Visual Studio 2008 Beta 2

thankful

New member
זהירות ... זה קובץ אחד של 3.20GB ...

Ambious

New member
קיבלתי שגיאה בהתקנה

מישהו התקין והצליח ויכול לשתף רשמים?

thankful

New member
עם כל הצער שבדבר ... אתה בחברה טובה ../images/Emo3.gif

גם אצלי נכשלה ההתקנה : נראה שהוא "מתקין" את FRAMEWORK 3.5 ועוד 2 רכיבים נוספים (אבל ה "התקנה הזו" מתבצעת מהר מידי) , וא"כ , מייד עם התחלת התקנת VISUAL STUDIO 2008 BETA 2 , רשום : INSTALLATION FAILED (או משהו כזה) . האם זה בדיוק מה שאתה קיבלת ? נוצר שם איזשהו ERROR LOG בעקבות אי-הצלחת ההתקנה ... הבנת משהו ממנו ? מה אנו אמורים לעשות ? להתקין בנפרד את FRAMEWORK 3.5 ? לחכות ל - FAQ באתר של MS , של אנשים נוספים שלא הצליחו להתקין את התוכנה ? בברכה , ליאור .

Ambious

New member
אצלי קרה בדיוק אותו דבר, אבל כשבאתי ללחוץ

על ה- Show Error Log... זה נתקע והייתי צריך לסגור את זה בכוח.

thankful

New member
ניסיתי להתקין את ה - NET FRAMEWORK 3.5. בנפרד

מהתקנת VS 2008 BETA 2 , אך התקנת ה - FRAMEWORK "תקעה" לי את המחשב (שנתקע לאחרונה לעיתים גם ללא קשר להתקנה כלשהי ...) . יש לזכור שגם ה - NET FRAMEWORK 3.5. הוא בגרסת PRE-RELEASE (בטא 2) . אקיצר , אני חושב שלא אתקין את VS 2008 BETA 2 לאור הנ"ל ... ליאור . נב. 1 : לפני שנתיים , התקנת VS 2005 BETA 2 היתה נחמדה : הזמנתי אותה בדואר , זה הגיע מגרמניה עם שליח עד הבית , וההתקנה עברה יפה , והתוכנה עבדה יפה (ודי מהר , לעומת ה - BETA 1) . נב. 2 : בשנה האחרונה התאהבתי ב - JAVA ... זה כבר נושא לפורום אחר .

Ambious

New member
ניסיתי גם, והתקנת ה- Framework דווקא עברה

בלי בעיות מיוחדות, אבל אז ההתקנה של VS נתקעה בשלב הבא אחרי - במקרה הזה ה- Document Explorer.

thankful

New member
גם אצלי זה נתקע עכשיו בהתקנת

DOCUMENT EXPLORER , בגרסת 2005 .

thankful

New member
מעניין ! לא עשיתי כלום , פתאום התקנת

DOCUMENT EXPLORER בגרסת 2005 עברה בהצלחה .

MorphZ

New member
מה ההבדל בן גרסת הפרו לסטנדרט?

מישהו יכול להסביר לי בבקשה?

למעלה