מחזור 15 - סיכום תחרות AAA שבוע 15

RZnum5

New member
מחזור 15 - סיכום תחרות AAA שבוע 15

אומנם לא שבוע של שבירת שיא (למרות שהמנצח היה שובר את השיא הקודם), אבל בהחלט שבוע משעשע.

נס גדול היה לו, למנצח של מחזור 15..
והוא..
לא אחר מאשר....
המגוון שלנו - עמרי!
עמרי הימר על "הצלחה ענקית או, רוב הסיכויים, התרסקות איומה". למזלו זו היתה הצלחה ענקית! השלישייה שלו סיימה עם 75.3 נק' כשבחר ללכת עם מאט ראיין (21.1 נק'), אודל בקהאם עם שבוע ענק של 30.3 נק' (מצטיין השבוע ברסיבר) ולביאון בל עם עוד שבוע נהדר של 23.9 נק'.
אגב, עמרי התלבט בין ראיין לדרו בריז. אם היה הולך על בריז הוא היה פוגע ב-2 מצטייני שבוע (מעולם לא קרה בתחרות) ומרים את הסה"כ ל-81.4 נק' - עדיין לא מספיק כדי לשבור את השיא שנקבע בשבוע שעבר.

ברכות לעמרי, מצ"ב הפרס השבועי לילד.

למקום השני, בפער דיי גדול, הגיע פילדלפיה 76 עם 56.2 נק'. גם פילי הלך עם אודל-יד אחת מספיקה לי-בקהאם, אבל שאר הבחירות פגעו פחות. רות'ליסברגר לא הרשים במשחק האווירי ותרם רק 14.2 נק' ואריאן פוסטר הוסיף לו רק עוד 11.7 נק'.

למקום השלישי בהפרש נקודה אחת, הגיע מר דוג'ר, עם 55.2 נק'. דוג'ר הגיע למקום השלישי בעזרתו האדיבה של לביאון בל, בתוספת זוג הברונקוס פייטון מאנינג עם 13 נק' בלבד ודמריוס תומאס שתרם 18.3 נק' למאמץ.

נשארו עוד שני מחזורים לסיום וטבלת המנצחים היא כזאת:
LADodger - 3
omrili77, philadelphia76 - 2
ESPN, regevs1, RoyBehar, RZnum5, Shachar Manor - 1

תודה לכל המשתתפים השבוע. מי יתן וכל מי שלא ניצח עד היום ינצח בשני המחזורים הקרובים!
חג שמח לכולם, מקווה לראות עוד משתתפים במחזור הבא.

omrili77

New member
קצת מביך אותי שאני זוכר את הקטע של תמונת הפרס...

אבל בכל זאת

RZnum5

New member
יש מצב שהתמונה שלך והפרס צולמו באותו פרק?

הם לובשים אותו דבר..
אולי כל הארון שלהם מלא בגדים כאלה. או שתפסנו אותם בין מחזורי כביסה.

Yo-man

New member
אני לא רואה סיבה לסיים את התחרות עוד שבועיים

היא לגמרי יכולה להימשך לתוך הפלייאוף ואפילו עד הסופרבול.

למעלה