אופנוע לנסיעות קבועות

lekner

New member
אופנוע לנסיעות קבועות

לצורך האגינות אומר שפירסמתי את אותה הודעה בפורום שכן "אופנועים" אני אתחיל בזה שהיה לי חלום ותכנון לקנות DR350 כיוון שאני מאוד אוהב טיולי שטח כבר קניתי מגפי רכיבה וכל שאר הירקות לשטח כשהייתי בחו"ל וחזרתי (לאחר הארכת שהות) אך באה המציאות והיא מחייבת אותי לנסוע כל יום כמעט 200 ק"מ 100 הלוך 100 חזור ולא רוצה 4 גלגלים הוא נשאר לאשה
עכשיו זקוק לעזרתכם האדיבה איזה כלי יעשה את זה בלי בעיה כמובן מעדיף משהו שיהיה דו כמו KLE500 אך לא כלכך מבין באמינות הכלים ובנוחות למרחקים כאלה אשמח גם לשמוע על אופנועי כביש EZ 500E וכדומה ( יש לי רישיון ל500 לא מוגבל כ"ס) למרות שאני מבין שהם לייעודים שונים המילכוד הוא עד 20K ושאלה נוספת האם צריך שיעורים כדי לשדרג רישיון ללא מוגבל תודה רבה

lekner

New member
זה טוב שלקח לך יומיים לענות

תשובה כלכך מפורטת כאשר שואלים אותי שאלה בפורום שבניהולי וגם כאשר אני יודע בוודאות שהשאלה נשאלה בפורום/אתר שכן אני עונה במלוא הרצינות ככה הרווחתי 2 דברים 1. תשובה לשאלה שאולי תעניין גולשים אחרים 2. את הרצון של אותו גולש לחזור אליי לשאול עוד שאלות כיוון שאולי עניתי ברמה יותר מקצועיות בתור חבר לניהול בתפוז אני מציע לך לא לענות אם התשובה יכולה להבריח את הגולשים ואם הפורום הזה לא עוסק באופנועים כמו שמו אז מצטער על התגובה כנראה לא הייתי בכלל צריך לשאול פה

שחרול118

New member
השקעת בתגובה, סחתיין ../images/Emo45.gif

זה פורום אופנועים חברתי שאלות מסוג זה ששאלת שייכות/מופנות לפורום 8 ולשם באמת הופנית... איפה הבעיה, חוץ מאשר אצלך בראש, כמובן?

lekner

New member
כנראה הבעיה אצלי בראש אף אחד לא מושלם

ורק חבל שלא כותבים שזהו פורום חברתי סגור ומגבילים את הכניסה אליו לחברים בלבד כמו בפורומים אחרים (קומונות) אני לא הופנתי אליו אם הייתי מופנה אליו הייתי שמח אבל התגובה עם סימן קריאה בסוף מראה על חוסר יחס כמו תגובה שבעצם מתעלמת ממך כי שאלת במקום אחר כמו כן בסוף התגובה שלי רשמתי שאם זה פורום סגור אני מצטער על התגובה מה שבטוח שחברים חדשים לא יכולים להכנס אליו כי אתם מבריחים אותם כמו עכברים מספינה טובעת וכנראה גם החברים הישנים לא כלכך רוצים להשתתף בכל מקרה אתה מוזמן לבקר אצלי בפורום ואשמח לעזור לך בכל שאלה שתצוץ בתחום שלי (אם יש לך) המשך סוף שבוע נפלא ותודה על התגובה החברתית

לא התכוונו להבריח אף אחד

הפורום אינו פורום מקצועי ואינו מתיימר להיות כזה, אני מניחה שהבנת את זה מהשירשור למעלה ... הפורום ממש לא פורום סגור והוא מיועד לשמש במה חברתית לחברי פורומי האופנועים השונים: אופנועים, אופנועי שטח, סופרמוטו וקטנועים. נשמח אם תצטרף אלינו ... ואני מקווה שקיבלת תשובה בפורום 8 ... פורום אופנועים.

שחרול118

New member
איש אתה רגיש

אני קורא שוב את התגובה הראשונה שקיבלת ולא מבין מה הבעיה, נכנסת לפורום הלא נכון והופנית לפורום הנכון בקלילות. אף אחד פה לא לעג לך והאמת, לא מבין למה ציפית. הפורום אינו פורום סגור, זו הסיבה שהוא פורום ולא קומונה, כן? אל תצפה שאנשים יתהלכו לידך על קליפות ביצים רק כי אתה "מחפש" ממה להפגע וכנגד מה לטעון. י"י

lekner

New member
חומוס ../images/Emo13.gif ? את זה שמעתי

רק פה ובאופנועים אפשר פרוש?

למעלה