הודעת המנהל עודכנה

../images/Emo41.gifהודעת המנהל עודכנה../images/Emo41.gif

וכעת כללי הפורום נכתבו ועודכן אף מעט שער הפורום. אם ויש למי מכם רעיונות וכד',פנו אליי במסרים אישיים ואשמח להקשיב וליישם במידה וזה אכן מתאים לפורום. אני מחפש כרגע רעיונות לסקרים.

קצת תרבות נהיגה... :)

נראה לי שאת הבעיה התרבותית על הכביש אפשר לסכם במילה, הפרעה.. במילים אחרות: חוסר התחשבות. הנהג הישראלי פשוט מפריע וכשמישהו מפריע לך על הכביש התוצאות קטלניות. למה לעזאזל כשאתה רואה רכב מאחורייך אתה לא עובר בנדיבות למסלול הימני ונותן לו לעבור ? גרמת לו להצמד. כן, הוא אחראי למעשים שלו, אבל "דווקא" לא משחקים על הכביש. עכשיו תחשוב רגע- למה הוא עקף אותך מימין ? אולי כי אתה מספיק דביל לחשוב שאם אתה נוסע 9 קמ"ש מעל המהירות המותרת אז מותר לך להשאר בנתיב השמאלי ? אז הנה, כל עוד המסלול הימני פנוי ואתה לא עסוק בעקיפה, אתה פשוט *לא* נוהג על הנתיב השמאלי. אז בארי, הנה רעיון לסקר: תוך כמה זמן אתה חוזר למסלול הימני ? - מיידית, באם זה אפשרי. - עד שמישהו יבקש מאחוריי - עד שיחתכו אותי מימין. - לא זז, אני מספיק מהיר, שיתמודדו עם זה. וכמובן שתוכן ההודעה מופנית לשני המינים...

isra533

New member
גם תרבות דיבור

תרבות לא נגמרת רק בעשיה גם כאשר אנחנו מדברים או כותבים רצוי לשמןר על צןרת התבטאות נאותה. הייתי מבקש מכל אחד לשנות את הציטוטים שלכם שהם לא מתאימים. תודה. לעצם הרעיון, אני חושב שהרעיון הוא מצוין, כי בנסיעה אין דבר יותר מעצבן מאשר נהג או נהגת אשר נתקעים במסלול השמאלי ורק אחרי איתותים רבים מפנים את המסלול. שאלת הסקר שלי היא - האם אתה יודע האם הרכב שמאחוריך נמצא במרחק בטוח ממך (כך שאם אתה תבלום בלימת פתע הוא לא יכנס ברכב שלך) 1. תמיד 2. לפעמים 3. אף פעם 4. רק כשהוא ממש קרוב אלי 5. לא יודע איך אפשר לדעת 6. לא איכפת לי - בעיה שלו עוד שאלת סקר - איך היית מגיב להודעה שהיית מופיעה ברכב שמאחוריך בלשון " אתה קרוב מדי" 1. שומר על מרחק גדול יותר 2. רק אם לפי דעתי המרחק באמת קטן מדי הייתי מתרחק 3. הרכב שלי חדש ויכול לעצור (ABS) 4. לא סומך על כל הפטנטים 5. אני תמיד שומר על מרחק מתאים

תאמין לי

אני עוד מרסנת את עצמי. וזו הצורה שהחלטתי להעביר את דבריי, אני לא לוקחת שומדבר בחזרה. יום טוב :)

If6Was9

New member
לא רק חוסר התחשבות. גם רשלנות

פושעת. מי שנוסע בכבישים המהירים בארץ בוודאי מכיר את התופעה שנהג עובר נתיב בלי לראות ממטר (תרתי משמע) את הרכב שנמצא באותו נתיב. אתמול, יצא לי לראות משהו, אני הייתי בשוק ממנו אפילו שקרה בישראל, כאשר נהג משאית (
)נוסע בנתיב הימני ופתאום נדחפת לו לתוך הנתיב איזה מכונית. בנס נהג המשאית היה יכול לברוח מאותה מכונית לנתיב השמאלי מבלי לסכן איש. ועוד משהו בנוגע ל"דביל" מהודעתך לה אני מגיב: אולי לא נהגים אחרים פשוט לא נתנו לא צ'אנס לעבור לנתיב הימני ועקפו אותו שם?

צ'אנס ?!

זה התירוץ הכי עלוב ששמעתי אי פעם. אז אוקיי, יש את אלה שחלפו לידי בימין כשהאיתות שלי הודלק ימינה אבל גאדמיט אני עברתי את הנתיב. כילו מה, אני צריכה להתחנן שיתנו לי להכנס לנתיב שלי ? קצת נוכחות על הכביש.. וזה לא לוקח הרבה זמן, כי עם כל הכבוד, הרכב שמאחורייך יחכה בנימוס אם אתה מראה לו שאתה נותן לו לעבור.

למעלה