ואלו האנשים אשר..

tokbek

New member
../images/Emo215.gif ואלו האנשים אשר..

נשארו: בובלינים(2) ,צרפתיה חרמנית(ונסה),נאד עף ברוח (איתי), ראש-איטונג(צבר), מטאטא הפוך(שיפרע), לוחמת בלסטינית(רנין), ומפרנס פרוקטולוגים(לאון). תחזיות לשבוע הבא : * 2 אנשים חדשים מגיעים לדירה. אחד מהם נראה כמו אשר, יש לו כיפה גדולה כמו אשר, הוא עילג כמו אשר, ויש לו טעם גרוע בבחורות כמו לאשר ולכן הוא נדבק לעינב.... אה..וזה לא אשר, אבל בטח השם שלו גם מכיל 3 אותיות שיוצרות שם של ערס(משה??). הדייר השני בוודאי ישלים את הפאזל הישראלי במלואו ולכן זה יהיה טנסג"נדר קווקזי שהיה אישה פעם וכיום הוא גבר. הוא ולאון יתחברו (תרתי משמע) וביחד עם איתי(החיה השעירה שונסה מגדלת בחדר) יצרו קבוצה שלישית בבית - קבוצת החריגים. * רנין בוכה ומאיימת לעזוב, ואז מזכירים לה שהיא נשבעה בחברות שלה עם שי שהיא תשאר. רנין נשארת, ומקבלת מכתב מתייסיר שמודיע לה שהוא עוזב אותה והוא יוצא עכשיו עם עז. * החבורה המפולגת נכשלת בעוד משימה ומתחילות צעקות. * החבורה מקבלת תקציב שבועי של 300 שקל. יוסי מבקש הפעם פיצוי של סיגריות ושני כיכרות לחם בריאות [במתמטיקה פשוטה אנחנו רואים שהלחם והסיגריות שמנוגדים אחד לשני מבחינה בריאותית גם מבטלים אחד את השני, לכן יוסי אמנם לא יחלה השבוע כי הוא אוכל לחם בריא, אבל גם מצבו לא ישתפר כי הוא מעשן]. * שיפרע מתנגדת לפתרון חלוקת הלחמים בבית ומתפתחת מהומה שבה עינב צורחת ומקללת ממעמקי הג"ורה האשקלונית את שיפרע. צבר פותח את הפה ובא לומר משהו, אבל אז מוותר ועושה פרצוף של "לרגע חשבתי שאני גבר" ואחר כך הולך לבריכה. * איתי זוכה בפרס הדייר הכי מיותר, משהו כמו סחוג בבית של פולנים.למרות זאת גם השבוע הוא לא יועמד להדחה, וזאת בגלל שאף דייר לא זוכר איך קוראים לחיה השעירה והשקטה הזאת שונסה מגדלת בחדר. * ונסה מתחילה לספר על מעלליה עם הסוסים ועל איך סקס בין חיות לאנשים הוא די נורמלי בסה"כ ואז נקטע השידור למשך כמה שעות עד למהדורה בתשע בערב.

רק דודי

New member
חכם ויפה!

אהבתי בהחלט ג'יני ביקשה מאיתי שייצג אותה בוילה כשהיא הולכת.. אני מתגעגע למיקי איזה בלךגן מטורף היה הולך שם אם היא הייתה שם עכשיו!

tokbek

New member
לאאאאאאאאא

מה אתה משווה ?? משה הוא אמבה. טיפש מוחלט, בעוד יוסי הוא טקטיקן מהסוג של נפוליאון !

onn11

New member
חחחחחחחחחחחחח ענק ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מפרנס פרוקטולוגים

daughter L93

New member
חחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

שיפרע מתנגדת לפתרון חלוקת הלחמים בבית ומתפתחת מהומה שבה עינב צורחת ומקללת ממעמקי הג"ורה האשקלונית את שיפרע. צבר פותח את הפה ובא לומר משהו, אבל אז מוותר ועושה פרצוף של "לרגע חשבתי שאני גבר" ואחר כך הולך לבריכה. זה עלול לקרות!

kren2

New member
גדול.........../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

* איתי זוכה בפרס הדייר הכי מיותר, משהו כמו סחוג בבית של פולנים.למרות זאת גם השבוע הוא לא יועמד להדחה, וזאת בגלל שאף דייר לא זוכר איך קוראים לחיה השעירה והשקטה הזאת שונסה מגדלת בחדר. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעחחחחחחחחח הרגת אותי!

למעלה