תחזית : סוער איפושהו.

פרויז1

New member
../images/Emo6.gifהקוסם הפרסי, הספינה והתוכי של הקברניט:

הקוסם והתוכי קוסם פרסי עבד על ספינת תענוגות בים הכספי. הקהל התחלף בכל שבוע, והקוסם היה חוזר על אותם הטריקים. הייתה לו בעיה אחת: התוכי של הקברניט היה צועק באמצע ההופעה: "תראו, זה לא אותו הכובע!" "הוא מסתיר את הפרחים מתחת לשולחן!" "הי, זה קלף מחבילה אחרת!" הקוסם רתח מזעם אבל לא יכול היה לעשות שום דבר, בכל זאת, זה התוכי של הקברניט. יום אחד, הספינה הגדולה טבעה ורק הקוסם תפס פיסת קרש וניצל כשהטוקי האיום של הקברניט עמד על כתפו. השניים הביטו זה בזה בשנאה משך מספר ימים, עד שהתוכי אמר : "בסדר, אני נכנע. מה עשית עם הספינה?"

פרויז1

New member
../images/Emo130.gifהקעקוען, הפרסי ואשתו :

פרסי מגיע למכון לעשיית קעקועים, הוא מבקש לקעקע לו שטר של 100$...על המה שמו..! שואל אותו המוכר למה הוא רוצה קעקוע שטר של 100 $ על המה שמו??? והפרסי עונה לו, שיש 3 סיבות טובות: 1. בגלל שאני אוהב לראות בבוקר את ה-$ עולה . 2. בגלל שבצהריים אני אוהב לשחק עם הכסף. 3. וכשאשתי מבקשת ממני כסף –שתדע לאן לגשת....

פרויז1

New member
../images/Emo6.gifעגבניות ירוקות או סמוקות

לפרסייה אחת היה גן ירק פורח, בו גידלה המון ירקות יפהפיים. רק דבר אחד הטריד אותה: העגבניות בגן לא הבשילו. הפרסיה החליטה להתייעץ בשכן שלה שגם הוא היה פרסי, וש לו ירק: "תגיד, איך זה שאצלך העגבניות אדומות כל כך ואצלי ירוקות?" "פעם גם אצלי הן לא הבשילו", השיב השכן, "אז מצאתי שיטה שאולי תישמע לך מוזרה, אבל היא עובדת: בכל ערב אני מתהלך עירום לגמרי ליד העגבניות. ככה הן נבוכות, מסמיקות ונהיות אדומות!" "באמת??" התפלאה האישה הפרסיה? היא החליטה לנסות את עצתו של השכן ובערב התהלכה עירומה בגן הירק. למחרת שאל אותה השכן - "האם העגבניות הבשילו?" "האמת" ענתה לו האישה "העגבניות עדיין נותרו ירוקות, אבל המלפפונים... הם צמחו בחמישה ס"מ בלילה אחד!!!"

פרויז1

New member
לא. החצילים !

מעניין, מה היה גודל, אם הדכן היה בן תערובת...
בוקר טוב !

למעלה