שרשור

LA LI HO

New member
נצל"ש

למישהו יש את הציטוט של השבועה של האחים השחורים באנגלית?

modiin18

New member
אוסף כלי נשק מרשים למדי למכירה

לרגל נסיעה אני נפתר מאוסף כלי הנשק שלי: מספר חרבות מתוכן סט של שלושה חרבות טולדו שיתכן שהן עתיקות ואם לא אז מדובר בשחזור מרשים)גודל ישן פרטים קטנים...) קרוסבוא)רובא קשת( גדול במצב מצויין )שחזור תיירים אבל באיכות גבוה))י מספר חרבות אפריקאיות במצב טוב )כולן חרבות תיירים( Hellbard תיירים אבל במצב טוב ואיכות גבוהה ועוד...... 'קשת אפריקאית לא לתיירים)אמרתי לאיזה צייד שראיתי בטיול שאני רוצה את הקשת שלו ושילמתי בהתאם(י טלפון 055-224657 ICQ 73-290-774

קיציס ופיראס- היום בתפוז ../images/Emo43.gif

הערב ב-20:00 איל קיציס מגיע לענות לשאלותיכם live ב- BlogTV. אתם מוזמנים להכניס שאלות כבר עכשיו בפורום ביפ
ב-22:30, מיד אחרי הפרק היומי של פרוייקט Y2 יתארח live ממש כאן- פיראס חורי, המנצח הגדול של פרוייקט Y, מחזור א'- שיענה לשאלותיכם.
עוד לא הצבעתם לסקר של המדינה ??? את מי הייתם מזמינים לדייט לארוחת ערב של ראש השנה? קחו דקה והשפיעו על הסקר!

The West Star

New member
ניצול (מוות לפרוייקט Y ולתפוז!)

קניתי את עימות המלכים I ! ואני בקטע שטיריון מדבר עם סרסיי וכמה שאני שונא את ג'ופרי!

nedisrael

New member
לטיריון יהיו דיונים נהדרים ומשעשעים

עם סרסיי ועוד הרבה דמויות. תהנה!

העולם על פי תפוז אנשים ../images/Emo11.gif

הערב ב-22:30 מיד אחרי הפרק היומי של פרוייקט Y2 תשודר התוכנית המוטרפת של צ'ינו אל-מיזארק ב- Blog TV, מבית היותר של
. התוכנית תעסוק, איך לא, בפרוייקט Y2 - צפו לצחוקים ונונסנס כמו שרק צ'ינו יודע לעשות!
היום ב-18:30 תתארח בפורום סטודנטים אורניה יפה-ינאי, פסיכולוגית קלינית-תעסוקתית, שתענה לשאלות הגולשים. הכינו שאלותיכם מראש.
ב-20:00 יתארח ב- Blog TV עו"ד יהושע ננר, ראש ועדת ההתמחויות בלשכת עורכי הדין, שיענה לשאלות סטודנטים למשפטים (או שאלות כלליות בנושא משפטים). שווה לבוא.

לא קרה,

And in my humble opinion, הספרים טובים מספיק בשביל להיות שווים את ההשקעה הכספית בלקנות אותם (באנגלית, לפחות - לא יודעת לגבי העברית)

למעלה