** שרשור עדכונים, קישורים וחג שמח **

מצב
הנושא נעול.

אופה קטנטנה

Well-known member
אני יכולה לעדכן רק מההפגנה אתמול,
ולקלל מעט את ביבוש על מה שאמר.
חוזרת לעבוד, חיבוק ערני.

צופה15

Well-known member
שנה של התחלות חדשות. זוג יפה. שיהיה בהצלחה :love:

מיבאלי

Active member
שנה של התחלות חדשות. זוג יפה. שיהיה בהצלחה :love:
איך היא אוהבת להתלבש שיראו לה חלק מהציצי

מיק83

Well-known member
אז אחרי פוט לוקר… מתבשל משהו בין ספיר ואדיקט ??..

בהצלחה 🪬

אמנם זה עדיין לא רשמי, אבל היא רומזת על כך וגם על עוד הצעות שהיא קיבלה ועל כאלה שהיא ויתרה 🧿

צופה15

Well-known member
כוכבת

מיק83

Well-known member
כוכבת
אוהבים אותה 😍

IMG_7507.jpeg

tarimulu

Well-known member
שי על הזלזול של סתיו בזוגות ובשקר של סתיו שלא יחזיקו: "שתלך לפוקס הום, תקנה צנצנת ותעשה חמוצים".

כזכור, בעונת 2023 של האח הגדול התמודדה דיירת בשם סתיו. קהל בהנהגת הכוח הורוד יצר רושם לפיו היא תהיה זו שתנצח, משאלת שווא שהתבררה כלא נכונה. בהמשך נטען כי היא "עשתה את העונה" ותרוויח מיליון במהרה בדרכים אחרות ואף תסתער על מסכי הטלוויזיה לאחר שכל ערוץ בעולם ירצה לשתף עמה פעולה - טענות שלא נשאו פרי עד עתה.

אנליסטים מעריכים כי החשש של סתיו יתממש, כפי שתיארה במילותיה: "אני מפחדת שזה ילך לאיבוד. התפרסמתי פעם, אחרי 'היפה והחנון'. גם אז התחילו לזהות אותי וקיבלתי הצעות – אבל ביום אחד זה נגמר. אפילו להשקות הפסיקו להזמין אותי. כבר לא הייתי רלוונטית. רק שלא ייגמר".

נערך לאחרונה ב:

anthropologist

Active member
שי על הזלזול של סתיו בזוגות ובשקר של סתיו שלא יחזיקו: "שתלך לפוקס הום, תקנה צנצנת ותעשה חמוצים".

כזכור, בעונת 2023 של האח הגדול התמודדה דיירת בשם סתיו. קהל בהנהגת הכוח הורוד יצר רושם לפיו היא תהיה זו שתנצח, משאלת שווא שהתבררה כלא נכונה. בהמשך נטען כי היא "עשתה את העונה" ותרוויח מיליון במהרה בדרכים אחרות ואף תסתער על מסכי הטלוויזיה לאחר שכל ערוץ בעולם ירצה לשתף עמה פעולה - טענות שלא נשאו פרי עד עתה.

אנליסטים מעריכים כי החשש של סתיו יתממש, כפי שתיארה במילותיה: "אני מפחדת שזה ילך לאיבוד. התפרסמתי פעם, אחרי 'היפה והחנון'. גם אז התחילו לזהות אותי וקיבלתי הצעות – אבל ביום אחד זה נגמר. אפילו להשקות הפסיקו להזמין אותי. כבר לא הייתי רלוונטית. רק שלא ייגמר".
אנליסטים:ROFLMAO:

רותרות7

Well-known member

ייגמר, סתיו, ייגמר. 0 תמיד נשאר 0. עשית מעצמך צחוק, הצחקת את הקהל אבל עכשיו, את באמת כבר לא רלוונטית. לדעתי, זה ייגמר לפני שזה יתחיל. רוב הציבור לא קנה את הבלוף, המשחק, הבכי בלי הדמעות, השקרים, הנקמות והרוע.
ולא כדאי להבטיח לילד בן 6 אייפון 14 ולהתגאות בכך...ממילא בבית ספר דתי לא יראו זאת בעין יפה!

מיק83

Well-known member
ספיר ואברהם עושים הכל כדי להיצרב בתודעה🤮
חקיינים על טורבו…עוברים לגור ביחד(כנראה בסאבלט לעת עתה) עוד שבוע יתארסו עוד שבועיים יתחתנו😂
ולא הבנתי מה הבעיה בחיי הזוגיות שלהם?
עדיין תקועה באח הגדול?

ככה או ככה… הם מבלים ראשון עד חמישי בבתי מלון במרכז - כי עיקר העבודה של ספיר במרכז… ואם הם לא במרכז - אז הם במרחק 3 שעות נסיעה זה מזה..

למה אדם זר, מעביר ביקורת על הרצון לייעל להם את החיים שלהם? נו טוב.. מה כבר יש לעשות .. אח גדול נגמר..

אז הם גרים כעת בדיזנגוף.. ויעברו בהמשך לדירה מושכרת שלהם … שיהנו🪬🧿🪬

מצב
הנושא נעול.
למעלה