Li G

New member
../images/Emo79.gif בואו לבחור את הפסקול לחורף!

שלום
שמי לי ואני חלק מצוות הנהלת הפורומים. לכבוד הגשם שחזר אלינו, רציתי להזמין אתכם לפעילות שתעשה לכם נעים באוזן וחמים בלב. תפוז
אנשים ורשת ג' - הבית של המוזיקה העברית יצאו לשיתוף פעולה חדש ומרגש. מה זה אומר? שעכשיו, אתם יכולים לבחור את השירים שיעשו לכם את החורף! ביום שלישי ה 1 בדצמבר בין השעות 15:00-17:00 נערוך בשיתוף התכנית 'ציפורי שיר' ברשת ג' מצעד שירי חורף, את השירים יציעו וידרגו אתם, גולשי תפוז. אז זה הזמן להכנס לפורום מזג האוויר ולהזמין את "גשם בעיתו", "שלג על עירי", או את "רעמים וברקים". פשוט הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=393&MessageId=135735222 ועשו לנו חורף חם

מחזה ותרומה:):)

כל מי שרוצה לבוא ולצפות במחזה החדש תחת שמש טוסקנה :פרנסס מייס היא סופרת בת 35 מסן פרנסיסקו, שחייה המושלמים עומדים להשתנות. הגירושים הטריים שעברה השאירו אותה עם מחסום כתיבה ודכאון תמידי, וחברתה הטובה בטי מתחילה לחשוב שהיא לא תתאושש לעולם. פרנסס מחליטה לקחת פסק זמן מהחיים ולהתחיל מחדש בוילה כפרית שהיא קונה בטוסקנה, שם היא מוצאת חיים חדשים ואהבה חדשה. כל הכספים נתרמים למלחמה בסרטן שלחו לי הודעה במאייל [email protected] המחיר הוא כ 20 שקלים התאריכים הם 14.2 ו 16.2 ב תשע בערב בואו לתרום למלחמה בסרטן ובו זמנית להנות ממחזה בעל מסר חזק שגורם לכם לחשוב.... (מקום:סטודיו במה חדרה) שלחו לי מאייל עם שם וכמות כרטיסים!!!! מקומות לא שמורים פתיחת דלתות ב שמונה בערב

למעלה