Carpe Diem.

merde

New member
Carpe Diem.

תחיו את היום, למי באמת אכפת? לפני כמה שנים לא הייתי מסוגל להעלותא ת המחשבה שלא תהיה לי בגרות. עשיו לא אכפת לי, וגם לסביבה לא.. זה מסתדר טוב. אין לי שום מטרה או ציפיה בחיים, אין לי אכזבה או תקווה, אין לי אהבה או שנאה. יש לי רק את הרגע, העתיד כבר ידאג לעצמו. פשוט תשענו אחורה, תניחו את הראש על הכרית ותתנו לו להגיע. אני הולך לאכול סנדוויץ ולשתות מיץ. ביי.

סופרמן!

New member
quam minimum credula postero

put as little trust as you can in the tomorrow. זה ההמשך של המשפט... אני לא מתכוון להיות אמא פולניה, אבל תעודת בגרות זה חשוב אם לא תעשה אותה עכשיו תעשה אותה אחרי הצבא או בזמן הצבא, וזה יעלה הרבה כסף, חבל. תעודת בגרות בסיסית זה לא דבר שקשה להשיג, קצת מאמץ. ערן פינת הציטוט: אלוהים עוזר למי שעוזר לעצמו, לשאר עוזרת המדינה. פינת האידיש מכה שוב: א פרענק איז א חיה, א פרענקינה א-מחייה:) זה לא אני אמרתי:)

rastotman

New member
השתי שורות האחרונות יכולות להיות

שיר של אביב גפן
.

Black Star

New member
תשתו מיץ ויאללה ביי?

המיץ לא מתחבר עם ראיית העולם הפסימית של אביב גפן. מיץ זה דבר אופטימי, משובב נפש, מלא בויטמינים... בכלל, חדי העין הבחינו אולי בפרדוקס בין המיץ לבין ה"יאללה ביי" הבא מיד אחריו, שכן מי ששותה מיץ- ברור שיישאר כאן עוד שנים רבות. הויטמינים!!! ולא, אל תשאלו מה עובר עליי. בגרויות זה לא קשה. המגנים הופכים את הכל לבלתי נסבל. יעלי.

rain6

New member
נראה לי שהיא התכוונה

ל-"אין אהבה, אין שנאה, אין תקווה, אין אכזבה, העתיד ידאג לעצמו וכו´" שמישהו ילחין את זה, חסרים שירים קלישאיים בעולם.

קיר קמט

New member
מתחשק לך לנהל שיחה עם אבא?

הא. יום שישי סופסוף הרגשתי שכל העולם נגדי. אולי גם אני לא אלמד בכלל בתיכון אבל בסוף אצא ללמוד בגרמניה ? אבל באמת שלמרות הכל עולה השאלה מה תעשה בעתיד. ולכן מה תעשה בעתיד ? ואל תגיד לי לא אכפת לי , כי באיזשהו מקום , כן אכפת לך.

merde

New member
לא לא לא.. אל תבין לא נכון.

יש לי תוכנית והכל. אני אהיה דייג, ואני אגור בבקתה. בקתה עם אינטרנט וטלווזיה גדולה מול הג´קוזי.

קיר קמט

New member
אין הרבה כסף בעסקי הדגים.

תשאל את רובי שפירא , שאומנם התעשר מזה לפניי עשור או שניים , אבל איבד מהר את כל רכושו והתאבד השנה.

rastotman

New member
אולי תיבנה בית עגול מבוץ בגולן

ותגדל כמה עיזים (כדי שהגב שלך לא יתפוצץ כמו שקרה לעמיר כשהוא הפסיק לאכול סידן), תיקנה אוטו גלידה, תדביק עליו מספר סטיקרים משונים ותירדוף אחרי טיולים של בתי ספר.--?
.

merde

New member
היה לי רעיון דיי דומה האמת.

להיות מחנך בבית ספר\תיכון. אני מניח שזאת המחשבה של לעצב את דור העתיד שמשכה את העבודה הזאת אליי. והדרישות הנמוכות כנראה.

kit k@t

New member
עד כמה שזה ישמע מעוות

נראה לי שאתה יכול להיות מחנך די טוב . אתה בטח תהיה מחנך שאנשים יאהבו . קאט

POET-

New member
"אדם עושה את גורלו"

אמרו היוונים הקדמונים ואני נוטה לקבל את דעתם. העתיד באמת ידאג לעצמו אבל הוא עשוי להיות ההפך מכל מה שרצית לעצמך ויותר תחזית צפויה של טעויות העבר. אבל מצד שני.. למה אני מזיינת את השכל? כוחו של הרגל כנראה. דנה נון קומפוס מנטיס.

rastotman

New member
האיש מורה למתמטיקה אומר

שמי שהולך לצבא בלי בגרות מקבל שמה עבודה מאוד מאוד משעממת. אני הולכת לפתור כמה תרגילים במכניקה לייתר ביטחון
.

merde

New member
הממ...

שקם. לכל דבר אחר אני לא מוכן. במקרה ולא.. זה לא שום דבר שביקור קצר אצל הקבן לא יפתור..

Black Star

New member
המממ...

אני בספק אם זה שתהיה בגרות מבטיח לך שהעבודה לא תהיה משעממת. לפי מה שהבנתי, הצבא דופק אותך גם אם היית תלמידה טובה. לא אכפת לו יותר מדי... אח, אני הולכת לעשות חיים על מדים. יעלי.

מה את הולכת לעשות ?

זה באמת בולשיט הקטע עם הבגרות הבגרות היא בכלל לא חלק מהקב"א את המנילה קיבלתי הרבה לפני שהתחלתי את הבגרויות שלי. אם הייתי מקבל אותה אחרי היא הייתה נראית כמו המנילה של בר רפאלי אני בלי בגרות (19 יחידות !) ואני מבסוט ממה שאני עושה

rain6

New member
נו, כותרת.

איך אני אוהבת שאמא שלי אומרת לי שחבל שלא לקחתי איזה מקצוע הרחבה רציני, איזה ביולוגיה, או כימיה, או פיסיקה או כולם ביחד. באוניברסיטה אני אלך ללמוד פילוסופיה ואראה לה מה זה. היא עוד תתגעגע לימי המאה בבגרות בתנ"ך. הא הא.

ויאגרה

New member
ולי אין...

עיניין בחיים האישיים שלך. בכל מיקרה, חיים בלי שום מטרות או ציפיות הם סתם חרא של חיים...ניסיתי לחיות לפי הגישה שלך, ולא להציב לעצמי שום מטרות, וסתם לא לעשות כלום כל היום, אבל מהר מאוד הרגשתי לא נוח עם עצמי... ובקשר לעתיד? אתה תמיד יכול להיות מוכן אליו טוב יותר.

למעלה