**שרשור לילה - היום ה88 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

dorya

Well-known member
השיחה של דניאל וליאור שווה לצפייה או שלא?! אני רואה שיש עלייה המון שיח..

Meirav654

Active member
לכל אחד מהמתמודדים יש מחראה משלה. לא כדאי לשפוט מהר כל כך. אני בטוחה שיש עוד אנשים כמוני שלמדו באוניברסיטה ואוהבים את יהודה.

Meirav654

Active member
הלוואי וליאור יעשה שיחות כאלה יותר ויתעמת מול יהודה ושלא יצנזרו כי אני חושבת בול אותו דבר על יהודה.
מעניין שליאור לא חשב ככה על טל גלבוע שבאה להרים לו ששפכה כוס יין על מתמודדת אחרת וצרחה כמו בהמה. ליאור צדקן ששיחק בסדרה "רמזור", סדרה מצחיקה, אך פרובוקטיבית עם סצנות מיטה בוטות ועדיין מרגיש אפשרות להגיד על מישהי כמו גל שהיא לא צנועה. מעניין אותי לדעת מתי הוא קם יום אחד והחליט שהוא יודע מה טוב ורע בעולם הזה ולמי מגיע או לא מגיע לזכות.

פייר לה קרדן

Well-known member
מעניין שליאור לא חשב ככה על טל גלבוע שבאה להרים לו ששפכה כוס יין על מתמודדת אחרת וצרחה כמו בהמה. ליאור צדקן ששיחק בסדרה "רמזור", סדרה מצחיקה, אך פרובוקטיבית עם סצנות מיטה בוטות ועדיין מרגיש אפשרות להגיד על מישהי כמו גל שהיא לא צנועה. מעניין אותי לדעת מתי הוא קם יום אחד והחליט שהוא יודע מה טוב ורע בעולם הזה ולמי מגיע או לא מגיע לזכות.
העלית נקודה מעניינת האם ליאור נותן לבנות שלו לצפות "ברמזור" ,או שהוא שומר אותם עד גיל 18 חסודות,טהורות וצנועות.

עדגיל

Well-known member
השיחה של דניאל וליאור שווה לצפייה או שלא?! אני רואה שיש עלייה המון שיח..
ליאור שהעמיד להדחה את גל בנימוק שהיא לא משמשת דוגמא חיובית, נשען על מידע שגל העבירה לו שבחוץ יהודה חזק. הוא תפס את דניאל לשיחה אחרי שקלט שדניאל ויהודה מיודדים, ומלכלך בלי הפסקה על יהודה.... מחר הוא ידווח לרמי ולתום שיהיו מרוצים

אופה קטנטנה

Well-known member
ליאור שהעמיד להדחה את גל בנימוק שהיא לא משמשת דוגמא חיובית, נשען על מידע שגל העבירה לו שבחוץ יהודה חזק. הוא תפס את דניאל לשיחה אחרי שקלט שדניאל ויהודה מיודדים, ומלכלך בלי הפסקה על יהודה....
קשקוש. הוא תרעל על יהודה באינטנסיביות עוד בטרם כניסתה של גל.

שאלה27

Active member
באמת לא היה אכפת לי עם ליאור היה מדבר עם אנשים שלאחברים של יהודה ומדבר על מה שהוא חושב עליו, אבל למה לבוא לבן אדם שמסתדר איתו לחבר טוב שלו ולנסות לסכסך ולפגוע בקשר שלהם להכניס לו ספקות להגיד לו שיהודה לא באמת חבר ,מאיפה אתה יודע מה הוא מרגיש לדניאל מי אתה חושב שאתה .
אני ממש עצובה התחלתי לראות האח הגדול שוב כי ראיתי שליאור וזהבה בן שם ומאוד אהבתי אותם לפני האח הגדול תודה לאל שבזהבה בן לא טעיתי

פייר לה קרדן

Well-known member
ליאור נשאר ער כדי לתפוס מסך כשכולם ישנים??
זה בדיוק מה שהוא טען שיהודה עושה.. והופ פתאום הוא נשאר ער.
תראי איך הוא זורח אחרי שהרעל יצא לו מהבטן. אין ספק גל פה את יכולה לסמן וי.

fleabag

Well-known member
מכל אופציות העריכה מהשוחר הלילה נסט בפרק הבא ליאור בהילדות שלי עם אבוקדו

מצב
הנושא נעול.
למעלה