** שרשור צהריים היום ה87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

GALxp

Well-known member
במידה ואנחנו עדיין במשימה ולא בסגירה שלה- היה יכול להיות נחמד לתת לג'וזי כחלום להיות ראש הבית ואולי אפילו להרכיב את רשימת המועמדים להדחה
להרכיב את רשימת המועמדים להדחה? הוא עדיין לא רועי עוז, אולי יחליף אותו בעונה הבאה. מקסימום יכניס אוטומטית דייר אחד לרשימה.

svtar25

Well-known member
בתוכנית בוקר , גל סיפרה שנוהל 24 לפרישה מתוכנית נפתח הרבה פעמים. אני לא יודעת האם הפעם מישהו פתח נוהל 24...דרור הודיע על פרישה מראש, המתין 24 שעות לפרישה
הצינזור עצמו היה כנראה 4 שעות - עזיבה עצמה

מכורה וחבל

Well-known member
בתוכנית בוקר , גל סיפרה שנוהל 24 לפרישה מתוכנית נפתח הרבה פעמים. אני לא יודעת האם הפעם מישהו פתח נוהל 24...דרור הודיע על פרישה מראש, המתין 24 שעות לפרישה
הצינזור עצמו היה כנראה 4 שעות - עזיבה עצמה
הנוהל הזה הוא חלק מהפורמט
ולכן קיים מתחילתה.

גל התכוונה לקארין
שהפעילה את הנוהל פעמיים
ונשארה.

אגב, אין איסור לצאת לפני 24 שעות.
כלומר, אם הדייר אומר שהוא רוצה לצאת באותו הרגע - אז הוא יוצא
אבל אני חושבת שהוא מקבל קנס.

בסדר555

Well-known member
בטח גל ולינור מסתובבות בבית מספרות לרמי ותום דברים
פותחות על קארין
יהודה רב עם גל
אלמוג הולכת אחריו

פותחות על קארין
יהודה רב עם גל
אלמוג הולכת אחריו
זה בכל זאת רועי עוז
פותחות על קארין
יהודה רב עם גל
אלמוג הולכת אחריו
זה בכל זאת רועי עוז הפרווה הזה..מקסימום יתן להם פגישה קצרצרה עם זכוכית, כמה דמעות והופ ישלח את גל ולינור הביתה, מבחינתו סיימו את תפקידן - לעשות באאזז ולמשוך רייטינג לשתיים שלוש תכניות

בסדר555

Well-known member
זה בכל זאת רועי עוז

זה בכל זאת רועי עוז הפרווה הזה..מקסימום יתן להם פגישה קצרצרה עם זכוכית, כמה דמעות והופ ישלח את גל ולינור הביתה, מבחינתו סיימו את תפקידן - לעשות באאזז ולמשוך רייטינג לשתיים שלוש תכניות
בנתיים לא עובד העניין של הרייטינג מאז שנכנסו רק יורד

בסדר555

Well-known member
לא מדויק
זה היה לפני גל, לא לפני לינור
הפרקים של ה19-20 היו הפרקים סביב הנושא של לינור ורמי
טעות שלי זכרתי שאחד מהם היה בהדחה של גל סביב רמי ולינור ויהודה קארין ואלמוג
ואחרי זה ניצחונות על קשת

אלזה4

Well-known member
ממליצה לגגל "האח הגדול המניפולציות של יהודה נחשפות" ישראל היום.
להקשיב לפתיח של...כן כן ולא אחר אסיף אלקיים. (לשאר התכנית לא היתה לי סבלנות להקשיב)
הפעם הסכמתי איתו בכל מילה..
חוויה מוזרה להסכים איתו.

מכורה וחבל

Well-known member
ממליצה לגגל "האח הגדול המניפולציות של יהודה נחשפות" ישראל היום.
להקשיב לפתיח של...כן כן ולא אחר אסיף אלקיים. (לשאר התכנית לא היתה לי סבלנות להקשיב)
הפעם הסכמתי איתו בכל מילה..
חוויה מוזרה להסכים איתו.
אסיף חבר של גל

Edne

Active member
אסיף חבר של גל
נו אז? לאסיף אין דעה משל עצמו? כמה וכמה פעמים הוא הדגיש שהוא אוהב אותה מאוד אבל שזה לא קשור לכלום. הוא גם העביר עליה ביקורת ועל הקשר עם תום די בהתחלה.
לגבי יהודה, או שהקהל מעדיף לעצום עיניים כי ככה משתפרת "חווית הצפייה" או שהמניפולציות בשקל של יהודה לאורך כל העונה בחיזוק של ההפקה באמת עובדות על הצופים.ורק על הצופים. כי דבר אחד בטוח, גם אלו שאוהבים אותו בתוך הבית , בתוך תוכם היו מתים שהוא יעוף והנוכחות שלו מעיקה עליהם ממש. גם אם לא מראים ולא מודים בכך. הוא פשוט איום ונורא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה