סיכום שבועי

אור P

New member
../images/Emo157.gif סיכום שבועי ../images/Emo155.gif../images/Emo70.gif

כמעט שבוע חלף לו מאז פתיחת פורום "אין ואאוט" והנה אנחנו יום לפני החופשה, שכבר התחילה היום בשביתה של ההורים והתלמידים... איך עבר השבוע, אני מקווה שעבר בכיף והכל טוב
. איזה כיף חופש ואוכלים
ברוכים הבאים לכל החדשים
מדי שבוע אכין עדכון שבועי שיכלול את כל מה שקרה באותו שבוע בפורום. ולסיכום השבועי:
התחלנו בשרשור על אין ואאוט בבגדים, החנויות הכי שוות והכי פחות. כמובן שקסטרו כיכבה בתור הכי שווה, ולגבי פוקס היתה מחלוקת. אח"כ עברנו לנעליים, ולא נשכח את הבשמים (המלצה שלי: בנים, לכו על פאי ג'בנצ'י כחול ובנות, מאסק אויל של בודי שופ). שוברת הלבלבות הקטנה הציגה את תמונתה ואופנתה ודי נפגעה מהביקורות
למרות שהיא ממש לא צריכה להיפגע, וכולם מוזמנים להציג את תמונתם. chicolico שרשר לנו את קולקציית הקיץ של כאוס - תודה
. בין לבין אלמונית חתולית רצתה לדעת מה דעתכם על פירסינג וכמובן קרן של תקווה התייעצה איתנו קצת על עדשות. ובנוסף, דיברנו על המקומות הכי שווים (הCOFFEE BEAN וארקפה בהחלט INים עכשיו). ואלו הדברים העיקריים שקרו במהלך הימים שמאז הפתיחה
מילון חדש מבית IN OUT - בקרוב תצא לדרך פינה בקהילה ששם יהיה ממוקם המילון השלם, בינתיים כל אחד הביא את רעיונותיו למילים ההורסות שהן עדיין IN כמו "שווה", "בקטנות", "וואלה" (וללללללללא כאילו דה). אז תודה על כל המילים.
נפתח סקר חדש איפה אתם אוהבים לבלות, לא כולם הספיקו לענות - יאללה, כדי שבעדכון השבועי הבא יהיו תוצאות...
בקשה קטנה ממני: שימו קישור לפורום בחתימה שלכם - כדי שנהיה קהילה רחבה יותר... ובקשה נוספת: נסו לשרשר להודעות קיימות אלא אם כן שאלתכם/מה שאתם רוצים לכתוב לא קשור לאף הודעה קיימת.
שרשור איי סי קיו גם היה בפורום - בפינת המאמרים תהיה רשימת איי סי קיו, אם אתם רוצים גם להיות רשומים שם - שלחו אליי מסר
.
לוח אירועים - לימי ההולדת גם מגיע מקום. שרשרו להודעה זו את תאריך יום ההולדת שלכם ותתווספו ללוח האירועים. * והודעה שנקווה שלא תחזור על עצמה: לא, הפורום לא קשור בשום צורה לתוכניתו של גיא פינס בערוץ 2 * תודות: PiXeLita - על הלוגו שחרחר מתוק - על העזרה Mandy - על מה לא? על הכל הנהלת תפוז - שהביאוני עד הלום חופשה נעימה

Mandyִ

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo98.gifכל הכבוד! ../images/Emo45.gif

אה ו- אין בעד מה

Tapuhi

New member
אני קראתי, אבל אני לא מתכוונת

להגיב על ההודעה עצמה. אתה רוצה שאנשים יגיבו? כי אם שמת לב, עד עכשיו רק האנשים שהודית להם הגיבו. אז או שתודה לכולם, או שתודה לאנשים המסויימים במסרים. -=לחץ חברתי=-

כל הכבוד../images/Emo70.gif../images/Emo8.gif

יצא אחלה
והתאריך יומהולדת שלי: 28.7 ובכל מה שאתה צריך עזרה - אתה מוזמן לפנות אליי

AcE666

New member
ישר כוח

יחסית לפורום חדש הפורום הזה מאוד מצליח! תמשיך בעבודה המצוינת, רואים שאתה משקיע.

yaelli10

New member
אתה אשכרה יופי של מנהל

הסיכום שכתבת מבורך... אין צורך לעבור על כל השרשורים ואם יש נושא מסוים, אפשר פשוט ללכת ולקרוא. אז אולי בעצם תוסיף גם קישור לגוף ההודעה??? סתתתםםם אתה גם ככה עובד מאוד מאוד קשה. וכל זה ב ה ת נ ד ב ו ת אז מחיאות כפיים סוערות לעורפי

סמוראית

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif../images/Emo127.gif

הסיכום הזה מזכיר לי את הפעולות בצופים (זו מחמאה, לכל המפקפק בעניין...) מאוד אהבתי... נראה לי שאתה המנהל הראשון שעושה את זה כי עדיין לא נתקלתי בסיכומים כאלה בפורומים אחרים... היום הולדת שלי 24.6

vashla

New member
המומולדת שלי: 8.2.90

יותר נכון:תאריך הלידה שלי.

vashla

New member
תודה - וסמוראית

ל-American Girl יש את אותו תאריך לידה כמו שלך.

vashla

New member
אמ, אור,איך שמים קישור?

ועוד בחתימה? לחתימה אני יודעת שאפשר להוסיף רק סמיילים וסימנים.

אור P

New member
לפי מה שאני יודע...

גם אי אפשר לשים בחתימה קישור. בגוף ההודעה אפשר לשים קישור ב'כתובות אינטרנט נילוות' בעמוד של הכתיבת הודעה.

למעלה