אמת בפירסום

בחבח

New member
אמת בפירסום

מאחר וחלקנו נחשפים לעולם הפרסומות לראשונה (כן, כן, אני מדבר אליכם יושבי גזרת שין1 עד במה חדשה שלא יודעים שיש כזה דבר פרסומות באינטרנט. לא אני. אני שוטטתי לי באלפי מקומות שונים בתקופת ההעדרות שלי אבל מבחינתכם זה כאילו שלקחתי הפסקה והבהבתי החוצה מהמציאות, אני יודע, רגע, אני מתרחק מהפואנטה) אז פתאום יש כל הזמן הודעה למעלה : בחבח, בוא תסיר שיער; בחבח, מבצעים בספרדייז; בחבח הצעה מיוחדת לגולשים מי עדן בר; וכך, בעוד אני לוגם לי מי עדן על הספרדייז החדשה שלי לאחר הסרת שיער מאסיבית שעדיין בוערת בעצמותי, אני שם לב שיש עוד פרסומת, שקרית משהו. ליאור27 מחכה לי עכשיו בג'יידייט. אני מוכן לקבל יעל26 ושירה29. אבל אין אישה בת 27 שקוראים לה ליאור. יש גבר בן 27 שקוראים לו ליאור והוא שינה את מינו. לבנות בנות שכבת גילאי קוראים ענת. או מיכל. או יעל. לא ליאור. זה טרנד שהתחיל עשר שנים אחרי זמני והן כרגע דופקות את מחשבי השלישות בצבא עם השמות המטעים שלהן, הן ויובל, נועם, דניאל ועוד כמה שמות ששייכים לבנים. ליאור27 לא מחכה לי באתר. זה שקר. בדקתי. יש שם ג'וליאנה35 שגרה במילווקי. יש שם דנית בת 27 שנראית נהדר אבל גרה שבע מאות קילומטרים מכאן ועדיין בוררת את חמש-מאות האי-מיילים הראשונים שהיא קיבלה. יש שם יונית בת 25 שהיא יוני בן 15 שמגלה את זהותו המינית. ויש שם אורנית בת 17 שגרה אצל אבא שלה השוטר שיעיף אותי לכלא אחרי שהוא יירה לי בפיקת הברך. אין שם ליאור27. שם זה אינו קיים. שום תמונה שתולה של קארי אוטיס, אשתו של מיקי רורק, לא תשכנע אותי שקיימת כזאת אישה.

מסלול ריצה ב- 36 תשלומים

אפשר להבין מה כולכם התחלתם לגמגם? אתם צריכים קורס דיבור ותחביר? המסר לא יעבור יותר טוב אם תגידו כל דבר פעמיים. היידה. טיפול בהלם. בי-בי בי-בי בי-בי.

מורגאן

New member
למה אתה מתעסק בקטנות?

כן ליאור, לא ליאור, יש לה חור, אין לה חור - מה זה משנה? העיקר שמציעים לך לדעת כל מה שאיי פעם רצית לדעת על גבינות! אז תגידו, מאיפה משתינה גבינה?

קפת

New member
לוידעת מאיפה הגבינה משתינה

אבל היא בטוח מסריחה מהראש. צ'מע, בחבחון. יש לך כשל לוגי בהנחות היסוד לה: אני מכירה ליאור אחת, בלונדינית אפילו, שחגגה לא מזמן ארבעים. ואיך זה שלי הם כל הזמן מציעים להפתיע את בן/ת זוגי בסופ"ש רומנטי. אלוהים אדירים, אני חושבת לעצמי, איך הם יודעים שאני דו מינית? (אגב, זה נכון מה שהירוק סיפר. על הואגינות שלי. היתה לי פעם ביוגרפיה רישמית, שפורסמה באתר של דינורה, שנסגר. עין הנץ עוד הספיק לשלוף אותה ולהעתיק אותה לפורום שהיה בשין. מישהו זוכר על מה אני מדברת? לא מצליחה למצוא את הקבצים במחשב שלי).

בחבח

New member
מאיפה משתינה הגבינה, מה ?

אנשים שואלים אותי את השאלות הלא נכונות. גבינה משתינה. לא צוחק. במסגרת תהליך עשיית הגבינה עושים לה כל מיני פעולות שגורמות לה לאבד את צלם גביניותה ורק אז לוקחים את מסת הסידן הרוטטת ומתחילים לעשות לה כל מיני דברים כדי שתוכלי לקבל את הגבינה שאת מקבלת בגביעים בחנות (גביעים. גם כן ביטוי אנכרוניסטי). ככה אפשר לקבוע לדוגמא את רמת השומן והסוכר של גבינה באופן מבוקר יותר. אחד מתהליכי אינוס הגבינה הוא פעולת הסחיטה, שבה סוחטים מהגבינה את כל השומנים שלה, והם אכן יוצאים בקילוחים עזים. כך שהתשובה היא - הגבינה משתינה מהשומנים שלה. רע יותר מזה זה לא יכול להישמע. למה אני יודע את זה ? חטאי עבר.

יו, שאני התגעגעתי אליך הבח.

כבר שכחתי איך אתה מפעים אותי כל פעם מחדש. אתה, לבדך, תוכל להחיות מחדש את סיינפלד.

ליאורה או ליאור רע

יש לה ילדה ואני נוטה להאמין שהרחם נטוראל, אם כי לא הסתכלתי פנימה.

יס באך

New member
אני בילית שעה הורסת

בקפיצה מפורום ביזארי לביזארי יותר באדיבות מחלקת הגלישה האקראית של תפוז.

נינטייב

New member
מה שטוב לסטנדאפיסטים

לא בהכרח מתאים לפורום. כשלימור מ"רק בישראל" דיברה על יחזקאל, הבת של השכנה ממול זה היה מצחיק. הטרנד היוניסקסי של שמות לא ממש מטריד, אם כי יש לו פאן מעניין. הטרנד הוא חד-סיטרי (להרגשתי, לא ערכתי מחקר בנושא), כלומר שמות זכריים מאומצים לטובת נקיבות. לא שמעתי על שמות נקביים מובהקים שמאומצים לטובת זכרים. למישהו יש תובנה בעניין?

יס באך

New member
נינט מתוקה

נסיתי להבין מדוע הודעתך משורשרת להודעת התערוכה שלי. אבל שאלתך נכונה מאוד. אם כי יש שמות שמקובל שהם של בנות כמו: "שיר" והפכו גם שמות לבנים. החתרנות בבחירת שם כמו "יובל" ברורה מאוד.

נינטייב

New member
זאת ההיא מהבלוק ההוא?????

אם כן, אני פותחת שמפניה, אוכלת מולים, ומקנחת בחוקן תקני. התגעגעתי, מאוד מאוד מאוד מאוד.

למעלה