כל הארץ דגלים-זיקוקים-מנגלים!

amitshilo

New member
../images/Emo104.gifכל הארץ דגלים-זיקוקים-מנגלים!../images/Emo116.gif

בנות יקרות! ספרו חוויות מיום העצמאות... מה עשיתן? כמה התחרשתן מהזיקוקים? כמה הרעלת סוכר קיבלתן מהצמר-גפן מתוק? (או שזו רק אני
) קיצר ספרו חוויות.. ואם בא לכן להרחיב יותר מזה אתן מוזמנות
נשיקות

השנה היה אדיר בהחלט../images/Emo13.gif

הייתי ברוק עצמאות ונהנתי באמת מכל שניה.. החלטתי שזאת הפעם האחרונה שלי שם, כי דיי מיציתי את העניין.. אבל אין ספק שבשביל פעם אחרונה היה מעולה.. ת'אמת שלא ראיתי זיקוקים בכלל השנה, אבל למי אכפת כשיש הופעות כאלה שוות?!
אז אריק ברמן היה ממש טוב, גם מוניקה, ושייגעצ, ועברייייי
ה-הופעה לדעתי הייתה של איפה הילד, שתודה להם על האיחוד המבורך הזה, פשוט מלכים! אני כ"כ רוצה שלהם :) אח"כ היה יוני בלוך, שהפתיע לגמרי, הוא ממש יודע לדפוק הופעה.. היה אחלה.. ההופעה של אביב הייתה... נחמדה.. אני ומיכלי החלטנו שלא משנה כמה מעפן הוא יהיה, אנחנו משתגעות ונהנות, וככה היה ! צרחנו ורקדנו והשתגענו לגמריי, אחח היה כיף
אח"כ בקספרים כבר הייתי דיי גמורה, אבל אי אפשר שלא להנות מכל השירים המעולים שלהם.. פשוט חיות במה, אני אומרת לכם
ואז מרסדס בנד עלו, חחח כמה צחקתי מהסולן שלהם, כזה משוגע
נתנו אחלה הופעה יחסית לשעה ולקהל שנשאר
פה כבר היינו חייבות לעוף לרכבת, אז אמרנו שלום לכולם.. וזהו, פה נגמרת מסורת ה'רוק עצמאות' שלי.. היה טוב וטוב שהיה! ממש נהנתי לראות אנשים, ענברי, מיכלי, עומר, שיר, אליעד, מיה, אריאלה, ספיר אלון.. ועוד כל מיני..
ואתמול ישנתי רוב היום חח אין הרבה אפשרויות אחרי לילה כזה.. :)

**הופעה שלהם..

שכחתי לציין שבשייגעצ היה קורע מצחוק
יובל מנדלסון עלה לגמרי שיכור לבמה והתחיל לדבר שטויות בטירוף.. "אתם אוהבים ת'חרא הזה נכון?!!" "אתם כאלה אנשים יפים, אני רוצה לשכב עם כולכם" וכו' וכו'.. חיחי

amitshilo

New member
במעלות הופיעו "התבלינים" חהחהחה...

אבל לא הייתי שם

../images/Emo126.gifטוב.... הממ..

אז את ערב יום העצמאות התחלתי בבמה המרכזית ביבנה, הופענו עם מחרוזת "טריפ ציוני" ואח"כ מחרוזת שירי מרי פופינס, היה נחמד, חצי מהתנועות לא ידעתי והיה ממש מצחיק
אח"כ התלבטתי קשות אם ללכת למסיבה, ואז הלכתי עם גל וקניתי כרטיס, והלכתי הביתה להתלבש והרגשתי שאני לא מסוגלת, אז אמרתי לו שאני אביא לו את הכרטיס [אנחנו שכנים וזה] ושיקח בשבילי את הכסף, נשארתי בבית לראות טלויזיה.. נרדמתי באמצע סרט בישיבה על הספה. התעוררתי בצהריים ונסעתי עם אמא לסבתא ומשם לעל האש אצל דודים, היה חביב ביותר, נהניתי. שיחקתי בWii אצל דודים שלי וזה אחד המגניביםםםםםםם!!
זהו בערך... בערב חזרתי הביתה והתבטלתי

למעלה