LightbuIb sun

New member
../images/Emo32.gifכתבה על יקב שפיה בעיתונים!

בשנתיים האחרונות הכפר שלי (פנימיה) עובד על פרוייקט של הקמת ייקב וייצור יין- שהאחראיים עליו: נערים בגילאים 17-18. אתמול היה אירוע ההשקה של היין שלנו, של בציר 2005, לאחר שנתיים של עבודה די קשה. לפני אירוע ההשקה נתנו למומחים של הרבה יקבים בארץ בקבוק לטעימה, וקיבלנו ביקורות מצויינות מכולם בכל הנוגע לאיכות היין. (ובו-זמנית, היינו בתמיכה מלאה של "יקבי בנימינה" והמומחים שלהם. אתמול באירוע ההשקה היו כתבים, צלמים, וכו' (כי זה די גימיק לראות נערים בני 18 מנהלים ייקב, ייצור יין וכו'..)- וידיעות אחרונות שלחו אתמול אפילו צלם שלהם למספר תמונות מקצועיות ביקב שלנו, בחדר החביות. לכל מי שמגיע לעיתון "ידיעות אחרונות" של היום- יום רביעי, 14.3.07- שיסתכל בדף האחורי, אנחנו מפורסמים שם- כולל תמונות שלנו. (באירוע ההשקה אתמול אני הייתי המוזג, הברמן. היה ממש מצחיק ונחמד...)

LightbuIb sun

New member
אה ואני רק צריך להוסיף,

אני, ושאר החברים שלי (צוות היקב) עשינו את כ-ל מה שקשור ליין הזה, ליקב, לייצור, והכל. כל דבר מריסוק הענבים והכנסתם למיכלים, עד להכנסת היין לבקבוקים, עיצוב התוויות, הכנסת פקקי השעם, קפיצות לייקב ב-1 בלילה בשביל לעשות עירבובים למיכלים, וזה עוד כלום לעומת המאמצים והתהליכים שהשקענו.. עד המוצר הסופי.

LightbuIb sun

New member
רוב הסיכויים שכן.

אגב, אמיר ברייטמן גם מהצוות יקב שלנו.. הוא חוזר מחר הביתה, דבר איתו על זה

למעלה