Weekend's Watch לסופש של 04-06/04/2024 🇦🇩 🏔️

נדירליאל

Active member
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע האנדורי הזה?
🇦🇩
טוב, אז ככה
נשארו לי 3 פרקים לסיום העונה הראשונה של פיקארד. לכשאסיימה, אכתוב עליה קצת יותר.
מה עוד - מצאתי סדרה מצחיקה שתורגמה לעברית ב"דיסני+" כ - כללי המשחק [ התרגום הנכון - העוקב או העוקבן] עם שחקן כוסון-על, שמרנית להפליא, למעט הזוג שמנהל אותו [שתי לסביות], נשים נופלות לרגליו. מצחיק עד דמעות ונעדר מתח, כי הכל צפוי. אבל - מספיק כדי לגרש עצבת הקיום הישראלי.
https://www.imdb.com/title/tt13875494/ -' אגב, הארטלי כבר בן 47. נפלאות טכנולוגית ההצערה ההוליוודית פשוט לא יאומנו.
מה עוד?
אמשיך עם צפיה בST, חמש סדרות במקביל
עיתוני סופ"ש
ספר של גיום מוסו, הוא די טוב, אגב.
וסופ"ש מקסים לכולכן/ם.

Lhuna3

Well-known member
האמת אין לי משהו חדש. אולי אני אבחר משהו מרשימת השאיפות למטה.

ממשיכה עם סצינות נבחרות מהמורנינג שואו :love:
כבר הספקתי: פרק השבוע של תרגיע, פרק השבוע של הרופא הטוב

סרט: אולי אני אראה בדיסני+ את "מסכנים שכאלה" Poor Things.

ספר: 70 ומשהו אחוז ב-Dust, הספר השלישי והאחרון בטרילוגיית ה-Silo.
בא לי כבר לסיים את זה, כי החלטתי כנראה אח"כ לקרוא שוב (פעם 3) את הארי פוטר.

רשימת השאיפות למתישהו:
המגן
דדווד
סטארגייט
ghosts הבריטית
צפיה חוזרת: דוקטור הו העונות של דר' 10 ו-11 (אולי גם 9), ברוקלין 99, אחוזת דאונטון.

dilia snake

Well-known member
FBI :IN, שיקגו med, אלזבת', טראקר, לייט נייט.

יוטיוב.

ספר מס' 2.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אתמול סיימתי את Three Body Problem

עכשיו נותר לי
פרקים שבועיים של: שוגון, שלדון הצעיר הרופא הטוב, Invicible (פרק סיום עונה), הצבי, The Bad Batch, Jerrod Carmichael Reality Show
פרקים ראשונים של עונה חדשה של מסע בין כוכבים: דיסקברי
אולי אתחיל את ריפלי בנטפליקס
אולי אראה את הסרט How to Date Billy Walsh באמזון

ואם יהיה זמן אמשיך את אקס מן משנות ה90

LeR@nch

Well-known member
שיקג׳וז (כולל הפרק של Med משבוע שעבר), הישרדות (כבר ראיתי), אלזבת׳, רוחות רפאים, המשטר, נשואים פלוס (שני הפרקים של היום), פקין אקספרס, עוגה או לא עוגה (2 פרקים אחרונים לעונה 3), שנות ה-90, המירוץ למיליון, פרויקט לזרוס (פרק סיום הסדרה).
כשיתפנה לי קצת זמן אחזור לבאפי ואנג׳ל ואתחיל את עונה 2 של ילוסטון.

snirf

Active member
כרגע אני שאוב לMERLI :love: (סדרת המקור, דרך אמזון-ספרד), ארחיב מטה.

במהלך השבוע צפיתי ב-
|טי-וי|מאסטר שף
|טי-וי|בואו לאכול איתי 2
|נטפליקס|יד ברזל - סיימתי
|טי-וי|התייר2 - סיימתי בשעה טובה, ומקווה שלא תהיה עונה נוספת.
|טי-וי|הטבח2- סיימתי.
|נטפליקס|GIRLS5EVA/בנות לנצח3- בינג', סיימתי ונהניתי
|טי-וי|הצבי- התחלתי
|טי-וי|ברלין בלוז
|טי-וי|MAR DE PLASTICO(ים מפלסטיק)-
סדרת מתח באמזון ספרד
|טי-וי|MERLI - סדרת המקור, נשאבתי מאתמול ולא מסוגל לעצור

@טוני החתול בסוף רק אני ואתה צפינו בסדרת ההמשך של מרלי, נכון?
עשיתי אמזון ספרד, וראיתי שהיא חלק מהקטלוג שלהם- סדרת המקור בת 3 עונות, התלבטתי אם להתחיל לצפות כי זה 12-13 פרקים לכל עונה...
בסוף נתתי צ'אנס פרק אחד ונשאבתי מחדש, אני בפרק ה-5 כרגע.
זה ממש להרחיב את "העולם של מרלי" - לראות איך פול היה בתיכון כבן נוער:-P: זה אותה אווירה עם הקסם המיוחד שלה, רק שהסדרה עברה תהליך התבגרות (יחד עם הדמויות והמעבר לאוניברסיטה) בסדרת ההמשך.
סדרת המקור סובבת סביב מרלי- מרצה מיוחד ולא-קונבציונלי לפילוסופיה שמעורר את התלמידים לחשוב ולהעז, הוא חורג גם מגבולות ההוראה בהתנהלות שלו מול התלמידים...וגם הוא אישיות מעניינת בפני עצמה, אומר הכל בפנים, טיפוס מאוד כן...
מעניין איך בסדרת ההמשך פול במרכז, ובסדרת המקור זה המרצה והבן שלו -ברונו (שאנחנו מכירים מהעונה ה-1 בסדרת ההמשך).
אומנם לא תצפה בסדרה אבל בכ"ז אטשטש כספויילר , כדי להשתפך ולספר איך היא מתחברת לסדרת ההמשך-
בסדרת המקור/לפחות כרגע- פול הוא הכי מסמר הכיתה ופרפר-נשים שלא מתאהב...בכלל אין סממן שהוא בי/גיי, כנראה שזה חקר-מיני שיקרה במהלך הסדרה...מי שכן גיי זה ברונו- שמאוהב בפול בסתר.
עצוב לחשוב שבקפיצה קדימה לסדרת ההמשך-ברונו עדיין מאוהב בפול, וזאת אהבה לא ממומשת...כי בסוף הם לא סיימו יחד, וזה היה רק CASUAL ביניהם.
אני אוהב שדברים מתקדמים די מהר, כבר באחד הפרקים הראשונים (הייתי חייב לצלם לך תמונה מטה, קורה זה - )
הם לומדים יחד למבחן, פול מציע לברונו להישאר לישון אצלו, והוא לא מסוגל להתאפק ונוגע בו...פול מרגיש, וגם מתחיל לחשוד..."נוכל להמשיך להיות חברים כל עוד לא תיגע בי", כמובן שברונו עוד לא מתוודה בפניו.
אני סופר-מסוקרן להמשיך לעקוב ולראות איך זה ייתפתח ביניהם, מה תהיה הדינמיקה, מתי פול יתחיל להיות גם בכיוון שלו/של גברים...
ובלי קשר אליהם הסדרה שומרת על הקסם, נוגעים בנושאים פילוסופיים תוך היכרות עם פילוסופים מההיסטוריה בחיבור עם העלילה (די כמו שעשו בסדרת ההמשך עם המרצה שאהבתי והדינמיקה שהייתה לה עם מרלי) .
זה גם מעניין לראות איך בעבר המרצה השפיע על פול בכיוון של פילוסופיה, שזה גם מה שהוא יילך ללמוד באוניברסיטה הרי. איך כל 3 העונות כ"עבר" משפיעות על סדרת-ההמשך שראינו...פתאום זה משלים איזשהו פאזל.
אני שמח שהתחלתי אותה ויש לי 3 עונות קדימה...לאור העובדה והדגשתי שנשארתי עם טעם של עוד, וכלל לא מיציתי את סדרת ההמשך של מרלי...אז אחורנית היא תספק לי את הצרכים:pכי לגמריי היו יכולים להמשיך לעונה 3 עם סדרת ההמשך, באסה שזה לא קרה.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
וואי ממש יפה. הים ממש צלול כאן.
ייתכן שזה באפולוניה?
אכן כן יפה מאד על הזיהוי.
הלכתי באזור הים ביום שני ואולי גם מחר אני אלך.
איזה כיף לך שאתה גר קרוב.
הייתי בנובמבר גם בגן לאומי חוף השרון שזה גם קרוב לך לא? זה ממש על שפיים. גם שם ממש יפה.
אבל ניק אתה יוצא להסתובב בחוף בשמש? זה לא גורם לך להפוך לאבק?:-D

למעלה