BB15 E 18

ספוילר מעליי. ואני מסכים איתך

היתרון של אמנדה הוא שאני נהנה לשנוא אותה. אני אוהב את זה שהיא בתוכנית. זאת בניגוד לנבלים כגון איבל דיק וראסל האנץ ששנאתי אותם גם בתור דמויות ולא יכולתי לחכות לרגע שיעופו לי מהמסך.

וחוץ מזה,

הסברתי כבר למה אני לא אוהב את צורת המשחק שלה- אני לא אוהב משחק של איומים. אני לא אוהב בריונות. אני הרבה יותר מעריך משחק כמו של הלן או אפילו כמו של פורשה מהעונה הקודמת!
לא ברור לי כיצד אתם נהנים מאופן משחק כזה.

אתה באמת צודק לגבי המשחק שלה

היא באמת ממשיכת דרכם של ראסל ודיק ברמה מסוימת, ומעניין ששלושת בני בריתה הקרובים ביותר הם מהמין השני - תכונה שאיפיינה את כל הבריתות של בני משפחת האנץ עד עכשיו.

רק בגלל זה יכול להיות שבסופו של דבר היא תרד למקום השני או אפילו שלישי מבין שלישיית הגמר שלי, כי מקריי וג'אד משחקים הרבה יותר חכם, מבלי להשתפן יותר מדי. אמנדה נועזת מדי וזה מה שידיח אותה, אם בכלל.

NP16

New member
כי אני פשוט :)

לא חושב שזה הצורת משחק שלה!

. לא ראיתי אותה יותר מדי מאיימת וגם לא רואה אותה כזו בריונית כמו שאתה וחלק מהאנשים חושבים, מצטער.
היו מקרים והיו תאקלים, זה לא משקף אותה לכל אורך הדרך.

אני נהנה מדברים אחרים גם, אני נהנה ממנה במשחק, אני נהנה מהעובדה שהיא משחקת משחק חברתי מצויין ושולטת באנשים לעשות כל מה שהיא רוצה. אני נהנה מהעובדה שלמרות שהיא על הבלוק (ע"י אמריקה לא ע"י השחקנים) ולמרות שהיא מטרה, אי אפשר באמת לגעת בה . (כרגע בבית מסתמן שאם מקריי איתה על הבלוק היא נשארת). אני אוהב את זה שהיא לא זכתה בכלום אבל היא מנהלת הכל , את כל הHOHים שהיו , כולל לישון במיטה שם
.
ואני אוהב שהיא לא מפחדת לשחק את המשחק ולא נמצאת שם לקבל הוראות, אני אוהב משחק אקטיבי ומשחק חכם. לדעתי היא מקשקשת מדי לאחרונה ומשחקת חזק מדי לעייתים אבל מהצד השני עצם זה שלמרות המטרה שהיא היא ממשיכה להחזיק שם זה יכול רק לתת לה סטורי ליין לגמר וגם מגביר את ההערכה לעובדה שהיא נשארת. (כי כל יותר להישאר כשאתה משחק אנדר דה רדאר, להצליח להיות ברדאר של כולם בתור שולט במשחק ולהמשיך להגיע רחוק, זה חוכמה )
אה ותוסיף לזה שהיא הסיבה שאין מובינג קמפני וכולם שם יודעים שהיא הסיבה.

קנדיס שיחקה משחק חברתי גרוע. ממצב מעולה בו היא הייתה בשבועות הראשונים בבית, היא יכלה למנף את עצמה ולהיות במצב של אנדי לפחות. חבל שהיא פנתה בפנייה הלא נכונה ועומדת לעוף מחר. ג׳סי עשתה עבורה יותר סקרמבלינג מאשר היא עבור עצמה!

אי אפשר לדעת כיצד חוסר הלחץ שבסקווסטר ישפיע עליה. היא בכל זאת יודעת להתבטא כמו שצריך כשהיא רוצה.

אני שואל את עצמי אם אחבב אותה פחות במקרה שיהיו התערבויות יותר בוטות ובולטות לטובתה, אבל אני מניח שלא - משפחת דונאטו נהנתה מ-America's Puppet, אולי ההתערבות הלא מטומטמת (דוגמאות להתערבויות מטומטמות - האוגרים והחזרת הזוגות. רק אידיוט יוכל לחשוב שזה צירוף מקרים) הכי בולטת ומכורה אי פעם.

NP16

New member
אין אדם 1 ובטח לא 2 שחושב ככה בבית

אנשים יושבים איתה וצוחקים ,מסתכלים על זה כהומור. הפעם היחידה שלקחו קשה זה בתחרות ויטו ולפי הפידס זה לא עשה יותר מדי רעש בתוך הבית אפילו לא דיברו על זה בסודי סודות, גם קנדיס לא דיברה על זה יותר מדי כי זו הייתה סתם התפרצות של אמנדה ,
לי זה היה די ברור שהיא הייתה נסערת מדי . אנשים בבית חברים שלה ולא רק משתמשים בה בתור ברית, ממשיכים לבלות איתה ולהגן עליה , הם לא חושבים עליה כגזענית או "מכשפה". מצחיק אותי איזה מפלצת אתה ואמריקה עשיתם ממנה. בסך הכל קצת אמרה לאנשים את האמת בפרצוף והתעמתה איתם, לג'סי היקרה שלך היא לא אמרה שום דבר אישי או שקשור אליה , התעמתה איתה על המשחק בלבד. (בלי גם לרדת על המשחק שלה אגב) .הרבה פעמים במשחק הזה הייתה חברה אמיתית והגנה על אנשים ושהם לקחו לג'ינה את הדברים והיא בכתה אז באמת היה אכפת לה והיא החזירה לה וזה לא הצחיק אותה, היא לחלוטין אדם טוב. היא לא נמצאת בתנאים אידיאליים, נכון שזה לא הישרדות ושהמשחק אסטרטגי אבל זה עדיין האח הגדול שהם תקועים 24 שעות ביממה עם אנשים שלא הכירו לפני חודש מנותקים מהעולם!

אורישקי

New member
חוץ מזה ש

מי שבאמת אמרו דברים גזעניים ברמות נוראיות זה ארין וג'ינה מרי .
קנדיס וג'סי עוד יכולות להצביע לאמנדה,.

אתה יודע את מי היא מזכירה לי?

טוני מפרדייז הוטל.

אגב, אני אפרגן לאמנדה בכך שבתור דמות ריאליטי, היא מושלמת. פשוט זהב. 40 מתוך 42 הדקות של הפרק חגו סביבה.

בסופו של דבר זו הייתה היא שאמרה לארין שהאמירות שלה פוגעות בחלק מהאנשים, במקום להשתתף איתה בריב המיטות. אפילו האוורד וקנדיס לא נפגעו מבדיחות של אמנדה. מי מאיתנו לא מאבד את הטאקט מפעם לפעם? כל העניין מתחיל להזכיר לי את העליהום שעשו בפח הגדול 2 מ"יש לזה ריח של אתיופים" של אלירז. לא שאמנדה, או מישהו מהקאסט הזה, מגיע לרמה שלו מבחינת אישיות. זה בכל זאת קאסט מאוד חסר טאקט במקרה הטוב, גזעני במקרה הרע. לא סתם אנדי ואולי גם ג'אד (לא בטוח, לדעתי הוא עכביש ולא יהסס לבגוד בה בבוא העת - חודש או משהו מעכשיו) נאמנים לה יותר מלכל אדם אחר בבית. מה שכן, העריכה של אמנדה הייתה מאוד מוטה כל עוד לקהל הייתה השפעה, ורק עכשיו ההפקה מתחילה לראות שהיא לא קדושה.

אממ
אמנדה לא אמרה דברים אישיים או ירדה על המשחק של ג'סי??? ראינו אותו דבר?

העובדה שהיא החזירה ל-JM את הדברים לא אומר כלום, היא לא הייתה צריכה לעשות לה את הדבר הטיפשי הזה מההתחלה, וזה היה אחד מהתסמינים הראשוניים שראינו.

NP16

New member

אני זוכר בשיחה הזו שהיא אמרה לה דברים כמו , היית בעמדה טובה ולא היית צריכה לעשות כלום , עצם זה שאת חושבת ומציעה את התכנית את לא צריכה לחשוב על זה ולהציע את זה לאנדי , וכ'ו וכ'ו לא זכור לי איזה הערה כנגד ג'סי, איזה משהו בסגנון "את משחקת גרוע" (שגם זה לגיטימי כי היא באמת נפגעה מזה) או משהו שמדבר על ג'סי ברמה האישית כבן אדם.
אשמח אם תרענן את זכרוני.

אתה יכול פשוט לראות את זה שוב, אבל:
"למה שלא פשוט תלכי לבכות בפינה ותתחבאי מתחת לסדינים? ביי"
"את מתנהגת כמו בנאדם לא-שפוי. את מחפשת תשומת לב. את משוגעת."
אח"כ היא חיקתה אותה וצחקה עליה שהיא מתבכיינת, אז ג'סי אמרה maybe thats my personality ואמנדה הגיבה ב-Well, thats sucks
ג'סי: When somebody has a weak moment, you pray on it אמנדה: Your life is a weak moment in this house
"נסי לפנות לבנאדם אחד בבית הזה, תראי מי יש לך. אף אחד. רוצה לדעת למה את יושבת שם, לבד, בצד הזה של הספה? כי אין לך א-ף א-ח-ד."

זה שאמר שהיא הייתה בעמדה טובה היה מקריי, לפני שאמנדה הגיעה.

בקיצור, אמנדה ירדה עליה בלי רחמים, וזה בהחלט לא היה נחמד, ואי אפשר לפספס את זה.
ובגלל מה? כי ג'סי שקלה את האפשרות להצביע לה? זה כזה מוזר? הן לא היו כאלה קרובות.
וזה בלי קשר למשחק, כי נראה שעד עכשיו זה מצליח לה.

אורישקי

New member

גם ג'אד אתמול פתח פה על ג'סי שהייתה כביכול הBFF שלו בבית. יוצא שכולם שם מתעצבנים עליה והיא המסכנה, כנראה שיש סיבה לזה לא?

ואמנדה לא התעצבנה כי תכננה להדיח אותה. היא התעצבנה כי ג'סי מתמרמרת על נאמנות ועל ברביקיו טיפשי בזמן שהיא בעצמה בכלל לא נאמנה בדיוק.דבר גרר דבר ונוצר הריב!

amitas5

New member

פרק 18 ועדיין יש מלא מתמודדים. יש לי וייב של פיינל 3.

אמנדה בלי מודעות עצמית לחלוטין ולדעתי אם מקריי לא יתעשת וידיח אותה הוא הולך להיות מודח בגללה.
חלק מהשחקנים אני לא מבין מה המשחק שלהם, אנדי משחק פשוט נוראי, כמו אפרוח בלי כנפיים.
בכלל זה נראה שלבנים במשחק אין ביצים. הדמויות המרכזיות במשחק הן כולן נשים חזקות. (אמנדה, הלן וארין)

יש לי קצת דילמה. מצד אחד, פיינל 7 של בנות זה משהו שיכול להיות מגניב. מצד שני, אני באמת רוצה שג'ינה מארי וג'סי יעקפו את פאקינג מקריי וג'אד?!? לא, אני לא. ג'ינה מארי מתחילה לגרום לתאים האפורים שלי למות. היא עוד יותר גרועה ממה שדיוויד היה. וג'סי היא הדמות הכי מעצבנת העונה. אמרתי לפני שבועיים שאין לי את מי לשנוא? אז עכשיו יש לי. אבל כל עוד ג'סי וקנדיס שחקניות חסרות תועלת וגרועות, שלא מזיקות בשיט חוץ מפגיעה במוניטין של אמנדה בעיניי הקהל (מה שלא יכול לקרות, כי הוא כבר יותר נמוך מים המלח) שיישארו, מקסימום הן יהיו מטרות מהלכות עד שיודחו. אבל לא על חשבון מקריי וג'אד! על אנדי, העכברוש המלכותי, אני מסוגל לוותר בלית ברירה.

קיוויתי שברגע שבו ארין תוכל להיבחר על ידי אמריקה, היא תיבחר. לצערי זה לא קרה, אולי בגלל שהיא הורידה פרופיל ומשחקת לא רע בכלל עכשיו (אבל אני עדיין מעדיף את אמנדה, ג'אד, מקריי והלן על פניה) ואולי בגלל כל כובעי האלומיניום שנשלפים לכבוד אמנדה. ברצינות שזו הדמוניזציה הכי גרועה שראיתי למתמודדת כלשהי מאז קים, ולפניה - קורין קפלן, שלה זה עוד איכשהו הגיע. ספנסר וג'אד משתתפים בוטו - מעולה, ספנסר לא יהיה בעד קנדיס או ג'סי, וג'אד יציל את אמנדה בוודאות. אמנדה מקיפה את עצמה בכל מיני חיות קטנות. אנדי הוא עכברוש, ג'אד הוא עכביש ואני באמת לא יודע עד מתי הוא יישאר נאמן לה. היחיד שהוא לא חיה קטנה הוא מקריי, שנאמן לה כמו כלב טוב. כמובן, זה הזמן של השונאים למיניהם להגיד שהוא פווווווווווווודל וכולם שם פחדנים שמפחדים ממנו

בכל מקרה, המשימה היא תחרות עם פסילה, שבה שישה פרסים שצריך לבחור ביניהם. כמובן, המחשבה הראשונה שלי היא... הוא חוזר! היוניטרד!!! מעניין איזו בחורה תלבש אותו הפעם! אני מקווה שזאת ג'סי כי היא מעצבנת אותי ומגיע לה. דרך אגב, מה קורה להפקה?! זה כאילו הם החליטו "אוקיי, הקהל לא משפיע יותר, בואו נחזור בנו מהעריכה שלנו ונעשה ריבאונד מרוכז של הרגעים הגרועים של אמנדה" לפחות היא לא זכתה ביוניטרד המזורגג. מה שכן, זכינו לגלות שבין קאסט שמכיל בנות כמו ארין, אמנדה היא... די הטוב במיעוטו. לפחות היא יותר יפה מקנדיס וג'ינה מארי. אגב, מי שלא קלט שהמצפון הכה אותה בנקודה שהיא רבה עם מקריי, הוא עיוור. בתקווה נגלה שמחר ספנסר ועוד מישהי (רצוי מאוד שלא עוד *מישהו* - הזאב, העכביש והעכברוש צריכים להישאר בבית, לצד אמנדה כמובן) יעזבו את הבית. רצוי שהמישהי הזו תהיה ג'ינה מארי, קנדיס או ג'סי. תחי אימפריית צוקרמן.

למעלה