תתחדשו על הפורום !!!

• פותח הנושא GEL
  • פורסם בתאריך

GEL

New member
תתחדשו על הפורום !!!

מהדיסק האחרון של מריה אהבתי את השיר IF WE היא עשתה טעות גדולה שהיא לא הוצאיה אותו בתור סינגל!!! יש לי הרבה דיסקים וסינגלים של מריה קארי גם דברים נדירים כמו MY ALL בספרדית ובאותו סינגל יש גם מיקסים לטיינים של השיר "פרפר " (הם ממש מעולים ) בכלל האלבום פרפר הוא אחד הטובים שלה

eranmc

New member
אתה צודק

היא הייתה אמורה להוציא את LEAD THE WAY גם אבל בגלל הפיטורין נמנע ממנה ההזדמנות וחבל כ לגליטר יש פוטנציאל רק הוא בא בזמן הכי לא נכון שבעולם. בקשר לסינגלים בספרדית!
למעשה למראיה יש 3 כאלה: Hero - Heroe Open arms - El amor que so My all -Mi tido ואני גם מסכים שהאלבום פרפר הוא מהטובים שלה למרות שאני יותר אוהב את "מראיה קארי". בכל אופן יש סקר ראשון אז תצביעו בבקשה

Optimus_Prime

New member
היא לא הוציאה את IF WE

כי ג´ניפר הופז גנבה לה אותו!!!!!!!!!!!!!!! כאילו דהההההההההה ד"א........ מהההההההההההההההה קוררררררייייייי?????????? :)

Optimus_Prime

New member
אויייייייש איזה פדיחות

רשמתי עם השם של אח שלי...... אופס. ערן..... כל הכבוד על הרעיון אבל WTF תפוז????? למה אתה חושב שאני יודעת איך להשתמש בזה?!?!? נו טוב..... מקסימום יחשבו שעשיתי שינוי מין והשתגעתי בדרך.

eranmc

New member
תני לי לנחש...

לירון? והוספתי את הלינק של הדאילי ללינקים. אנחנו מחכים ללינק חוזר :) וד"א חבר´ה זאתי לירון שהזכרתי אותו היא עוזרת ראשית באתר MARIAHDAILY, מנהלת את הפורום הרשמי של מראיה קארי באתר הרשמי ויש לה עוד כמה תפקידים. וכדי לכם להיות חברים שלה כי יש לה מלא קליפים של מראיה...
ובקשר לג´ניפר... הפורום חדש לירוני תני עוד כמה ימים למתקפה

Optimus_Prime

New member
חחחחח איזה כפרה אתה

מתקפה? אני? ג´יי הו???? חס ושלום וחלילה וחס. גנבה? התכוונתי שאלה...... ז´תומרת BORROWED בקיצוררררררררררררררר בבקשה אל תזכיר שאני קשורה לאתר הרשמי המגעיל הזה..... ומצידי שמיוזיק ויז´ון יפשטו רגל !!!!! ANYWYA כפי שאתה שם לב אני די מתלהבת מזה!!!!!! מגניב לי לשחק אותה קולית על השם של אח שלי...

למעלה