אמנון יצחק מוכח שעדיף להיות חילוני.

אלפיני

Well-known member
הבעיה היא שכל אלו שעברו חווית כמעט מוות חווים את אותה חוויה בשינויים זניחים.

יוסי שריד ז"ל בכבודו ובעצמו , האתאיסט הגדול שהאמין שהנשמה מתה עם מות הגוף עבר חוויה חוץ גופית שהותירה אותו מאד מאד מבולבל.

אם הנשמה אכן שורדת את גוויעת הגוף הרי שבהחלט יתכן שיש לכך סיבה........ וכאן כל אדם יכול להפליג בדמיונו לאן שירצה.

יוסי שריד גם הוא לא חסין מפני אפשרות להזיות במצבים הללו.
בהמשך הדבקתי אצל המומחה מאמר באנגלית מ ה NIH , ירחון שהוא בר סמכות בנושא מדע, העוסק בניסוי שבוצע בבתי חולים על מנת לבדוק את האפשרות של עליית נשמות. אתה מוזמן לקרוא את התוצאות שהושגו שם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
יוסי שריד גם הוא לא חסין מפני אפשרות להזיות במצבים הללו.
בהמשך הדבקתי אצל המומחה מאמר באנגלית מ ה NIH , ירחון שהוא בר סמכות בנושא מדע, העוסק בניסוי שבוצע בבתי חולים על מנת לבדוק את האפשרות של עליית נשמות. אתה מוזמן לקרוא את התוצאות שהושגו שם.
אני מדבר על עדויות על התרוממות/התעופפות הנשמה אל עבר יעד באופק. העדויות הללו כמעט זהות בקרב כל אלו שעברו חוויה חוץ גופית.

אני מדבר כאן אך ורק על אפשרות הישרדות הנשמה לאחר מות הגוף ואם אכן הנשמה שורדת את מות הגוף אין ספק שיש לכך סיבה.
חלק יחשבו שמדובר בגלגול נשמות , חלק אחר יחשוב שהנשמה נמצאת בדרכה אל בית דין של מעלה ופסיקתו - מי לגן עדן ומי לגיהנום. בוודאי יש אין ספור דעות ותפיסות עולם.

בכל מקרה - לדעתי , לא ניתן לפסול על הסף את הישרדות הנשמה לאחר מות הגוף ואם אכן כן הרי שיש לכך סיבה.

אלפיני

Well-known member
אני מדבר על עדויות על התרוממות/התעופפות הנשמה אל עבר יעד באופק. העדויות הללו כמעט זהות בקרב כל אלו שעברו חוויה חוץ גופית.

אני מדבר כאן אך ורק על אפשרות הישרדות הנשמה לאחר מות הגוף ואם אכן הנשמה שורדת את מות הגוף אין ספק שיש לכך סיבה.
חלק יחשבו שמדובר בגלגול נשמות , חלק אחר יחשוב שהנשמה נמצאת בדרכה אל בית דין של מעלה ופסיקתו - מי לגן עדן ומי לגיהנום. בוודאי יש אין ספור דעות ותפיסות עולם.

בכל מקרה - לדעתי , לא ניתן לפסול על הסף את הישרדות הנשמה לאחר מות הגוף ואם אכן כן הרי שיש לכך סיבה.
קראת את המאמר? הוא התעסק בדיוק בנושא הזה של התרוממות נשמות ומה הגיוני שצריך לקרות במצב הזה מבחינת חושיו של אדם.

בדרך כלל נהוג לפסול דברים שאינם מבוססים. אפשר לדמיין המון דברים. יש אין ספור עדויות לסיפורים ומיתולוגיות של עמים, סיפורים בשבטים ,וכו.
שם לב שגם מאמינים מגילים את אותה רמת ספקנות בנוגע לאמונות של עמים אחרים.

The Real Big Joe

Well-known member
הבעיה היא שכל אלו שעברו חווית כמעט מוות חווים את אותה חוויה בשינויים זניחים.
ברור. וכבר יש לזה תשובה. הפנסים החזקים מעל מיטת הניתוח...

ולהסיר ספק: מה שנקרא "מוות קליני" אינו מהווה מוות כל וכלל. (גם לא כשאני "מת" על משהו...) ממילא כל נסיון ליחס חוויות בתר-מוות לארוע הזה חסרות שחר.

רוב הזמן נח

Well-known member
הסרטון האחרון שלו היה לפני 8 שנים. מאז לא שמעו ממנו יותר.

יש שמועה שחזר בתשובה :LOL:

The Real Big Joe

Well-known member
אם כ"כ גרוע להיות חרדי,
וכ"כ טוב להיות חילוני בעולם הזה
אז למה החילונים כל הזמן מדוכאים ומקנאים בחרדים?

הרי לשיטתך זה היה אמור להיות הפוך.
מאיפה השטות הזאת שהחילונים מקנאים בחרדים? משהו מונע מהם להתחרד?

למעלה