help!

Yaniv-DC

New member
help!

Does anyone know how to install Hebrew support to Windows XP? I have at the office windows from Israel and at home I installed Hebrew for Windows ME, but my boyfriend has XP and I can see Hebrew but not type... Help anyone?​

ronnl

New member
יניה

לי יש גם XP ואת העברית הורדתי מהדיסק של התוכנה הצרה היא שהכל אצלי בהולנדית אז אין לי מושג איך להדריך אותך עם ההתקנה

ronnl

New member
יניב לא יניה איזו פדיחה

לי יש גם XP ואת העברית הורדתי מהדיסק של התוכנה הצרה היא שהכל אצלי בהולנדית אז אין לי מושג איך להדריך אותך עם ההתקנה

odedee

New member
כמה זמן עבר מאז שהתעסקתי בזה...

אם אני זוכר נכון, אז זה ככה בערך: פתח control panel ובחר Regional and language options. עבור לתג של "Languages", לחץ Details ואז Add. אם לא יעזור, אני מניח שפורום תמיכה טכנית יידעו יותר.

X Talk 1

New member
../images/Emo101.gif

אם אתה מדבר רק על פונטים של עברית, אז אתה יכול להוסיף אותם מלוח הבקרה. אם אתה מדבר על גיור של כל ה- Windows לעברית (החלפת הכיוון של תפריט התחל, תפריטים בערבית וכאלה...) אתה צריך להתקין תמיכה בעברית, שזה קובץ בערך של 80 מגה, שאתה יכול למצוא אותו בתוכנת שיתוף הקבצים האהובה עליך. לא היה לי כוח לכתוב יותר ולפרט. אם אתה צריך פרטים נוספים, תפנה אליי (רצוי במסר אישי או ב- ICQ)

למעלה