Las Vegas

noams

New member
Las Vegas ../images/Emo91.gif

החלטתי לחנוך את הפורום החדש בסיפור חדש. במרץ 2001 במהלך טיול בארה"ב (עם החברה לשעבר) הגעתי שוב לLas-Vegas עיר האורות האמיתית. כמובן כטייס מורעל שלא טס כ-3 שבועות (עבודה בחו"ל) החלטתי להראות לחברתי את העיר מלמעלה. הזמנתי CheckRide באחד מבתי בספר בשדה Las Vegas North שלאחריו הזמנתי 172 ל4 שעות. בבוקר ה CheckRide קמתי מוקדם (7 בבוקר אחרי ליל בילויים ארוך) ונסעתי לשדה. כאשר הגעתי לשדה ופתחתי את דלת האוטו כמעט עפתי בעצמי. רוחות של 35 קשר משתוללות ואין נפש חיה בשדה. התקשרתי לבית ספר ונמסר לי שעקב מזג האויר הגרוע בוטלו כל הטיסות. מתוך 365 ימים בשנה יש 20 ימי מזג אויר מחורבן בעיר ואני הייתי צריך ליפול על אחד מהם. טוב אין מה לעשות חוזרים למלון ומנסים לישון עוד שעה שעתיים. במלון בדרך לחדר מכניס מטבע למכונה הקבועה (ליד המעלית) ולוחץ על הכפתור להזמנת המעלית. פתאום צלצולים ורעשים מן המכונה, מתברר שזכיתי ב 2000$. המשכתי חזרה לחדר עם שטרות חדשים וחיוך מאוזן לאוזן. לאחר ארוחת בוקר התקשרתי שוב לשדה לברר אם יש שינוי כל שהוא, להפתעתי הרבה נאמר שהתחזית היתה שגויה ומזג האויר יגיע רק מחר, הרוח נחלשה ל15-20 קשר וצפויה להשאר כך עד למחרת. מבלי היסוס ארזתי את הרכב והחברה חזרה לשדה. טיסה קצרה של 15 דקות הבהירה למדריך שאני יודע מה שאני עושה ולדרך. את המפות הכנתי יום לפני אך כל חשבונות המהירות נאלצו לעבור שינוי עקב הרוח. בשעה 14:00 המראנו לכיוון Hover Dam דרך Lake Meid לגרנד קניון. שם לאחר נחיתה במנחת הדרומי ופיקניק ליד המצוק טסנו לGrand Canyon International. טיול קצר לאורך המצוק ושוב למטוס הפעם לטיסה מעל המצוקים בדרך ל Las Vegas. לצערנו עקב כמות המטוסים שרוצים לטוס שם ישנם נתיבי טיסה מעל האזור ולא ניתן לרדת ולראות את הנופים מקרוב (ניתן אם אתה עובד בחברות התיור שטסות באזור וגובות 200$ לגולגולת). עם השקיעה לVegas טיסה מעל העיר ב CTR של שדה התעופה הבין לאומי וחזרה לנחיתה. לסיכום טיסה מדהימה וגם אמירה לחיים. זה שהיום מתחיל רע לא מלמד על סופו.

למעלה