ציטוטים אהובים..

• פותח הנושא TkTk
  • פורסם בתאריך

עטלף77

New member
נזכרתי במשהו...

"כשנגמרות לך השאיפות מתחילות לך הנשיפות" / סוס / יהלי סובול NP - סוס / יהלי סובול (מפתיע נכון?
)

מישהו אמר את:

"כמו ששכחת אותי עכשיו תכפיל במיליון, בהתחלה תוסיף שש תעשה ת´חשבון, זה המון" (פעמון מלחמה/ היהודים) או את "מאז שנגמר נפגשנו רק פעם ברחוב, בהתחלה כאב לי אח"כ הפסיק לכאוב" או את "רואים שלא רואים, כל כך מעט נחוץ, כל כך הרבה צריכים" (רואים שלא רואים, ברי סחרוף) או את "מי אמר לך שאת מוזרה ומי אמר שזה אסור" (קח אותי, היהודים) "ואם יש שם אל אחד אז אני לא יודעת למה בלילות אני לבד לא שלחת לי אף אחד" (זה לא חכם במיוחד, אבל אני מזדהה- גם היהודים) "וכשאני מתפרק את יותר שלמה, גלים גלים בא הכאב, לב שבור הוא לב שלם " "כי אתה לא לבד בעולם, עם הפנים אל האחר תגלה את עצמך, עם הפנים אל האחר המחסום ישבר, המילה תגשר באויב הוא חבר שזנחת" (האחר/ ברי סחרוף- במובן הלא שמאלני של השיר!!!!!!!!!!!!!!!!1) את כל אלה נראה לי שלא אמרתם, אולי חזרתי על משהו, אולי שכחתי עוד דברים כי הייתי בטוחה שרשמו אותם כבר- למי יש כוח לקרוא!??? אהה והכי חשוב, ובטח כבר כתבו אותו "אל תחפש רחוק תשאר קרוב, כי ככה זה לאהוב את עצמך, לא מול המראה תכנס לתוך"

רגע רגע נראה לי גם שכחתי את

"ויש לי כיפה כזאתי שחורה עם עיטורים מזהב, ויש לי חולצה כזאת לבנה לכל הימים של החג" "ואז מי אם לא עשיתי צבא ואז מה אם לא שילמתי מיסים ואז מה עם חוץ מלהתפלל לא עשיתי שום דבר בחיים , הדלקתי נרות ואכלתי מצות ואשתי לבושה בשמלות ארוכות- אז אני יהודי"

maayan15

New member
זה...

"ויש לי כיפה כזאתי שחורה ויש לה ריקמה מזהב ויש לי חולצה יפה לבנה לכל הימים של החג" ו"אז נכון שלא עשיתי צבא ונכון שלא שילמתי מיסים ונכון שחוץ מלהיתפלל לא עשיתי שום דבר בחיים אבל הדלקתי נרות ואכלתי מצות ואישתי לבושה בשמלות ארוכות-אז אני יהודי".... אם כבר לצטט אז לצטט נכון
מעיין (שקצת רגישה בכל הקשור לשייגעצ...)

אוי נו באמת טעיתי בשתי מילים

את חייבת לחזור על כל המשםטים דוקא כדי להוציא מפגרת? לא לעניין
השם משפחה שלך זה לוי?

maayan15

New member
זו ממש לא הייתה הכוונה שלי....

סתם היה לי משעמם ולא היה לי שום דבר אחר לעשות.... אם זה ממש הפריע לך אז אני מתנצלת...טוב? ולא...השם משפחה שלי זה לא לוי...למה?

niraf

New member
שלום. אני נוסעת. אני לא רוצה שתלוו

אותי הלאה. לא שיש לי אשליות בקשר ללונדון לונדון לא מחכה לי גם שם אהיה לבד אבל בלונדון יש הרבה סרטים בלונדון יש מוזיקה טובה בלונדון - טלוויזיה מצויינת בלונדון אנשים יותר אדיבים כך שהייאוש נעשה יותר נוח.

למעלה