אהלן, שאלה קטנה.

• פותח הנושא 1899
  • פורסם בתאריך

1899

New member
אהלן, שאלה קטנה.

היי, ממ, יש איזה שיר של נירוונה שקורט נכנס בהקלטה מוקדם מדי והחליטו להשאיר את זה בסופו של דבר, על איזה שיר מדובר? תודה מראש,

MilkShack

New member
בהקלטה שנמצאת בדיסק? לא שמעתי על זה

אולי בהופעות וכו'...

שורטייי

New member
אני יודעת שהוא השתעל

ב Pennyroyal Tea .. והחליטו להשאיר את זה ושמעתי על פיקשושים באנפלגד שהוא נכנס לפני הזמן אבל אני לא זוכרת איפה..

1899

New member
אם אני לא טועה

זה היה ב"polly" בקטע "Polly says....polly says her back hurts" אבל בכל אופן זו לא שטות שהמצאתי או שסתם מישהו ספר לי, היה את "האלבומים ששינו את העולם" בערוץ 24 פעם והיה על נירוונה ואחד המפיקים אמר את זה.

MilkShack

New member
אני חושב שזה מכוון

ודווקא בNevermind? האלבום המצוחצח ביותר בהיסטוריה חח

1899

New member
יש מצב אבל..

שוב, אני אומר לך שאמרו את זה בתוכנית אבל גם אם הוא כ"כ מצוחצח, הם חשבו שזה יפה, מיוחד, והחליטו להשאיר. חח..

MilkShack

New member
בסופו של דבר

צריך לשמוע את הדמואים, את ההופעות וכל זה ולשים טוב לקטע הזה. ככה אפשר לדעת בוודאות לדעתי.. אני אעשה את זה עכשיו ואחזור עם תשובה [;

MilkShack

New member
טוב התשובה הסופית שלי...

בחזרות ובדמואים של Nevermind הקטע הזה נמצא שם וכנראה שבמכוון, אחרת הוא לא היה מופיע שוב ושוב... מה שכן יכול להיות - זה שבאחת הפעמים קורט התבלבל בכניסה, והלהקה אהבה את זה והחליטה להכניס את זה להקלטה (הכוונה לא באופן חד פעמי, כמו שטענתי, חוץ מאנדלס ניימלס וSomething in The Way אין דברים ממש "מאולתרים" באלבום הזה) ואז בכל פעם שהשיר נוגן הקטע הזה היה שם. כמו מין שיפור רגיל...

1899

New member
כן, אהבו והחליטו להשאיר, זה מה שאמרתי. :)

MilkShack

New member
מה שאני הבנתי

זה שהשיר הוקלט, הוא התבלבל, וזה הוכנס... זה הייתה הכוונה של השרשור. וזה במובן מסוים לא ככה, כי זה בדיוק כמו מעבר שדייב עושה באחד החזרות ומחליט להעתיק לחלוטין לגרסא שהוא יקליט, או תנועה מסוימת בבאס, או גוון מסוים בקול... סה"כ עוד שינוי קטן ולא מתוכנן באלבום מצוחצח יותר מידי כפי שכבר אמרתי

Pickle Weasle

New member
אני לא חושב שיש לזה פואנטה

כי רובנו המוחלט מכיר את השירים כמו שהם בדיסק, כלומר- זה המקור מבחינתנו. אז אם נירוונה תיכננו כניסה מאוחרת יותר וקורט נכנס מוקדם, אנחנו לא יודעים את זה וזה לא משנה כי השיר כמו שהוא מוכר לכולם הוא עם הכניסה המוקדמת. מה שכן, אני חושב שבאנפלגד יש לו כניסה מוקדמת לשיר כלשהו.

למעלה