אם יש גן עדן?!

כן, גם אני חשבתי.

בקרוב (שבועיים) נגיע להרים ואז נתחיל בסרטונים מעניינים. בינתיים היה לנו הקפות שניות: הבנו את ההבדל בין "הSים" לשמיניות (ששש..אין הבדל) , הפיינלים מעולים והפליירים מצויינים, שלא יביישו מקצוענים. גם יודעים לכוון לבול, לפעמים גם מצליחים לפגוע. אחרי שהרסנו שתי זוגות נעלים בשדה המדוסקס, אמרנו לו "שלום" יפה. עכשיו אנחנו בגבעת חלפון, ויש לי רק מילה אחת לתאר את הגבעה הזאת.....אוף. ובכ"ז נהנים, כי אחרי כל "אוף" יש "עוף!" משפרים המראות (הם כבר טובות) וקדימה להרים.

אם כבר, תקן עצמך עד הסוף: המראות הן ולא הם...

חוץ מזה אני נפעם מכשר הכתיבה...

איזה כיף לשמוע..,מקווה שיש מורעלים בניכם

שיהיה בשעה טובה סוד קטן... עכשיו מתחיל כל הכיף.., הטיסות הראשונות בהרים זו חוויה שלא תשכחו לעולם... ולכן תצטיידו במצלמה- להנציח את הרגע!! והכי הכי חשוב לאט ובזהירות!!! להתראות בהרים

David Gerby

New member
אכן יפה

אבל מוכוון לאנשים שאינם מכירים את הספורט. הצילום מרחוק עם זום גבוה נותן תחושה של טיסה במהירות גבוהה מזו האמיתית, ממיקום הגולש ניתן לראות שהטיסה יחסית איטית. בנוסף, הסרט לא מציג את גולת הכותרת של הספורט שהיא תרמיקות וטיסת מרחק. הגולש נמצא בגלייד רוב הזמן ואולי מעט ברכס, חוץ מזוויות צילום שונות שצולמו מכלי טייס אחר אין כאן משהו מעניין באמת לראות. חסר לי קצת עננים, קצת תרמיקות, קצת מבט הגולש קצת אקסטרים... הצילום באיכות גבוהה מאוד אבל משהו מאוד חסר בו . את הסוף לא ראיתי כי כבר נרדמתי מהמוזיקה. זו דעתי. קח את זה לדוגמה, לא בדיוק HD אבל מכניס רעל. הסרטון שהכניס אותי לספורט... חוץ מזה, שיהיה בהצלחה בקורס! דודו

אתה צודק אבל...

זה כמו להביא סרטון של בלט על הקרח, ולעומתו סרטון של סנובורד או סקי קפיצות. אני אוהב את שניהם. אך, אלה שני דברים שונים בתכלית. הסרטון שהבאתי הוא יותר "בלט על הרוח" ואתה הבאת "ברייקדאנס" אני מכיר את הסרטון הזה של רדבול וגם אותי הוא הרשים מאד. דרך אגב, המוזיקה שהרדימה אותך היא של "תומס ניומן" מהסרט "הדרך לפרדישן"

למעלה