**שרשור צהריים - היום ה88 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

dorya

Well-known member
בטוח יביאו סלבס משימה הבאה
מעכשיו לדעתי יחפשו תמיד אטרקציה כלשהי
השבוע גל ולינור
נראה שבוע הבא מה
הכל מצונזר גם ככה וכשחוזרים לשדר הדיירים עדיין אפטיים, כניסה של מודחות עם מידע לא העירה את הבית אז אטרקציית סלבס לא נראה לי ת'עשה משהו..

yoni564712

Well-known member
הכל מצונזר גם ככה וכשחוזרים לשדר הדיירים עדיין אפטיים, כניסה של מודחות עם מידע לא העירה את הבית אז אטרקציית סלבס לא נראה לי ת'עשה משהו..
אהה, להפקה לא אכפת מהלייב. אכפת רק ליצור תוכן לשידורים. מבחינת זה, גל ולינור עשו את העבודה.

svtar25

Well-known member
אהה, להפקה לא אכפת מהלייב. אכפת רק ליצור תוכן לשידורים. מבחינת זה, גל ולינור עשו את העבודה.
איך גל ולינור יכלו לעשות עבודה בלייב אם כמעט לא הראו אותן בלייב? כנראה שאת עוז לא מעניין לייב, היה מעדיף לבטל את הלייב בכלל.

Rave n

Well-known member
בדיליי: לא מספיק קארין מתוסבכת, יהודה מתסבך אותה עוד יותר |פנים|

מסכן ג'וזי תאגור כוחות היא עוד תחרפן אותך
חירפנה כבר מדינה שלמה, תדברי כבר יא בת אדם, תגידי.. יצאו גועליות כלפי, התאכזבתי מהן, לא באו בטוב, תגידי משהו.. (למרות הכול מצביעה לה שצריך.. לא יודעת למה o_O )

יסמין 💙

Well-known member
חירפנה כבר מדינה שלמה, תדברי כבר יא בת אדם, תגידי.. יצאו גועליות כלפי, התאכזבתי מהן, לא באו בטוב, תגידי משהו.. (למרות הכול מצביעה לה שצריך.. לא יודעת למה o_O )
גם אותי זה מעצבן.. עדינה מדי, מלכלכות עלייך תחזירי.. מילה אחת רעה או עוקצנית עליהן לא שמעתי ממנה אחרי מה שעשו לה אתמול.. מצד אחד זה גדלות ומההם מצד שני מעצבן..לפעמים צריך להעמיד אנשים במקום

2086Dvash

Well-known member
גם אותי זה מעצבן.. עדינה מדי, מלכלכות עלייך תחזירי.. מילה אחת רעה או עוקצנית עליהן לא שמעתי ממנה אחרי מה שעשו לה אתמול.. מצד אחד זה גדלות ומההם מצד שני מעצבן..לפעמים צריך להעמיד אנשים במקום
אז אולי, רק אולי, שווה לחשוב שהם לא לכלכו עליה ולא נעליים
מקסימום נתנו עקיצה קטנה (שמתבקש לומר אותה לדעתי), והבחורה, כהמשך להתנהלות שלה מתחילת העונה, נהנית ללקק את שפתיה ולומר "מילים קשות, ממש מילים קשות"
לא אמרתי שזה מה שהיה, יתכן גם שבאמת לכלכו עליה, אבל גדלות ומהמם, זה ללכת רחוק, היא רכבה יפה מאד על הענין כולל סצנת בכי בודדה ליד הספה.

svtar25

Well-known member
אז אולי, רק אולי, שווה לחשוב שהם לא לכלכו עליה ולא נעליים
מקסימום נתנו עקיצה קטנה (שמתבקש לומר אותה לדעתי), והבחורה, כהמשך להתנהלות שלה מתחילת העונה, נהנית ללקק את שפתיה ולומר "מילים קשות, ממש מילים קשות"
לא אמרתי שזה מה שהיה, יתכן גם שבאמת לכלכו עליה, אבל גדלות ומהמם, זה ללכת רחוק, היא רכבה יפה מאד על הענין כולל סצנת בכי בודדה ליד הספה.
אולי הן בחרו קטעים ששודרו והקרינו לה, מי אמר שהן רק ירדו עליה ? אולי זה מלווה הוידיאו מפרקים

SNIPES

Well-known member
זה הכה בה שרואים בחוץ את כל הלכלוכים וכל מה שהיא דיברה עליהן במשך כל העונה, הבינה שהיא צריכה קצת לשתוק.
ובואי, ״מה שעשו לה אתמול״, מבינה שקארין היא קורבן תמידי אבל בינתיים הכל השערות, לא ראינו כלום ממה שהיה.

katy2022

Well-known member
בדיליי: לא מספיק קארין מתוסבכת, יהודה מתסבך אותה עוד יותר |פנים|

מסכן ג'וזי תאגור כוחות היא עוד תחרפן אותך
הפעם יהודה אמר דברים נכונים..רמז לה שהן לא באמת חברות שלה ושתעשה בדק בית מה הביא את כל המצב הזה אבל היא לא קולטת

יסמין 💙

Well-known member
גל או לינור גם מדברות בשם מור... אמרו לקארין גם מור התעוררה וכועסת עלייך.. לא להאמין לאיזה רמה הגיעו 🤦🏻‍♀️מזכיר לי בנות רבות בחטיבה

2086Dvash

Well-known member
גל או לינור גם מדברות בשם מור... אמרו לקארין גם מור התעוררה וכועסת עלייך.. לא להאמין לאיזה רמה הגיעו 🤦🏻‍♀️מזכיר לי בנות רבות בחטיבה
פשוט קארין ברמה גבוהה יותר
חוזרת אחרי משפטים שאחרים אומרים כמו מנטרה, ומתחילת העונה חוזרת על שיחת "אני לבד, אין לי את האחד" בריפיט

haya sol

Well-known member
אם כבר על מור מדובר אז כנראה זו לינור סיפרה לה משהו כי מי שנפגשה עם מור אחרי ההדחה זו לינור !

מצב
הנושא נעול.
למעלה