simple plane .. באים לארץ

lini18

New member
simple plane .. באים לארץ

למי שמעוניין. ראו כותרת. אגב.. סימפל פלאן לא מעניינים אותי. כתבתי בגלל שחברה שלי שאמרה לי על זה.. אמרה שהיא חתמה על כל העצומות האפשריות ובגלל שהם דיברו עם המארגנים והראו להם את העצומות זה הזיז משהו שם כנראה והם באים לארץ בקרוב.. היא אמרה לי להאמין ולחתום על כל העצומות שפתחו לכבוד זה שמיקה יבוא לארץ . הבעיה, שכבר עשיתי את זה.. ואני באמת מתחילה להתייאש. חבל שאין מה לעשות. באמת.. אין אפשרות כלשהיא לנסות לדבר עם האמרגנים? לשלוח אימייל? אני חושבת שאני מדברת בשם כולם שאנחנו מיואשים כבר.. לינוי . |סהדגש|

../images/Emo2.gif../images/Emo131.gif

אבל הם בארץ! וזה רק 160 ש"ח בערך
בבקשה?

miriams4

New member
אבל הם סימפל פלאן../images/Emo2.gif ../images/Emo80.gif

ואני לא אוהבת אותםפ, ואת צריכה ללכת לפי הטעם שלי

lollipop161

New member
אפשר לעשות! כתבתי בהודעה הקודמת שלי

(בקשר לחתימות) או שאפשר גם להציף את התגובות באתר של מיקה על ישראל חח במיוחד בשירשור האחרון ששם על השאלות. לכו תדעו, אולי הוא יענה כשיראה שמנדנדים בנושא

lini18

New member
..

איפה יש אפשרות להגיב באתר של מיקה? ולא ראיתי את ההודעה הקודמת.. אני אשמח אם תוכלי להעתיק.

lollipop161

New member
באתר:

www.mikasounds.com ההודעה לפני הראשונה: We’ve had an idea. A few people have been asking how they can post a direct question to me. So we’ve come up with this… If you’ve got something you would really like to ask me, send us your question at [email protected] Once a month, a number of questions that will be chosen and answered here on the blog. So send us what you’d like know and I’ll post up the first of these blogs in the next few days. M!!xx איך זה שהפורום לא מעודכן מהאתר שלו? יאללה, שלחו לו שאלות בנוגע לישראל או במה שבא לכם לשאול

קארין 555

New member
א י ן צדק בעולם זה הכל ! או שבעצם

הכל עניין של טיימניג.. נחכה שמיקה יהיה פנסיונר ,נטול עניין ותקשורת (ראו פול מקרטני וכל אלה שבאו בשנה האחרונה) ואז הוא יבוא
אל תצפו לתלתלים כי עד אז הוא יקריח ! סתם ברצינות תחשבו על זה כמה ניסינוווו כמה חתמנו היינו ממש ממש בפפנים, נכנסו לעניין והתאכזבנו. ואגב מה לא סיפרתתי לכם ל המייל שקילתי מהאתר "בויאמניאק" זה עם העצומות. אז זוכרים ששלחתי להם מכתב .. אז הם הכזירו לי מייל "היי קארין ..בלה בלה בלה" בקיצור הם אמרו לי ששכנעתי אותם במכתב ..אני לא זוכרת ממש את המכתב אבל זכור לי שאמרתי להם (במילים אחרות ) שזה לא פייר שבגלל שאנחנו קהילה יחסית קטנה אז מיקה לא בא.. ושזה ממש מטורף 50 אלףאיש בשביל הופעה(אתם זוכריים שאמרו לנו חמישים אלף איש) ושאנחנו ארץ קטנה ואין אפשרות שאמן יהיה כל כך מוכר אלא אם כן הוא ממש אגדה .. אבל אמרתי שמיקה ממש מעניין את התקשורת ואני אישית רואה כל יום גיא פינס ותוכניות אחרות שמדובר שם על מיקה ,ורשמתי להם בכלל איך אפשר להתעלם מכל הפרומואים עם השירים של מיקה ברקע.. בקיצור כל מיני שכנועים ככאלה.. אז הם אמרו לי שהם התרשמו מהמכתב והם השתכנעו והם מעוניינים שאני יגיע לאיזה פגישה שהם עושים ששמה הם ידונו על איך אפשר לפעול בדרכים יצרתיות להביא אמנים וכל זה .. אז שלחתי לכם מכתב חזרה שיפרטו יותר ועכשיו אני מחכה לתשובה.. אגב אחי במין מסע כזה בארצות הברית אמריקה וכל זה .. הוא היה בבוורלי הילס, לאס וגאס,וושינגטון קליפורניה ועוד מלא והוא היה בהוליווד ופגש את שרלווט מסקס והעיר הגדולה.. הוא ביקש להצטלם איתה אבל היא אמרה שהיא נורא מצטערת והיא בלי מייקאפ (למרות שאני יודעת שזה בגלל שהיא פחדה שאחי ימכור את התמונה לצהובונים) והיא אמרה לו ולחברה שללו שהם נורא חמודים ומקסימים וכל זה
איזה כיף לו אז אמרתי לו שאם יצא לו לפגוש את מיקה שלא יתחשב בו אם הוא עם מייקאפ או בליי !!!
)

lollipop161

New member
אמןןןןןןן וייצא מזה משהו

יופיי סוף סוף משהו חיובי! בואו כולנו נחזיק אצבעות

lini18

New member
כן..

מתי זה קרה? זה נשמע מעולה :) אני אנסה לנסח עכשיו מכתב באנגלית לאימייל של מיקה סאונדס. :)

למעלה