תופעות לוואי מוזרות

Itai G

New member
תופעות לוואי מוזרות

שלום לכולם, אני חדש פה ויש לי שאלה: הפסקתי לעשן לפני שבוע (באמצעות הספר המופלא של אלן קאר) ואין לי חשק וכ' ,אבל יש לי בעיה אחרת: כל השבוע האחרון יש לי בפה טעם מגעיל (כמו של הסיגריה האחרונה) והוא לא נעלם... לא משנה כמה מסטיקים, מי פה וכ' אני שם - כלום - מגעיל ומר לי בפה. כמו כן אין לי חוש ריח (אני מתבשם ולא מריח כלום). מישהו מכיר? יש מה לעשות? או פשוט לחכות?

ברכותי, הצטרפת ללא מעשנים מאושרים

כל הכבוד לך !!! לגבי הטעמים, ריחות, ושאר תחושות. בתקופה הראשונה, המעבר להיות לא מעשן, לעתים מחזיר לנו מודעות חדשה שנשכחה, חוש הטעם הריח, תחושות הריק ועוד כאלה. חשוב מאוד בתקופה הראשונה לא לנסות להעביר את התחושות, אלא לקבל אותן, והם מעצמן יעלמו או פשוט תחזור למצב נורמאלי.(מבחינת המודעות להן) אל תשכח שאם אתה חש דברים מוזרים, זה רק כי השתמשת במשהו ששיבש לך את התחושות. שיהיה בהצלחה וכל טוב, שיחקת אותה, והכל יבוא על מקומו בשלום

הריחות! אלוהים הריחות

בחיים שלי לא ידעתי (זכרתי) שיש כאלה ריחות נוראיים, בעיקר מבני אדם. מאז שהפסקתי לעשן, בא לי להתעלף לפעמים... אבל, הכי חשוב, גם את זה אני לוקח בכיף, כי אני גם מריח ריחות טובים פה ושם - צ'ופר אמיתי אחרי שהאף היה סתום במשך 20 שנה

../images/Emo13.gif../images/Emo4.gif../images/Emo201.gif

מבינה לגמרי על מה אתה מדבר... בעיקר בימות הקיץ החמים

למעלה