1בלובלו

New member
גורי מחפש בית...

גורי הוא כלב בין 7 חודשים מתוק בינוני ופשוט אוהב לאהוב... אנרגטי ופשוט מקסים הוא נמצא אצלנו כבר 3 חודשים אבל בלית ברירה עלינו למצוא לו בית חדש...
אנחנו מחפשים לו משפחה אוהבת וחמה כמוהו ... אם מישהו מכיר מישהו או מעוניין באחד הכלבים הטובים שהכרתי אנא פנה אליי במסרים או בהודעה.... ואני מצרפת כמה תמונות של הפשוש הזה....

goolo123

New member
רולי זקוק נואשות לבית קבוע!

הסיפור של רולי רולי שלנו הוא לברדור מעורב, שחור ומקסים בן שנה וחצי. הוא הגיע לכלביה, מחונך, מאולף, מסורס ומטופח אך משום מה מעולם לא אותרו בעליו. רגע לפני המתה גדולה בכלביה, הצלחנו לחלץ את רולי שהתגלה ככלב מדהים, אוהב אנשים וכלבים אחרים וממושמע למופת. רולי עבר לבית אומן. בבית האומן גילינו עוד על צדדיו הנפלאים של רולי כשהוא אימץ אליו את הגור בן השלושה חודשים שגר שם איתו ושיחק איתו בעדינות אין קץ. שמחנו עד לב השמיים כשרולי אומץ ביום אימוץ הראשון אליו נשלח. נמסר לנו כי הוא נמסר לבית בכפר עם חצר גדולה ומגודרת שהוא יחיה גם בפנים וגם בחוץ ושאפילו יש לו שם עוד כלב חבר. היינו מאושרים. תוך שבוע וחצי באה האידיליה אל קיצה כשהתקשר אלינו הבחור שאימץ את רולי ואמר כי הוא רוצה להחזיר אותו. מסתבר שהכלב השני לא כ"כ מחבב את רולי. ניסינו להסביר שזה יכול לקחת זמן, שניהם זכרים בוגרים (אל אף שרולי מסורס וחברותי לכולם) ושאנחנו מוכנים לסייע בעבודה עם מאלף אך כלום לא עזר. האיש הסכים כי הוא כלב מדהים אך לא הסכים להשקיע כלום בניסיון לגרום לזה לעבוד. נשארנו שבורי לב. כל-כך רצינו את הבית הכי טוב לרולי וכשנראה היה שמצאנו אותו, התבדנו. רולי חזר לבית אומן בו הוא ממתין בסבלנות ראויה להערצה למשפחה המיוחדת שתרצה רק בו ולא באף אחד אחר. שתדע להעריך עד כמה הוא נפלא ושתאהב אותו לנצח נצחים.... דרושה משפחה נפלאה לכלב הנפלא ביותר בעולם. דפנה 0544313055

yael1980

New member
גורים מתוקים למסירה

גורים חמודים ומנומרים למסירה לבית חם נמצאו זרוקים ליד הלול. בני כחודשיים וכנראה מעורבים עם בוקסר. נא להתקשר ל-0506285536 או 04-9807066 תודה!!!

כמה שהוא יפה! לא מרשים לי לאמץ כי לא מרשים לי לאמץ כי יש לי כבר כלבה ואימא שלי גם ככה לא מתלהבת מהרעיון אבל אילו יכולתי הייתי מאמצת את הפשוש הזה...

GeJuFan

New member
היי רציתי לשאול האם אפשר לדעת מהי

הסיבה למסירה? אני שואלת כי הרבה פעמים אנשים מוסרים את הבע"ח שלהם מבלי לדעת שיש פיתרון לסיבה שבגללה הם מוסרים אותו, פיתרון שהוא בד"כ מאד קל ליישם אותו. אם תהיי מוכנה לשתף אותנו או אפילו רק אותי דרך המסרים אולי נוכל לעזור לך למצוא את הפיתרון הנכון ככה שלא תצטרכי למסור את גורי.

למעלה