ובמקביל.. איך לא.. שרשור התלוננויות!

amitshilo

New member
../images/Emo3.gif ובמקביל.. איך לא.. שרשור התלוננויות!../images/Emo3.gif

מצטערת, נו אני חייבת
טוב, אני מתחילה בזה ששמו לי גומיות חדשות בגשר, שכזה מקרבות לי את הלסתות, ובד בבד הורסות לי את ה-ח-י-י-ם. ופשוט בא לי למות. למות. אני לא יכולה עם זה. כואב לי לנשום אוקיי?! אז יש מצב שלא תשמעו אותי מדבר בחצי השנה הקרובה...
ועכשיו כולכן מוזמנות להתלונן על מה שבא לכן וכמה שבא לכן, בשביל זה אנחנו כאן! וכמובן שלנחם אחת את השניה זה גם חשוב. אוהבת ומנחמת!

חכמיוש

New member
אוייש קוקי.. ../images/Emo23.gif

זה באמת כאבי תופת.. גם לי היו כאלה.. לפני שהרסתי הכל.. קחי אדוויל או אקמול.. (אני לא זוכרת אם את לוקחת כדורים אבל בעיקרון... זה עוזר..) אהה.. והכי חשוב.. זה שווה את זה...
חבל שאני לא יכולה לקחת ממך את הכאבים לאיזה שעה - שעתיים...
תקופה כל כך מסריחה בחיי..
שאני לא רוצה אפילו להתחיל להתלונן... אוווח.. אני כזאת פולנייה טובה...

אתן מכירות אותי כבר..

ויודעות שאני מלכת ההתלוננויות.. אבל דווקא היום אני אשתוק קצת.. טוב נו, אני חולה.. כאילו, שפעת וכאלה
אבל באמת שזה הדבר האחרון שמטריד אותי כרגע.. וזה לטובה
הלוואי שיעבור עלינו סופ"ש כיפי כזה.. מגיע לנו.

../images/Emo126.gifבלעכס.

יום שני יש לי מתכונת בספרות. הייתי השנה בקושי ב10 שיעורי ספרות, אין לי מושג מה החומר. אני צריכה ללמוד הכל רק מסיכומים כי לקרוא הכל אני לא אספיק. אני ממש מתוסכלת. ספרות אמור להיות המקצוע החזק שלי חוץ מהמגמה ונתתי לזה להתפספס. אני פשוט לא יודעת ללמוד, ומעולם לא ידעתי. כל מה שהצלחתי לעשות זה ללכת לתגבור בבצפר, ולקרוא תקציר של "סיפור פשוט". יש לי עוד ללמוד את מועקה, חיזו בטטה [חיזו בתחת], אדיפוס ופרנהיים. אוף. אני מקווה שאני אצליח לעשות את המתכונת כמו שצריך ואח"כ גם לעבור את הבגרות בשלום.

amitshilo

New member
אאאאאאין לי כח...

לכל החזרות האלה... עוד הרצה, ועוד תיקונים, ועוד ועוד ועוד... החדר שלי נראה כמו חורבה.. לא דיברתי עם אנשים כבר שנתיים.. אין לי זמן לנשום למען השם! זהו התלוננתי

להתלונן?

טוב אין לי ממש הרבה. אבל הקשר החדש שנראה לי שמתחיל די תקוע. וזה בעיקר כי הבחורמ מממממממש לא רציני. אז אני מניחה שגם כאן זה ייגמר. הילמודים קורעים לי ת'תחת. והעבודה מעייפת ומוציאה לי את הכוחות. אבל די.. צריך לשמוח!

למעלה