מגדל הפזמון

MikMercury

New member
../images/Emo240.gif../images/Emo220.gif מגדל הפזמון ../images/Emo49.gif../images/Emo72.gif

"מגדל הפזמון", אלבומו השלישי של שלומי שבן, הושק ביום ג' שעבר בהופעה חגיגית וכבר, כנראה, עושה חייל במכירות - מקום ראשון במצעד של מוסיקה נטו וגם בזה של סטימצקי, ע"פ התוכנית מה קורה ששודרה היום. השירים: 1. החיים שלי טובים (רנדי ניומן / תרגום: שלומי שבן) 2. ככה סתם (ע. הלל / סשה ארגוב) 3. קחי עוד ואלס (לאונרד כהן / תרגום: קובי מידן) 4. נוקטורן (פרדריק שופן / מילים: "שיר-עם" - דוד אבידן) 5. תאונה (שלום חנוך) 6. אל תלכי עכשיו (ז'אק ברל / מצרפתית: דורי מנור) 7. דאווין של שיר מחאה (מאיר אריאל) 8. שגר פגר (הבילויים / מילים ולחן: ימי ויסלר) 9. מגדל הפזמון (לאונרד כהן / תרגום: שלומי שבן (בשיתוף עם קובי מידן) 10. להוליך שולל את המוות (ז'ורז' ברסאנס / מצרפתית: דורי מנור) אז מי מביננו כבר תרם לסטטיסטיקה?
האם קניתם את הדיסק? מה דעתכם עד כה? שיר/ים אהוב/ים כרגע: איור/ים אהוב/ים מהחוברת המצורפת
:

aybabtu

New member
כאילו...ברור שקניתי

בהופעה במשכן...וגם החתמתי אותו! (היה שווה לחכות קצת אחרי המופע)
לדעתי הדיסק הפתיע קצת לטובה. בתור אחד שהיה במלא הופעות שלו ומכיר את כל השירים וכל הביצועים אני דווקא אהבתי את גירסאת האולפן. יש פה ושם הערות, אבל הבעיה העיקרית איתו זה שהוא קצר מידי!!! כואב לי על "דומם עם זוג אוהבים" זה ביצוע נפלא הביצוע האהוב זה "תאונה"...אני שר את זה ככככככל היום איור אהוב זה ללא ספק של שגר פגר (ריקוד בחתונה סינית), ואחרי זה להוליך שולל את המוות. וגם את אל תלכי עכשיו מאוד אהבתי כי יש שם כפל משמעות מהשיר (ותודה לרן על ההסבר
)

aybabtu

New member
זה באחת השורות האחרונות

"את צל ידך או צל כלבך" אז יש כאן שילוב של שני הדברים :)

michal94

New member
../images/Emo13.gif

האם קניתם את הדיסק? כן!!!!! :) ביום רביעי, ממש ברגע שהוא יצא לחנויות :) באתי לטאוור רקורד ושאלתי אם יש להם כבר את הדיסק, אפילו עוד לא שמו אותו על המדף :-* מה דעתכם עד כה? ווווווואוווווו. עוד אחזור עם תשובה הולמת. שיר/ים אהוב/ים כרגע: לא בוחרים בין אבא לאמא :) איור/ים אהוב/ים מהחוברת המצורפת : האיש שטובע וצועק שהוא נשאר על הבמה, והירח עם המטרייה

Rainy day woman

New member
אוח, אורגזמה לאוזניי.

האם קניתם את הדיסק? כמובן, הכרחתי את המוכרת בטאוור לפתוח את כל קופסאות הקרטון שהגיעו את שנמצאה האבידה. מה דעתכם עד כה? נהדר בכל מובן! שיר/ים אהוב/ים כרגע: תאונה אדיר! אל תלכי עכשיו הביא אותי לדמעות. גם את אבא, האמת. וככה סתם גורם לי לדלג בחדווה בכל רחבי הבית. איור/ים אהוב/ים מהחוברת המצורפת : דאווין של שיר מחאה, זה לגמרי באווירה הנכונה. ובכלל החוברת מעוצבת מעניין. ולסיכום, כרגע- החיים שלי.. טובים!

sjarjar

New member
"קחי עוד ואלס" מסתמן כרגע

כטוב ביותר בדיסק בעיני. התרגום היפה, הפסנתר המדוייק, המתנגד ועם זאת מחזק את המילים. "אל תלכי עכשיו" קצת מאכזב בעיני. הדגש הוא בביצוע, בהגיה מדוייקת של כל מילה, אבל אין את שפיכת הקרביים החוצה שברל מצליח להכניס לשיר, גם למי שלא מבין צרפתית.

Dream Tim

New member
להוליך שולל את המוות!!!

שיר מופלא. אמנם על הגאונות אמונים ז'ורז' ברנסאנס ודורי מנור, ושלומי הוא רק השליח, אבל אי אפשר להתעלם מהשנינות המדהימה שבמילים. וקניתי את הדיסק, נהנה כרגע מכל השירים למעט תאונה, שאכן מלא באמוציות, אבל צועק לי באוזניים. אני מניח שהדיסק הזה פחות הרשים אותי לראשונה מכיוון שהכרתי את רובו המוחלט בעל-פה עוד לפני שהוא יצא, אבל מדובר בדיסק נהדר והדיסק שמציג את שלומי בצורה הטהורה ביותר שלו, לטעמי.

למעלה