IPL 2008 - דיון

Drenthe

New member
תורידו מהחלון הראשי באתר

זה עניין קליל. אך אני כלל איני ממליץ.

התקנתי ויש באגים

א. כל הפרצופים הם פרצופים מובנים, ולא פרצופים אמיתיים. ב. במשחק, לא רואים את האיצטדיון והקהל אלא צבע חלק. מה עושים?

Drenthe

New member
תגובה מקיפה על הפאטץ' 2008:

קיצור, אכזבה גדולה. כל כך הרבה התראות ופירסומות על יציאת טלאי זה, כל כך הרבה מה לצפות, אך לצערנו, הכל התפוצץ ברגע האמת. אני אגיד לכם למה הטלאי רע מבחינה מקיפה: 1. הצבעים של הבגדים לא נראים בצורה מי יודע מה איכותית, זה כמו ששפכו צבע על בגדים לבנים, בהירים יותר מדי. אתם יכולים להבחין בזאת אם תשחקו לדוגמא סכנין נגד ארסנל, אין בכלל מה להשוות. 2. כידוע לכם, מי שמוריד את הטלאי, יכול להגיד ביי ביי לכל קריירות המנג'ר שלו, אני לצערי פיספסתי משום מה את הידיעה הזאת, ובו זמנית גם את הקריירה המפוארת אותה בניתי עם צ'לסי, ההנאה נגמרה באמצע העונה השישית; כאשר בקבוצתי היו שחקנים כמו: מסי,פאטו,פרינג'ס,למפארד,אסיין, ג'וי קול, בופון, סרחיו ראמוס, בייל,קאלו,קואריסמה, אנדרסון ועוד... 3. גם אם תשחקו ריאל מדריד נגד ברצלונה בקאמפ נואו, השלטים בצד יהיו של ONE בורגרקינג ואלה, שלמרות שיבואו אנשים ויגידו מה זה משנה, זה מפריע, ומאוד. אני אישית כחבר, ממליץ לכם לא להוריד את הטלאי הלא כל כך מהנה הזה.

green apes4

New member
הפיפ"א מתה...........................

אני מודיע בזאת על פטירתה של פיפת"י... ה-ipl הרס לי את הפיפ"א לעולמים...................
ביי ביי פורום... ביי ביי דרנטה... ביי ביי רוביניו.... ביי ביי כולם... היה נעים להכירכם.....

Drenthe

New member
תשמע מה קרה לי ואז תשקול שנית

אני מחודש ספטמבר משחק בפיפא 08, סיימתי את כל הצ'אלנג'ס ולא נשארו לי דברים לקנות כמעט, עד כדי שקניתי דברים לא משום שאני רוצה לשחק בהם, אלא סתם. התקנת הIPL מבחינה טכנית בסדר גמור, לא עשתה בעיות כלל, כאילו מבחינה מעשית שום נזק לא נגרם. אולם, מחקתי את הפיפא מהמחשב ( מהלוח בקרה ), והתקנתי, נשאר הIPL, ומה שלא עשיתי, לא שינה מהעובדה שהאיי פי אל נשארה בפיפא שלי. מה נאלצתי לעשות? מחקתי כל תיקייה הנוגעת לפיפא במחשב שלי, וכשאני אומר הכל אני באמת מתכוון לזה. עכשיו התחלתי מאפס מאופס בפיפא, לדרגה שאני לא יכול לשחק בLEGENDARY, מכיוון שאני צריך לסיים שני עמודים באתגרים, ואין לי זמן לזה... מה אתה אומר?

green apes4

New member
השאלה האמיתית היא

האם אחרי שמחקת את כל אבל כל הקבצים של הפיפ"א מהמחשב ה-ipl נמחק בסופו של דבר? אם כן אחי אז זה מה שאני יעשה ומאוד תעזור לי... אגב, הייתי היום במשחק של חיפה- בית"ר... היה אחלה אוירה!! (אוהדי חיפה- שחקנו אותה עם העידוד) אבל היה חרא של משחק (של 2 הקבוצות) ולא הגיעו כמעט למצבים... חבל, האליפות של בית"ר, אבל שנה הבאה אנחנו חוזרים, ו-ב-ג-ד-ו-ל!!!! ורוני לוי, תחזיר דחוף את רפאלוב להרכב- לא משנה במקום מי הוא חייב להיות על המגרש!!!! green apes 4 ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חוות דעת שלי.

התחיל לשעמם לי לעשות מנגףר שאני משחק בגביעים מול קבוצות שאני לא מכיר אף שחקן ולשחק מלא משחקים מול שחקנים שאני לא מכיר ואיצטדיון קצת מפגרים. הipl דבר ששימח אותי מאוד.

למה? אני אף פעם לא משחק בשפעצגי יונייטד

אלא בקבוצות ידועות, אפילו אם שטוטגארט או לא יודע מי קבוצות שאני לא ממש מכיר בעל פה, אני נהנה כי ליגה גרמנית זה רמה....

PHD 3omer

New member
גם זה נכון אבל יש כאלה שנוח להם עם ישראל

היי היי ישראל!

למעלה