הקורבןןןןןן מגיע גם לפורום נירוונה!

new born1

New member
../images/Emo7.gif הקורבןןןןןן מגיע גם לפורום נירוונה!../images/Emo7.gif

אזז לא להיבהל לא קרה שום דברררר.. זה סה"כ משחק קטן שיעורר קצת את הפורום ובשביל המשחק הזה אני צריך כמה שיותר חברי פורום שיהיו כמה שיותר פעילים במשחק. למי שעדיין לא מבין מה אני רוצה מהחיים שלו אז הנה הסברון קטנטן: המשחק הולך ככה. מדי יום שבת,אנחנו בוחרים יוזר אחד מהפורום שהוא יהיה הקורבן. ולא, לאנשים הקיצוניים שבנינו נא להירגע מיד, אנחנו לא הולכים להרוג אף אחד!. מי שנבחר כקורבן אנחנו פשוט מפציצים אותו בשאלות. זה יכול להיות שאלות על כללל דבר. בין החיים האישיים שלו לשאלות במתמטיקה XD. המטרה היא לגרום לאצבעות של הקורבן להתפרקקק מרוב הקלדה על המקלדת כשהוא יענה על השאלות. כמה כללים קטנטנים: אני יבחר קורבן ראשון. אותו קורבן שיבחר, יענה על השאלות והכל, וביום שבת, הוא זה שיבחר את הקורבן הבא.וככה גם מי שנבחר בוחר וכ'ו וכ'ו.לקורבן שנבחר ביום שבת יש עד 4 ימים (עד יום רביעי) לענות על כל השאלות, אחרת מחליפים קורבן אחר. עוד כלל,אמרנו שהקורבן צריך לבחור קורבן אחר ביום שבת. אם אותו קורבן לא בוחר קורבן אחר עד יום ראשון, אני יחליף קורבן. מקווה שהכל די ברור כי די סיבכתי את זה אני חושב. לכל שאלה,תשרשרו לפה ותשאלו. אנחנו נתחיל את הקורבן רק ביום שבת הבאה, כי כרגע אני רוצה לראות מי מעוניין להשתתף, כי אולי יש אנשי פורום שלא כ"כ בא להם לענות על השאלות כי זה אישי מדי או משהו כזה. אזזז אם אתם רוצים להשתתף הצביעו -
אם אתם לא רוצים להשתתף אל תגיבו חח.

Soggy Dream

New member
אה!!! איזה כיף

איזה כיף שיש מי שמשקיע בפורום!!! אני לגמרי בעד

למעלה