הבלונדינית ואתם, ידידיי :

פרויז1

New member
הבלונדינית ואתם, ידידיי :

1.כמה זמן נמשכה מלחמת מאה השנים? א. 116 ב. 99 ג. 100 ד. 150 הבלונדינית מדלגת על השאלה- 2. באיזו מדינה הומצא ה"כובע הפנמי"? א. פנמה ב. ברזיל ג. צ'ילה ד. אקוודור הבלונדינית מבקשת חצי-חצי- 3. באיזה חודש התרחשה מהפכת אוקטובר? א. ינואר ב. אוקטובר ג. ספטמבר ד. נובמבר הבלונדינית פונה לחבר טלפוני- 4. מה שמו של המלך ג'ורג' השישי? א. אלברט ב. ג'ורג' ג. צ'רלנס ד. הנרי הבלונדינית מתייעצת עם הקהל- 5. על שם איזו חייה נקראים האיים הקנריים? א. ציפור קנרית ב. קנגורו ג. כלב ד. עכבר הבלונדינית פורשת מהמשחק- ואילו אתם ידידי החכמים, ידעתם? 1. מלחמת מאה השנים (1337-1453) נמשכה 116 שנים. 2. כובעי פנמה הומצאו באקוודור. 3. מהפכת אוקטובר התרחשה בנובמר. 4. שמו של המלך ג'ורג' השישי היה אלברט (ע"ש בעלה של המלכה ויקטוריה) והוא שינה את שמו רק בשנת 1936. 5. האיים הקנריים נקראים על שם כלב. שם האם בלטינית Canaria - פירושו "אי הכלבים". הסיבה היא מספרם הרב של כלבי פרא המאכלסים את האיים. אז תפסיקו לצחוק על בלונדיניות - אתם לא יותר חכמים מהן. רק פחות יפים...

YEKI 1

New member
‫ואלא בבן-עמרם אני מבקשת סליחה אגא יצ'י חרפה

ואלא בבן-עמרם, אני מבקשת סליחה, אגא יצ'י, חרפה ואז ,מון בועתה יון .
ואולי מישהוא נפגע \ נעלב
מה לעשות ,עבודה שלי זה לפי התמונה שלי אני שמתי פה עכשיו .
יענה מצליפה, אבל יותר בחארפה (יענה בדיבורים ). אחא פרויז כבר רגיל לשוט שלי , ולאשתו הפולניה הוא מסביר שהצלקות בגב שלו הם בגלל ההתקוטטות האחרונה בפאב השכונתי .......
הארה ! ! בטח ! ! בי חרפה פיש bi harfe pish אג'זה אחא מורד ,אם תואיל בבקשה
להסביר\לנתח את הביטוי האספאוני האלמותי ועם העומק הפילוסופי : "בי חרפה פיש ". מאד מעניין ומסקרן אותי גם לדעת, לאלו ובאלו ,נסיבות השתמשו האספאונים "קדימי" kedimi בביטוי הנ"ל . חיילי מאם נו וצ'אש מראש

מורד3

New member
לYEKIשלום- בי הרפה פיש

כמו בעברית. בלי נדר= בדונה נזר לא נדבר על הפעולה העתידית ללא דיבור על הבאות האמרה הזאת נפוצה בכל ערי איראן וגם אצל המוסלמים עד עצם היום הזה ולא רק האספאונים קדימי בי הרפה פיש--ובהמשך - גושה שייטון כר -אוזני השטן חרש (פן השטן ישמע, יקטרג ויכלכל את התכניות) וביהדות אי קיום הנדר מהווה עבירה ,עוון לכן הרפה פיש זה גם נדר אני מקווה שהסברתי את עצמי תודה רבה על ההומור ומחיית השפה האספאווני . תמשיכי ולא תרתעי מהביקורות מורד

YEKI 1

New member
את לא צריכה להתנצל בשום מקרה !!! פרויז1

‫את לא צריכה להתנצל בשום מקרה !!!‬ פרויז1 02/11/11 16:37 --------------------------------------------------------------------------------------- זה טבעי מאוד, זה חלק מהאבולוציה, מעשה ידי הבריאה - והכל בספתש !!!

YEKI 1

New member
צ'ה פוסה דים תו דאריד האבי, אחא פרויז

צ'ה פוסה דים תו דארה האבי, אחא פרויז
, - איזה עזות פנים חצופה
מה זה עוד פעם התמונה האחרונה הזו ? ממש הבכתה אותי !
מה פתאום אתה מראה פה תמונה של בחורה גה אינתואורי קינושה . . . . בשביל אדון אבולוציוני ?
אתה יודע כבר שאני בחורה רגישה
, בישנית
ונעלבת מהר (ראסי ואלא . .
) ואני עלולה להיפגע מתמונות מביכות כמו זו האחרונה . . ! מי זה בכלל אחא אבולוציוני הזה , שביגללו אתה כבר כמה פעמים שם תמונה שלו פה, בישבילי ובישביל אחא מורד ? מאיפה הוא בכלל ? אדון אבולוצ'וסוני הזה? גם הוא שירזי כמוך ? קו-ווא דוקונוש ? ? באספהון לא שמעו עליו

YEKI 1

New member
אחד שכל היום שר, רוקד, אוכל, צוחק, . . .

בתגובה להערה שלי פעם, כתב פה אחא פרויז שהוא שירזי - אשהי (למרות שאני לא מבינה מה זה אישהי) . אבל תראה אחא מורד , פרסי אחד, שכל היום וכל יום הוא רק שר, רוקד, אוכל, צוחק (גם על אחרים), סימן ברור שהפרסי הזה הוא שירזי . אספהונים לדוגמה עסוקים כל היום בויכוחים מיותרים, רדיפה אחר עוד כסף, ותלונות בלי סוף. - שירזים לעומתם יודעים להנות מהחיים !

פרויז1

New member
טהרוני,

מאהאלה - רחוב שבע בתי כנסת אירן. אמרו לי שכל האזור כבר נהרס, והבתים לא קיימים. ואני מחכה לשעת כושר להגיע לאירן - ולמקומות האלה, תבניות נוף ילדותי. הקשר האזבאוני שלי : סבי, עליו השלום, היה חכים (רופא). הוא היה אחרון בשושלת מפוארת בת 12 דורות של רופאים. חלק מהם, היו רופאיו של המלך בפרס. הם פשוט היו הכי אמינים. לא היו להם שאיפות שעמדו בניגוד לאינטרסים של בית המלוכה ולכן המלך/ים סמכו יותר על היהודים. נחזור לסבי : הוא היה חי באספהאן. הקליניקה שלו היתה בבית שלו. היה יהודי עשיר מאוד. גם ירושות רבות וגם עסקים שהוא עצמו עשה. איכשהו, הוא ירד מכל נכסיו. איך? לא יודע! גם האחים של סבי היו רופאים עשירים, אבל אלה כבר סיפור אחר.

למעלה