לאיציק ולחיים והשאר

atv boy

New member
../images/Emo201.gifלאיציק ולחיים והשאר

מר שפיציק המתנשא רק לידע כללי איך הגעת למסקנה שאני משתולל ואפילו הרחקת לכת עד כדי כך שאני גורם ללכלוך שם הענף מבלי להכיר אותי בכלל ? את זה עוד לא הבנתי ! אני שמעתי על ההגמוניה והחברות שלכם ועל מי אתם באמת ( ראיתי איך אייל מנסה למכור את התימני מהחבורה שלכם לכל המרבה במחיר אחלה חברות יש בינכם ) וגם שמעתי על טיולי השטח הארוכים והמהוללים שלכם כל שבת ! כל זאת לא עניין אותי ואף פעם לא דיברתי על זה בפורם כדי לא לפגוע באף אחד אבל השחצנות והיהירות שנשפכת מדבריך הרגיזו אותי " במזגן ובבריכות שלנו " הפלצנות הזאת וההתרברבות כאילו אותי יעסיקו בטריפ בנקיון המוסך חה הצחקת אותי אם היית יודע מאיזה משפחה אני לא היית מדבר ככה תאמין לי כי עםכל מה שיש לך ( אפילו בלי לדעת כמה יש לך ) תוכל לכל היותר לעבוד אצלנו בבית בנקיון במקרה הטוב ! ותאמין לי גם הקטע של האמינות לא צד חזק אצלכם !!! חיים כל הזמן טען שהוא לא עובד בדלב וראה איזה פלא מסתבר שהוא מתאם טיולים של פולריס מטעם דלב ואם אתה לא מאמין אז קבל קישור לידעה בנזימה עם הטלפון של חברך חיים " שלא עובד בדלב " http://www.nazzima.com/view_article.php?a=307 אז היו שלום ותלמד אפילו ממשהוא יותר צעיר ממך ( אבל לפי ההתנסחות שלך יותר חכם ) כסף לא מעיד על אופי ואישיות האדם יש ים של אנשים עם פחות כסף אבל בלי הפלצנות והשחצנות שלך !!! עמךךךךךךךך !!!! אם לא ידעת כסף בא והולך ואף אחד לא לוקח איתו כלום העיקר זה הבן אדם שיהיה טוב ולא שחצן כמוך !! אני עם הפורם הזה גמרתי רק לידעתך לא משעמם לי ( כנראה כמו שלך לא אחרת איך תסביר את ההתעסקות המשותפת בנושא ? גם אתה משועמם ? ) אני הולך למקום שהתחביב הזה והכסף לא עלה להם לראש כמוך והם אמינים ( לא אומרים שהם משהוא אחר ואחרי זה מסתבר שהם לא אמרו את האמת ) ובטח לא הייתי רוצה לרכב עם חבורה שכל שבת נוסעת כל כך הרבה קילומטרים
אני הולך לפשוטי העם ולאנשים שהשתן והכסף לא עלה להם לראש כמוך היו שלום ולא להתראות !!! ( אני חס על ילדך ומקוה שלא העברת להם מהשחצנות שלך כי ישנאו אותם כפי שבטח שונאים אותך )

לבוי היקר

אם אתה קורא את ההודעה אז תחכים מגדולים אם לא ובאמת נתשתה אני לא מצטער לרגע הלוחמנות שלך מיותרת לנו. באנו להנות לא להלחם ואם אנחנו משעממים אותך אז פשוט לך לאן שמעניין לך תעשה רק מה שטוב לך תלמד ממבוגר תהיה אפה שטוב לך בקשר לחברות אצלנו פה אתה טועה מאוד אנחנו באמת חבורה מגובשת וותיקה ובאמת הצלחתה להרגיז כמה חברה אצלנו אפילו קצת אותי אתה מצטט אותי לא נכון כמו לדוגמא - שלתי. מדובר במצטרף לחבורה שאני כמובן מברך כל מצטרף ולא עוצר אף אדם מלנטוש תהיה דרכו של כל אחד צלחה. אנחנו כאן כדי להנות ויש לנו יותר מדי חברים. המספר של חיים נרשם בטעות בדלב. אנחנו לא עובדים עבור אף אחד וגם לא צריכים את זה כמו שכתב לך שפיציק ומאוד הרגיז אותך אנחנו חבורה של פלצנים דרך אגב הרעיון של שלתי למרבה במחיר בא לי ממך כאשר עוד הייתה חמוד ואמרתה ששלתי נראה לך תימני שכל הזמן מנסה למכור. זרמתי אתך. אז שוב אצלנו אף אחד לא בכוח בטח לא בקיץ כשחם ואנחנו לא מטיילים. אני בטוח שבחורף או כשקצת יתקרר כל מי שאתה מכיר יעמדו בטור כדי להצטרף לטיולים שלנו. לידיעתך אנחנו מוציאים פיקניקים בלילות ושבוע הבא טיול למדבר יהודה אין לנו צורך לרוץ ולצלם תמונות לאינטרנט אנחנו לא עושים את זה בשביל אף אחד תהנה לך ויום טוב

למעלה