9.1.09 ההופעה בתמונע ת"א

A m 0 s

New member
9.1.09 ההופעה בתמונע ת"א ../images/Emo99.gif

איזה כיף לחזור למקום הקסום הזה שוב, אחרי יותר משנה שלא הייתי בו... דנה עלתה לבמה ב23:25; מוקדם יחסית - אני בכלל הייתי בטוח שההופעה תתחיל ב12 ושמחתי להתבדות... היא התחילה עם "דלתות נפתחות" החדש והקסום, אבל איפשהו הרגשתי שהיא מיהרה לשיר אותו.. לא יודע; אבל איזה שיר... לחן משגע למילים מקסימות!! אח"כ היא כרגיל המשיכה עם "אהבה" ועם העיבוד הזה שאני כ"כ אוהב ו...
ההריון ללא ספק עשה לה משהו טוב, רואים שהיא התבגרה, שהיא מבינה קצת יותר על החיים האלה... היא שרה את השירים ממקום כ"כ אמיתי, ממקום כ"כ שלם. את זה הבנתי במיוחד כששרה את "זה לא פשוט"; שיר באמת יפה, אבל לא סתם שיר יפה, שיר אפילו קצת קשה, שאומר איזה משהו; לא באמת כ"כ פשוט להבין אותו, אבל מסתתרת מאחוריו איזו אימרה היא וצרויה להב מנסות לומר פה משהו, ואם באמת מקשיבים לדנה אפשר להבין את זה... החיבור עם מאיה בלזיצמן כ"כ הוסיף להופעה. אחרי כ"כ הרבה הופעות עם ירמי פתאום דנה חוזרת אלינו במלוא הדרה ועוד מתווסף לנו גם צ'לו. זה הוסיף לשירים עוד מימד שהפך אותם ל... (קסומים כבר אמרתי
) את "החיוכים" שלי בה' הידיעה נתתי ב"בוכה לך" וב"יש בזה טעם", משום מה הפתיע אותי שהיא שרה אותם. חבל לי שהיא גם מוותרת על המון שירים ולא שרה אותם בהופעות, אבל מה לעשות.. לדעתי הביצועים הטובים ביותר היו ל"זה לא פשוט", "בוכה לך" ו"על ברכיי" היה כ"כ כיף, כ"כ נהניתי... *(שמתי לב שבמיוחד אחרי הופעות של דנה, כושר הביטוי שלי בכתיבה מדרדר באופן מחריד; ללא ספק האישה הזאת גורמת לי למשהו
) נשאר (כרגיל) טעם של עוד....

למעלה