי כדי לקבל קצת תחושת שיגרה.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
יאללה מחכה שאחרי כל הפרגונים והקילו קמח בדמות קרפים צרפתים שקיבלה, תחזור לעצמה ותסנן את המרמור הקבוע שלה על הצועקים לג'וזי כדי לקבל קצת תחושת שיגרה.
זה ידוע בגלל זה היא לא יודעת להיות חברה של מישהו אבל זה לא יגרום לו להפסיק לתמוך בה וחבל כי הוא מבזבז את זמן שלו עליה

מצב
הנושא נעול.
למעלה