איך אני אמורה להרגיש...

• פותח הנושא w c
  • פורסם בתאריך

w c

New member
איך אני אמורה להרגיש...

אני אחת שיש לה הרפס שיוצא לי מידי פעם. אולם אינני מתנשקת אם יש לי ואני מחכה עד שהשפתיים יהיו לגמריי נקיות. הקטע הוא..שחב, שלי שאני לא יכולה לחיות בלעדיו, כי אני ממש אוהבת אותו, אמר לי היום שיש לו חשד שהוא נדבק ממני. הוא לא יודע מה זה , בחיים לא היה לו. כל מה שהוא יודע זה רק מהסיפורים שלי. שאלתי אותו מה הוא מרגיש באזור, והוא אמר שכלום- סימן שזה לא הרפס, כי בהתפרצות (ועוד הראשונה) הוא מאד מאד "מבקש תצומי", וכואב ומעצבן ומגרד ומה לא.. כמובן שברגש כבד אמרתי לו להגיע מחר דחוף לרופא שיבדוק האם יש או אין. הוא שלח לי איך זה נראה וזה דומה..אבל זה שזה לא מרגיש לו כלום..זה לא טיפיקל.. אני מאד מאד מאד מאד מצטערת ומרגישה אשמה, למרות שהתנשקנו אחרי שההרפס שלי עבר, כאמור. הוא מאד חמוד ואמר שאני לא אשמה ושהוא אוהב אותי. אמר גם שהוא עדיין לא קולט שיש מצב שהוא נדבק בזה. אני נורא מפחדת ממחר. מחר הוא הולך לרופא. אבל הכי אני מפחדת מזה שלא נהיה ביחד. זה ישבור אותי. ותכלס' כפי שאמרתי, בגלל שהבעיה נעוצה בי-לי יש הרפס, כן- אני מאד מרגישה אשמה. מרגישה שלא מגיע לי בכלל שהוא יתנהג אליי בצורה האבירית הזו. הרפס זה לכל החיים. כואב לי לחשוב שייתכן ופגעתי בבנאדם שכ"כ יקר לי.

קליט

New member
גם אם הוא נדבק ממך

אם התנהגת בזהירות הראויה - את לא אשמה . כי את עשית מה שיכלת לעשות . וגם, השאלה ; האם החבר שלך נזהר ? האם שוחחתם על זה ?

w c

New member
כן שנינו נזהרנו

בסופו של עניין לשמחתי, לא מדובר אצלו בהרפס אלא בסהכ בפצעוני גילוח

Master Stav

New member
הרפז זה לא לכול החיים ....

יש טיפולים לעניין ורצוי להתיעץ עם מומחים אם תרצי אפנה אותך למישהו שמתוך ידיעה שלי עזר ללא מעט אנשים .

למעלה