לוח מתאמנים וסטאז'רים

LitalCoach

New member
אימון מוזל

אני מנתניה (פולג) אני מאמנת בפגישה פרונטלית או בטלפון (בהתניה לשתי פגישות פרונטליות ראשונה ואחרונה)

יפעה 77

New member
תהליך אימון הולסיטי במחיר סמלי

נמצאים בצומת דרכים,? מרגישים תקועים? רוצים להגשים מטרה מכל תחום שהוא? יש לכם הזדמנות לעבור תהליך אימוני מדהים.
סיימתי לימודי אימון הוליסטי במכללת רידמן ואני נמצאת בתקופת הסטאז. ' תהליך האימון מתקיים באיזור רמת גן במחיר סמלי ובליווי סופרווייזר.
מוזמנים לפנות

גלי276

New member
אימון אישי לחיים מייטביים בעלות סימלית

יועצת חינוכית M.a מאמנת אישית לקראת סיום סטאז' - ניסיון רב שנים. אשמח לאמן בעלות סימלית. איזור המרכז.

אימון אישי מוזל במסגרת סטאג'

יש נושא דחוף שמחייב אצלך שינוי ואת/ה לא בטוח/ה איך ומאיפה להתחיל?

את/ה יודע/ת שהדרך הבטוחה לשינוי משמעותי ולהתקדמות קיימת בהישג יד וצריך רק משהו מקצועי שאתה סומך עליו ובוטח בו לסייע לך ללכת בדרך שנכונה ומותאמת עבורך ולהוביל אותך לשם?

אם את/ה מזדהה עם האמירות האלה ומחפש/ת התקדמות מותאמת ותפורה אישית למידותיך - לכישוריך אשמח לעמוד לשירותך באימון אישי מוזל.

שמי עינת, אני לקראת סיום לימודי אימון אישי בני שנתיים במכון אדלר ונמצאת בשלב הפרקטיקום (סטאג'). מכון אדלר בשלב הפרקטיקום אימון מוזל בן 12 מפגשים. האימון מנוהל בליווי מקצועי של מאמן מוסמך מטעם המכון. אז יש הזדמנות לקבל אימון מוזל אצלי המפוקח ע"י מאמן וותיק ומוסמך של מכון אדלר.

מילה עלי: אני בת 45, עד כה עסקתי בתפקידי ניהול בכירים ובהקמת מערכי מחקר והדרכה. כל חיי הבוגרים עסקתי בליווי ופיתוח אנשי הכפופים אלי וקולגות למקצוע, עד שהבנתי כי זו אהבתי הגדולה באמת - להעצים אנשים - להראות להם את יכולותיהם ולסייע להםם לפתח ולהתפתח בחייהם המקצועיים והאישיים. מכאן הדרך לשינוי מקצועי רשמי היתה ברורה - והינה אני כבר בסטאג' :)

ניתן לפנות אלי בטלפון: 0584948999, או במייל : [email protected]
נשתמע:)

orielva

New member
רוצה להפוך למאמן טוב יותר?

מאמנת מוסמכת CCIL, מנוסה ואופטימית, מציעה הדרכה למאמנות ומאמנים במחיר סמלי, כחלק מהתמחות בהכשרת מדריכים.
מספר המקומות מוגבל ומתמלא. צרו קשר ונדבר.

אוריאל ודאי
מאמנת מוסמכת CCIL
054-6968701

Edna Maimon

New member
בוגרי קורס NLP מעוניינים לעזור במחיר סמלי

שלום,
בוגרי הקורסים שלי מחפשים אנשים שמעוניינים לעבור תהליך בשיטת NLP.
המחיר שלהם סמלי. הם מעולים.
מי שמעוניין, שילחו לי הודעה ואקשר ביניכם.

daniela21

New member
מחפשת מאמנ/ת סטאז'ר/ית

מעוניינת לעבור אימון אישי על מנת להתמודד באופן יעיל יותר עם מגבלה רפואית מסוימת (אולי קצר, אבל יש הרבה מעבר).
גרה בר"ג, יכולה גם בסקייפ. לא ניידת.

תודה רבה וסופ"ש נעים.

יפעה 77

New member
אימון אישי במחיר מוזל

מעוניינים להגשים חלום? למצוא זוגיות? להחליט במה לעסוק/ ללמוד? נמצאים בצומת דרכים וזקוקים לעזרה?

אתם מוזמנים לפנות אליי ולהתחיל מסע מדהים, בו תקבלו כלים חדשים שיעזרו לכם להתחבר לפוטנציאל הטבעי שלכם דרך הקשבה לקול הפנימי, הגדרת מטרות נכונות עבורכם, ומציאת הדרך למימושן של מטרות אלה.

אני יפעת, בוגרת לימודי אימון הוליסטי במכללת רידמן - מכללה המוכרת ע"י לשכת המאמנים בישראל.
המפגשים מתקיימים ברמת גן - משך התהליך 10 מפגשים, מחיר למפגש הינו 50 ₪.
ניתן ליצור קשר

מאמנת בהתמחות מחפשת מתאמנים שרוצים לעשות שינוי באימון מוזל

שלום לכם,
שמי דנה, אני מאמנת בהתמחות של מכון אדלר.
מאמינה גדולה בתהליכי אימון ונמצאת כרגע בשלב ההתמחות.
מזמינה את מי שרוצה לעשות שינוי בחייו ליצור איתי קשר במייל או בנייד
עלות האימון, 50 שקלים בלבד לפגישה.
דנה- 054-7629150
[email protected]

אימון אישי להעצמה נשית במחיר סמלי

אני מזמינה אותך לאימון אישי בתחום בו תבחרי...
שמי רונית ואני מאמנת אישית לנערות ונשים
בעלת התמחות באימון ADHD ובויסות רגשי.
אז אם את רוצה לעשות שינוי ולצאת לדרך חדשה...
השאירי הודעה כאן או התקשרי 0524552454- רונית

Rusik2

New member
מאמנת אישית בדרום

שלום לכולם שמי אלה ואני מאמנת אישית בתחומי זוגיות, אימון לקבלת החלטות ושינוי בדפוסי חשיבה ויציאה מתקיעות.
אני עובדת סוציאלית במקצועי ובעלת ניסיון רב בתחום הטיפולי ובעלת ניסיון בתחום האימוני. כחלק מלימודי התמחות שלי באימון לזוגיות אני מזמינה אותך להגיע לאימון אישי במחיר מוזל. האימון יתקיים בבאר שבע.
לפרטים נוספים ניתן לכתוב לי 0502727419
באתר www.ellapinko.livecity.me
פייסבוק: אלה מאמנת אישית

carmit182

New member
מציעה אימונים אישיים בחיפה ללא תשלום

שלום,
אני מאמנת אישית , את לימודי האימון סיימתי לפני כשנתיים בטכניון.
מאז אני מאמנת אנשים ללא תשלום , ומעוניינת במתאמן/מתאמנת מאזור חיפה
לאימונים אישיים ללא תשלום.

carmit182

New member
מחפשת מתאמנים לאימוון ללא תשלום בחיפה

בוגרת בית הספר לאימון בטכניון לפני כשנתיים אך עדיין מאמנת ללא תשלום .
במהלך השנתיים כבר אימנתי מספר מתאמנים בהצלחה.
אשמח להפניות

הצעה: בעל ניסיון ניהולי רב מציע אימון אישי במחיר מוזל

שלום לכולם,

חשים תקועים? בעיות בעבודה גולשות לך לחיי המשפחה?
מאמין שאתה יכול להיות מוערך ומשמעותי יותר, לו רק היו לך את הכלים המתאימים?

במהלך הקריירה שלי נפגשתי עם המון אנשים אשר הרגישו בדיוק כך. אבל אפשר לקחת את המושכות לידיים ובעבודה משותפת להביא הצלחות קטנות שיובילו לשינויים גדולים גם תוך זמן קצר. מעבודה להצלחה!

אני מנהל בכיר בחברת תוכנה גלובלית, בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי המחשב, בוגר קורס אימון והנחייה פרטנית, מביא ניסיון עשיר בניהול של צוותים ואנשים בסביבות מורכבות ודינמיות.
מלווה אנשים באימון אישי והנחייה פרטנית להצלחה, מצוינות ויצירת משמעות בחיים ובקרירה, תוך התמקדות ב:

• שימוש ביכולות האישיות והבין אישיות על מנת למקסם את ההשפעה בתוך הארגון.
  • כלים פרקטיים בהנעת אנשים וקבוצות עבודה.
  • יצירת מינופים להתפתחות בקרירה.
  • יצירת מוטיבציה ומשמעות בסביבה הארגונית.

אני כרגע בתהליך פרקטיקום, ומציע פגישת היכרות בחינם ושלוש פגישות ראשונות במחיר של פגישה אחת.
טלפון לתיאום: 054-3388087

שיהיה בהצלחה,
קובי.

יפעה 77

New member
תהליך אימון עי סטאזרית

מרגישים שאתם נמצאים בצומת דרכים וזקוקים לעזרה?
אתם מוזמנים לפנות אלי ולהתחיל מסע מדהים, בו תקבלו כלים חדשים שיעזרו לכם להתחבר לפוטנציאל הטבעי שלכם דרך הקשבה לקול הפנימי, להגדיר מטרות ויעדים נכונים ולמצוא את הדרך למימושן של מטרות אלו.
אני יפעת, סיימתי לימודי אימון הוליסטי במכללת רידמן- מכללה המוכרת ע"י לשכת המאמנים בישראל.
המחיר לשעת אימון הינו 50 ₪ משך התהליך 100 מפגשים. המפגשים מתקיימים ברמת גן

למעלה