אייי....בוקה....בוקה

אייי....בוקה....בוקה

איזה ניצחון מתוק בכלל משחק מצויין לא מסכים עם הפרשנים הישראליים שמחליטים על משחק טוב לפי מספר השערים. נכון שכשרשת נקרעת זה עושה משהו אין ספק אבל מכאן ולהכריע את טיב המשחק לפי מספר השערים המרחק עוד גדול. לא היה רגע אחד משעמם או איטי במשחק והיה כיף ...פשוט כיף

pepe chatruc

New member
לא היה רגע אחד משעמם ?

לראות מצד אחד את בוקה המשעממת שכל העולם יודע בדיוק איך תראה ההתקפה השבלונית וחסרת הגיוון שלה : 1.ריקלמה מנסה משהו יצירתי ואז מגיעים דאטולו\לדסמה\פאלרמו\פאלאסיו... והורסים לו. 2.פלאסיו מבודד באחד על אחד באגף ועובר את השחקן שלו אך לא עושה משהו מועיל. 3.כדור ארוך שפאלרמו מצליח בצורה מגושמת להכין לפאלאסיו שמבזבז עוד הזדמנות. ומצד שני לראות את ההתקפה הסופר כשרונית של ריבר משחקת בצורה אגואיסטית ולא יעילה , ביחד שתי הקבוצות הצליחו ליצור 2.5 מצבים לגול + אין סוף מסירות לא מדויקות. הדבר הטוב היחידי במשחק היה הקצב המצוין והאוירה במגרש. מנגד ברוסאריו , למי שראה באינטרנט או נמצא בארגנטינה וזכה לראות את השידור המקודד , כמו שצפיתי בהודעה למטה היה המשחק המרתק והחשוב של המחזור שהסתיים ב 15 שעה אחרונה מדהימה שבה לא רק "שהרשת זזה" הקבוצות הגיעו למצבים וניסו לנצח את המשחק בניגוד ל"סופר" קלאסיקו שכרגיל בוקה וריבר שיחקו על מנת לא להפסיד וסיפקו את המשחק המשעמם הרגיל בארוע הזה (אמנם פיספסתי בגול בהימור על התוצאה אך באיכות המשחק פגעתי בול)

gallardo

New member
צודק לחלוטין

משחק נטול מצבים כמעט לגמרי. סירוס דו צדדי של המשחק ברדיוס של 40 מטר מכל שער. גם המהלכים היפים היו חסרי תכלית, ככה זה כשמורל וטוסיו מעיפים כדורים ללא כתובת. לפחות היתה אוירה כלשהי בגולטיים, פעם ראשונה שאני רואה כזו כמות של מיז`ונריוס בארץ, חבל רק שהפסדנו

מרוב פרשנות

שכחתם להנות מכדורגל.לא היה רגע משעמם במשחק והיה קצב מהשניה הראשונה עד השניה האחרונה. אי אפשר היה לקום אפילו לשירותים. את הפרשנות אני משאיר לכם. אני נשאר עם הכיף שבכדורגל ואת זה אף אחד לא יקח ממני.

pepe chatruc

New member
../images/Emo4.gif

הפרשנות באה להסביר למה היה קשה להנות מהכדורגל , לא היה כמעט כדורגל כמו ברוב ה"סופר" קלאסיקוס הקבוצות משחקות בפחד אם זה הכדורגל שאתה אוהב אז כל יום ראשון יש שידורים מהליגה האיטלקית
את הכיף בכדורגל לא בוקה ולא ריבר יקחו לי , רק ראסינג יכולה להצליח בזה (למרות שהיה משחק מצוין ברוסאריו)

למעלה