סכמו את השבועעעע

../images/Emo126.gif סכמו את השבועעעע../images/Emo124.gif

איך היה? מה היה? לאן הלכתם? האם נהניתם? תרגישו חופשיים.
שיהיה שבוע טוב!!!!!

../images/Emo126.gifטירוףףףף!!!!

אתן לא מבינות בכלל איזו תקופה מטורפת עוברת עלי! חזרות בלתי פוסקות למסיבת סיום, צילומים לקטעי קישור, פסיכולוג בשניידר, מליוווווון לקים חדשים, מלאמלאמלא עם חברים ב"5", ללמוד לבגרות באזרחות, הבגרות האחרונה בחיים מ12 בלילה עד 5 בבוקר עם חברה, בגרות קלה, נסיעה ארוכהההה אך כיפית בטירוף לנהלל, לילה לבן שכבתי מלא ברגשות מעורבים , ועייפות, ודיבורים, וסיגריות, עוד קצת חזרות למסיבת סיום, עוד קצת 5. עוד יומיים מסיבת סיום, מחזור ח' לפנייםםם- עכשיו מסיימים! אני מרגישה גיבוש מטורף עם השכבה שלי, כבר אין חבורות, כולם ביחד, כולם חברים, חבל שזה בחודש האחרון ללימודים, והלוואי שזה היה קודם. אבל למה להסתכל לאחור ולהצטער כשאפשר להסתכל על ההווה ולשמוח?! אחרי המסיבת סיום, קופצים כולם לבריכה, ואח"כ נוסעים לאפטר פארטי מטורפתתת בפלמחים, הולכים לשתות ולשתות ולשתות, ולרקוד ולרקוד ולרקוד, ולהשתחרררררר!!!!!! לא יודעת מה אתכן, אבל אני מרגישה בתקופה האחרונה יותר חיה מאי פעם. וזה כיף. כלכך. 9.8- אני יוצאת לש"ש. לא לשכוח את התאריך.

סופרחלי

New member
רועי חבר שלי מחשב לידי../images/Emo23.gif

נכון מקסססססססססססססים יש לי חבר

סופרחלי

New member
../images/Emo20.gifהדר זו חברה של רחל

הפורום מקסססססססססססססססים ורחלי עומדת לידי וחס וחלילה לא אומרת לי מה לומר

../images/Emo126.gifחחחחחח ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מחזור ח' לפאאאאאאאנים- עכשיו מסיימיים!!!!!

וואו להתחיל לסכם את השבוע שעבר עלי...

זה פשוט לא שפוי.
בקצרה- בעוד חודש ושבוע אני עוזבת את חיי האזרחיים ומתגייסת לצה"ל
זה אומר המון פחדים, חששות, ריגושים, שיחות, ציפיות ומה לא.. עבר עלי שבוע שנתן לי כוח לדחוף קדימה את עצמי, בזכות החברים הכי מדהימים שקיימים בעולם.
המון שיחות, המון יציאות, המון צופים והדרכות.. המון תחושות של סוף והתחלה חדשה
אחת התקופות המרגשות והמעצימות שעברתי, ופשוט כיף לי שיש לי את הבטחון הזה, קודם כל בעצמי, באהבות הקטנות שלי, במשפחה והחברים.. וזהו.. מקווה לראות אתכן בשבוע הקרוב שאני במרכז עם כל ההופעות וזה..

../images/Emo214.gifוואי וואי, את מתגייסת???../images/Emo12.gif

זה כמו לדמיין את ענברי עם מדים!
נצלי את החודש הזה כמו לאיודעתמה%$##$#@@$!!111 זה חודש ושבוע שלא יחזרו

../images/Emo214.gifבלי שום קשר,

פשוט קשה לי לדמיין כל אחת פה עם מדים..התרגלתי שאתן כבר קטנות..(בכל זאת, אני כבר סיימתי שירות של שנתיים..) וענברי הכי קטנה פה, נראה לי, וזה ממששששששש יהיה לי מוזר יום אחד לשמוע שהיא מתגייסת..כמו שמוזר לי לשמוע שאת מתגייסת

inbarIL

New member
חחחח../images/Emo3.gif

למה עמיתי יותר קטנה ממני:) וטכנית גם טאובר
להלהלה

למעלה