ראשיתי ליום חמישי

טריפל D

New member
טל- טוב שלא נסחפנו... :)

פרטים אישיים: שם: בת-אל אהרוני גיל: 16.5 מין:לא ברור..:) פירסינגים: שלוש באוזן נחשבים? קעקועים: נופ משקפיים: כע אייסיקיו או מסנג`ר: מסנג'ר שפות שאת מדברת/לומדת: למדתי ערבית <חח אבל אני לא יודעת לדבר, ואני לא מבינה> אנגלית ועברית אמרו לך פעם שאת דומה ל: שחקנית פורנו :0 וקצת יותר מדויק: מה הדבר הראשון שאת עושה כשאת קמה בבוקר?<? מצחצחת שינייים מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? מצחצחת מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? כמה שאני רוצה לחזור הביתה < הייתי בגדנ"ע> מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? המפקדת הקציצה שלי איך את אוהבת להעביר את סופי השבוע שלך? עם חברות מה מפחיד אותך? חרקים מה מרתק אותך? היסטוריה.. מה מעציב אותך? מוות מה משמח אותך? אממממ להיות עם החברות שתייה/אכילה: מה המזון האהוב עליך? מה הארוחה החלומית שלך?ארוחה חלומית? מה את שותה במהלך היום? דיאט קולה מה את שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב): טקילה < כן כן- אתם קוראים נכון> סוכר או סוכרזית: סוכר מלח או פלפל: מלח פלאפל או שווארמה: רק, אבל רק שווארמה פיתה או לאפה: לאפה:) סמי או סוסו: מהה?! אחמד או סלים: חחח אבו- שאדי מועדון או בית קפה: תלוי פאב או דאנס בר: מי יכניס אותי!? אני מתחת לגיל 18=)) תאטרון או ז`אן דארק: תאטרון גלילאו גלילאי או קופרניקוס: גלילאו גלילאי את/ה: מה המוטו שלך בחיים? את תסתכל על הקנקן, סתכל על המלצרית שמביאה אותו. חח סתם לא- אממ נותנים לך תיקח, מרביצים לך תברח. אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? מכניסה לחשבון חיסכון, וחיה מהריבית מעשה נועז שעשית? חחחחחחח אמממ בוא נגיד שהיו מעורבים בעניין, קבוצה של בנים/בנות שיכורים וערומים וזה היה במים... < חחח וואי זה נשמע הרבה יותר נועז ממה שזה באמת... - נו טוב- לא נורא> מעשה טפשי שעשית? חח מה שכתבתי למעלה:) סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך: סטייה? למה שאני אספר את הסטיות שלי פה.. האם היית בחו"ל, ואיפה? כע.. פריז, לונדות וגינות שומרון < חחח עזבו בדיחות מתנחלים> איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? אולי בלונדון מה יש לך מתחת למיטה?ריצפה האיבר הכי סקסי בעיניך הוא: חזה אם היית יכולה לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזרת ולמה? לא חוזרת לעבר- אני חיה את ההווה, ולא מסתכלת אחורה אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? הייתי רוצה לבלות עוד זמן עם סבתא שלי שנפטרה שהייתי בת 3. מה היא המילה האהובה עליך? משמושה מה היא המילה השנואה עליך? שקט מה היא הקללה האהובה עליך? סתמי ת'פה יבת זונה < חחחחחחחחחחחחח> איזה קול/רעש את אוהבת? D: איזה קול/רעש את שונאת? איך היית רוצה שאלוהים יקבל אותך בגן עדן? בתרועת חצוצרה גלידה – בכוס או בוופל? וופל- כמה שיותר קלוריות יותר טוב שוקו או וניל? וניל חוף או הרים? שניהם לישון או לקום? לישון שקיעה או זריחה? שקיעה לילה או יום? לילה בזבזן או חסכן?בזבזנית קור או חום? חום סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? אף אחד הכוס – חצי מלאה או חצי ריקה? חצי ריקה למי את מתגעגעת? אממממ לקישוא הקטנה שלי! דברים אהובים עלייך: צבע: שחור/ לבן/ אפור בעל חיים: כלב / חתול ספר: הארי פוטר=)) סרט: מטריקס שחקן: טום פלטון שחקנית: אנג'לינה ג'ולי דיסק: שיר: מקום: עונה: הכל חות מחורף מקום להעביר בו חופשה: צפון רכב: מישהו שאת אוהבת או מעריכה ומעולם לא אמרת לו את זה: מי שאני אוהבת/ מעריכה- יודע את זה.

../images/Emo118.gifעונה../images/Emo13.gif

שם:מג
קעקועים:
משקפיים:
אייסיקיו או מסנג`ר:מסנ
שפות שאת מדברת/לומדת:עברית ואנגלית
אמרו לך פעם שאת דומה ל:לחצי מהעולם
וקצת יותר מדויק: מה הדבר הראשון שאת עושה כשאת קמה בבוקר?מתמתחת ומעיפה את הכלבה מעליי
מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה?חושבת על היום שעבר
מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר?על טעות שעשיתי
מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר?אמא
איך את אוהבת להעביר את סופי השבוע שלך?בתוך הפוך עם שוקו
וסרט טוב
מה מפחיד אותך?אלוהים ולאבד אנשים קרובים לי
מה מרתק אותך?סיפור חיים של מישהו שחווה דברים שאני חוויתי
מה מעציב אותך?פרידות
מה משמח אותך?החברות שלי,ידידים שלי והכלבה שלי
אה וסיס
שתייה/אכילה: מה המזון האהוב עליך?ג'חנון
מה הארוחה החלומית שלך?ארוחה חלומית?
לא נראלי שיש כזה
מה את שותה במהלך היום?מים
מה את שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב):המממ רד בול
סוכר או סוכרזית:סוכר
מלח או פלפל:פלפל
פלאפל או שווארמה:לא זה ולא זה
רק שבאמת אין מה לאכול
פיתה או לאפה:לאפה
סמי או סוסו:זוג עבריינים
אחמד או סלים:
אה? מועדון או בית קפה:בית קפה
פאב או דאנס בר:לא יודעת
תאטרון או ז`אן דארק:תיאטרון
גלילאו גלילאי או קופרניקוס:שו?
את/ה: מה המוטו שלך בחיים?"לקחת הכל בקלות ותמיד לחייך
" וללכת עם האמת שלי ולא לפחד מזה
אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה?מביאה חצי לאמא ותורמת אותו לעמותה
מעשה נועז שעשית?באנג'י,אוטוטו סנפלינג,קפיצה מצוק לתוך בריכה עמוקה מאוד....
מעשה טפשי שעשית?אוייי הרבה
סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך:לשחק עם הכלבה שלי ולעשות לה פו לתוך האוזן
התגובות שלה מצחיקות אותי
האם היית בחו"ל, ואיפה?לא הייתי
איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת?קנדה או ארה"ב
מה יש לך מתחת למיטה?תיקים,גרביים,שמיכות וכ'ו
האיבר הכי סקסי בעיניך הוא:העיניים והשפתיים
אם היית יכולה לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזרת ולמה?עד לפני שנתיים וחצי....הכל כדי לראות שוב את אבא.... אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה?אבא,ובטח הסבים והסבתות שלי[חוץ מאחת
]... מה היא המילה האהובה עליך?ביטחון עצמי ואומץ
מה היא המילה השנואה עליך?המממממ
מה היא הקללה האהובה עליך?פאקינג,לזעזעאל
, וכ'ו איזה קול/רעש את אוהבת?של הגלים
איזה קול/רעש את שונאת?הנדנודים של טל במסנג'ר
איך היית רוצה שאלוהים יקבל אותך בגן עדן?ברוכה הבאה
גלידה – בכוס או בוופל?כוס
שוקו או וניל?שוקו
חוף או הרים?חוף
לישון או לקום?לישון
שקיעה או זריחה?זריחה
לילה או יום?גם וגם
בזבזן או חסכן?אני לא מבזבזת יותר מידי אבל אני גם לא מי יודע מה חוסכת[אלא אם כן זה ממש חשוב לי]... קור או חום?קור
סערות ברקים – מרגשות או מפחידות?מפחידות
הכוס – חצי מלאה או חצי ריקה?חצי מלאה
למי את מתגעגעת?לספיר
ולכל החברות שמזמן לא ראיתי
דברים אהובים עלייך: צבע:כחול וירוק
בעל חיים:הכלבה שלי
ספר:אני כריסטיאנה פ. סרט:בית השעווה ובלו קראש
שחקן:זה משתנה
שחקנית:טלי שרון
דיסק:שורטי
קלי
ואבריל
שיר:listen to your heart
מקום:חוף הים
עונה:חורף
וסתיו
מקום להעביר בו חופשה:כינרת
רכב:גולף
מישהו שאת אוהבת או מעריכה ומעולם לא אמרת לו את זה:אני אומרת את זה לכל בנאדם שאני מעריכה....אני כנה וגלויה

../images/Emo214.gifעונה../images/Emo9.gif

פרטים אישיים:
שם: חלי גיל: 15 מין: נקבה פירסינגים:
קעקועים:
משקפיים:
אייסיקיו או מסנג`ר:
שפות שאת מדברת/לומדת: אנגלית עברית [וקצת ספרדית
] אמרו לך פעם שאת דומה ל: תחת
לא יודעת! וקצת יותר מדויק: מה הדבר הראשון שאת עושה כשאת קמה בבוקר? בודקת מה השעה וממשיכה לישון! מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? קוראת! מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? איי איזה כיף היה אתמול
מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? אחות קרציה ומעצבנת
איך את אוהבת להעביר את סופי השבוע שלך? בנחת מול המחשב עם אוכל
מה מפחיד אותך? מוות מה מרתק אותך? כל מה שקורה אחרי המוות
מה מעציב אותך? מוות מה משמח אותך? דברים טובים! מצב רוח טוב! שתייה/אכילה: מה המזון האהוב עליך? המבורגר
מה הארוחה החלומית שלך?ארוחה חלומית? המבורגר
מה את שותה במהלך היום? מים
מה את שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב):
סוכר או סוכרזית: סוכר
מלח או פלפל: מלח פלאפל או שווארמה: לא זה ולא זה
פיתה או לאפה: לאפה
סמי או סוסו:
אחמד או סלים:
מועדון או בית קפה: בית קפה! פאב או דאנס בר: פאב! תאטרון או ז`אן דארק: תאטרון
גלילאו גלילאי או קופרניקוס: גלילאו גלילאי
את/ה: מה המוטו שלך בחיים? לחשוב על יום המחר!! אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? שמה בבנק לשמור על זה
מעשה נועז שעשית? הממ עברתי לבצפר חדש לבד לבד
וזה היה טוב!!!
מעשה טפשי שעשית? מממממ אין לי שמץץ.. סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך: רפלקסים
יש בברך איזה רפלקס שכשנותנים לו מכה הרגל קופצת!! זה ענקקק
XDDDDDDD האם היית בחו"ל, ואיפה? ניו יורק ולונדון! איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? טוב לי בארץ
מה יש לך מתחת למיטה? ארגז מצעים
האיבר הכי סקסי בעיניך הוא: עיניים
אם היית יכולה לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזרת ולמה? לתקופת הגן והיסודי!! היה כ"כ טוב..חיים טובים! בלי לימודים ומבחנים!!!אאאאאאא אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? סבא וסבתות
מה היא המילה האהובה עליך? אהבה
מה היא המילה השנואה עליך? רקוב
מה היא הקללה האהובה עליך? פאקינג לא שזה כזה קללה אבל שיהיה.. איזה קול/רעש את אוהבת? מוזיקה! איזה קול/רעש את שונאת? מים יורדים בשירותים
איך היית רוצה שאלוהים יקבל אותך בגן עדן? יוואו איזה שאלה..
שיהיה לי טוב שם לא יודעת משהו טוב!! גלידה – בכוס או בוופל? בוופל
שוקו או וניל? תלוי..לרוב שוקו! חוף או הרים? חוף
לישון או לקום? לישון!!!|עייף| שקיעה או זריחה? זריחה
לילה או יום? יום ולילה
בזבזן או חסכן? בזבזנית! קור או חום? חום
סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? מפחידות!!!! הכוס – חצי מלאה או חצי ריקה? חצי מלאה! למי את מתגעגעת?
דברים אהובים עלייך: צבע: כל הצבעים
בעל חיים:
ספר: המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה! סרט: נפלאות התבונה זה שולט אבל אל יודעת יש יותר טובים..אפשק הפרפר!!!
סרט מדהים!! שחקן: צ'אד מייקל מורי
שחקנית: טלי שרון
ג'ניפר אניסטון
קורטני קוקס
דיסק: קלי קלארקסון
שורטי
שי נובלמן
שיר: more to life מקום: ת"א
עונה: קיץ! מקום להעביר בו חופשה: אילת!! אאאאאא יומיים
רכב: לא יודעת! מישהו שאת אוהבת או מעריכה ומעולם לא אמרת לו את זה: קיילי!
ביזבתי את כל הצהריים!!!!

עונה

אני ממש מקווה שזה יעלה את זה!! פרטים אישיים: שם:
ספיר גיל:
17.5 מין:
נקבה פירסינגים:
באוזן(אנדרסטיל) ובאף קעקועים:
לא משקפיים:
לא אייסיקיו או מסנג`ר::
יש בהחלט! שפות שאת מדברת/לומדת::
עברית אנגלית וקצת ספרדית אמרו לך פעם שאת דומה ל::
לעצמי וקצת יותר מדויק: מה הדבר הראשון שאת עושה כשאת קמה בבוקר?:
מסתכלתבשעון ומכוונת אותו לעוד רבע שעה קדימה ואז קמה ומצחצחת שיניים מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה?:
חושבת מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר?:
על כמה שהיום הזה הולך להיות ארוך!! מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר?:
חברה שלי איך את אוהבת להעביר את סופי השבוע שלך?:
עם חברות (לרוב בנאפיס מוזר!!) מה מפחיד אותך?:
מוות מה מרתק אותך?:
החיים מה מעציב אותך?:
מלא דברים מה משמח אותך?:
מג!! חחח דברים מצחיקים! שתייה/אכילה: :
אכילה (שתיתי היום רק איזה 5 כוסות שזה כלום!!) מה המזון האהוב עליך?:
שניצל מה הארוחה החלומית שלך?ארוחה חלומית?:
ממ לאיודעת מה את שותה במהלך היום?:
מים (לצערי) מה את שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב)::
חח ודקה רדבול (זה זול) אבל אני אוהבת סקס על החוף! סוכר או סוכרזית::
סוכר מלח או פלפל::
מלח פלאפל או שווארמה::
שווארמה פיתה או לאפה::
פיתה סמי או סוסו::
סוסו אחמד או סלים::
סלים מועדון או בית קפה::
בית קפה! פאב או דאנס בר::
דאנס באר תאטרון או ז`אן דארק::
אה? נגיד תאטרון! גלילאו גלילאי או קופרניקוס::
שוב אה? את/ה: מה המוטו שלך בחיים?:
להנות מהם ולנצצל כל דקה בחיים!!! אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה?:
אוכלת חח סתם לא יודעת מעשה נועז שעשית?:
לא יודעת חחח מעשה טפשי שעשית?:
חח מלא!! היום ניסיתי לעמוד על כדור זה לא חכם!! סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך::
מממממ האם היית בחו"ל, ואיפה?:
כן בטורקיה צרפת הולנד בלגיה ואיטליה איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת?:
רק בישראל!! מה יש לך מתחת למיטה?:
ארגז מצעים! האיבר הכי סקסי בעיניך הוא::
הכי סקסי חח הכי מושך זה העיינים!!יש בזה משהו אמיתי כזה!! אם היית יכולה לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזרת ולמה?:
טוב לי ככה!! אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה?:
לא יודעת את ההורים של בני גורן והייתי משכנעת אותם לא להוליד אותו!! מה היא המילה האהובה עליך?:
אהבה מה היא המילה השנואה עליך?:
כפרע אבל רק למג מותר להגיד את זה!! מה היא הקללה האהובה עליך?:
לך ת'דחוף גזר לתחת של סוסו! איזה קול/רעש את אוהבת?:
מוזיקה! איזה קול/רעש את שונאת?:
מכוניות! איך היית רוצה שאלוהים יקבל אותך בגן עדן?:
שוב זה חח לא ממש מאמינה בגן עדן אבל אם כבר אז בחיבוק!! גלידה – בכוס או בוופל?:
וופל שוקו או וניל?:
וניל חוף או הרים?:
הרים לישון או לקום?:
לישון שקיעה או זריחה?:
שניהם לילה או יום?:
לילה בזבזן או חסכן?:
בזבזן זה לא טוב להשאיר ואתי עם כסף! קור או חום?:
חום סערות ברקים – מרגשות או מפחידות?:
מרגשות הכוס – חצי מלאה או חצי ריקה?:
באמצע למי את מתגעגעת?:
לאקסית שלי חחח היא עושה לי רגשות אשמה כי לא באתי!! דברים אהובים עלייך: צבע::
שחור בעל חיים::
פרפר ספר::
מממ מלך האמבטיה ומלכת החומוס סרט: :
אבודות והוזות שחקן::
מממ ג'וני דפ (הוא חתיך!!) שחקנית::
סנדרה בולוק!! דיסק::
שורטייי שיר::
איפשהו מעבר לקשת!! מקום::
הבית שלי עונה::
אביב מקום להעביר בו חופשה::
כינרת רכב::
יש לי פג'ו והיא חמודה וקטנה!! מישהו שאת אוהבת או מעריכה ומעולם לא אמרת לו את זה::
אבא אבל הוא יודע את זה! תהנו לכם..

babytal

New member
חחחחחחחח וואאיייי

עכשיו אנחנו יודעים עליך המון!!!

חן חמי

New member
עונהה

פרטים אישיים: שם:חן גיל:18 מין:נקבה פירסינגים:אין קעקועים:אין משקפיים:אין אייסיקיו או מסנג`ר:[email protected] שפות שאת מדברת/לומדת: רק עברית אמרו לך פעם שאת דומה ל:לאחים שלי.רק למשפחה :] וקצת יותר מדויק: מה הדבר הראשון שאת עושה כשאת קמה בבוקר?מדליקה את המחשב! מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה?מכבה אותו.. מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר?החברה שלי
מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר?אמא איך את אוהבת להעביר את סופי השבוע שלך?תלוי.. מה מפחיד אותך?המון
מה מרתק אותך?
כל מיניי.. מה מעציב אותך?אנשים דפוקים
עצוב מאוד מה משמח אותך?החברים הגזורים שלי,משפחה,החברה שלי
וכו' וכו' שתייה/אכילה: מה המזון האהוב עליך?שניצל מה הארוחה החלומית שלך?עוגת שוקלד חמה בנאפיס עם כדורי גלידה. ולחלוק את זה עם חברה שלי- מושלם
מה את שותה במהלך היום?מים,קולה.. מה שיש. מה את שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב):פיט בול, XL,ובריזרים. סוכר או סוכרזית:סוכר מלח או פלפל:פלפל פלאפל או שווארמה:עם שתיהם אין לי בעיה
פיתה או לאפה:לפי המצב רוח
סמי או סוסו:זוג עבריינים אחמד או סלים:אחמד מועדון או בית קפה:בית קפה פאב או דאנס בר:פאב תאטרון או ז`אן דארק:תאטרון גלילאו גלילאי או קופרניקוס:ברור
את/ה: מה המוטו שלך בחיים? אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה?מחלקת קצת..
מעשה נועז שעשית?ביקשתי פטור מצהל
מעשה טפשי שעשית?ביקשתי פטור מצהל
אהאהאה קיבלתי בסוףף זה הכי חשובב
סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך:
אין לי
האם היית בחו"ל, ואיפה? איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת?נוח לי פה
מה יש לך מתחת למיטה?רצפה האיבר הכי סקסי בעיניך הוא:חיוך
אם היית יכולה לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזרת ולמה?להיות עובר. בלי דאגות. הכל סבבבבה
אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה?סבא ז"ל מה היא המילה האהובה עליך?אחלה,סבבה. מה היא המילה השנואה עליך?גיגיבישששששש מה היא הקללה האהובה עליך?
איזה קול/רעש את אוהבת?של המחשב שלי נדלק
איזה קול/רעש את שונאת?דלתות נטרקות
איך היית רוצה שאלוהים יקבל אותך בגן עדן?בחיוך
גלידה – בכוס או בוופל?בוופל שוקו או וניל?שתיהם יחד חוף או הרים?חוף לישון או לקום?לישון שקיעה או זריחה?זריחה לילה או יום?לילה בזבזן או חסכן?גם וגם קור או חום?חום סערות ברקים – מרגשות או מפחידות?מפחידות הכוס – חצי מלאה או חצי ריקה?רק מלאה
למי את מתגעגעת?לכולםם..
לנני
דברים אהובים עלייך: צבע:כחולל בעל חיים:יש כלבלב ספר:מסטול סרט: שחקן: שחקנית: דיסק:כל מיניי
שיר:מותק שלי מקום:על המחשבבב עונה:אביב מקום להעביר בו חופשה:אצלי בחדר
רכב:קודם שיהיה לי רישיון. מישהו שאת אוהבת או מעריכה ומעולם לא אמרת לו את זה:אין אצלי דבר כזה.. מי שאני
אוהבת יודע!!!!

babytal

New member
למה ביקשת פטור מהצבא?????????

וחיוך זה לא איבר!!! חחחחחחחחח

חן חמי

New member
חחחחחחח נוווו לא איבר

אז פההההההה! ולמה ביקשתי? כי לא רציתי.. אני לא מתאימה. וקבלתיייייייייייי:):):):):):):)

../images/Emo214.gifאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

למעלה