אבי ביטר, היום בתפוז

אבי ביטר, היום בתפוז ../images/Emo43.gif

האיש והאגדה מגיע הערב ב-19:00 לענות לשאלותיכם Live בצ'ט של פורום מוזיקה מזרחית. תוכלו לראות ולשמוע אותו, וכמובן לשאול שאלות. ניתן להשאיר שאלות כבר עכשיו בפורום. האירוח בהנחיית רועי יחזקאל.
השבוע ב"קופסא" אוונסנס שומרים על המקום הראשון והשני. דרגו והשפיעו על המצעד!

האיש והגדה כוונתכם

אבי ביטר למון היה יותר משעשע כשהיה מסתובב כהר אדם עטוי גלימת קטיפה אדומה וכתר אלומיניום צבוע זהב על ראשו עטור התלתלים. איפה, איפה ימי "קורבן האהבה"?? געגועי.

עין הנץ1

New member
מספר תהיות, אם יורשה לי

1. אני מבין שאנו יכולים להשאיר שאלות, השאלה המרכזית היא אם אנחנו מוכרחים? 2. האם קיים סיכוי כי אבי ישטח בפנינו את משנתו הפילוסופית, במיוחד לגבי הארותיו המעטירות בנושא הדיסוננס הנגרם כתוצאה מהאינטגרציה הבלתי אפשרית בעליל בין שיער חזה צפוף ובין גורמט כבד וארוך עם אותיות מעוקלות? 3. האם העובדה שניתן להשאיר לו שאלות מצביעה על העובדה שהוא מסוגל לקרוא בכוחות עצמו? 4. האם רועי יחזקאל הוא זה שיקרא לו את השאלות, יסביר לו את תוכנן במילים של לא יותר משתי הברות, יסייע לו במציאת תשובה ספונטנית ויקליד עבורו את התשובה? 5. שאלה עבור חברי הקהילה בעלי מסך פלזמה 61 אינטש: האם קיים סיכוי קל שבקלים שבכניסתנו לצ'אט נחזה בתמונה שלו בגודל טבעי? 6. האם זה בדיוק מה שחסר לנו עכשיו?

קפת

New member
רק אם אתה מורשה חתימה

אפשר גם תשובות, או שהאונות שלך לא מסונכרנות עדיין?

עין הנץ1

New member
בטח אפשר קפתדיר

ואני ממש כרגע במכירת סוף האונה, במצב של אין אונים ואין אונות. תנצלי אותי, כמו שרק את יודעת.

Unflushable

New member
שלום אני דניאל

אני התגלמות האוהים. מקווה שאני יהנה פה........

בחבח

New member
היי. הוא לא אוהים. הוא רק התגלמותו

הוא גם בלתי ניתן להורדה בשרותים. זה אומר הרבה. אל תנסי להכחיש. את רוצה את זה. את נהנת מזה.

למעלה