אף אחד לא מאמין בסגר, זו אחיזת עיניים

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לא אחיזת עיניים.
בסגר הראשון פחתו מקרי ההדבקה, אם פתיחת הסגר עלו המספרים. נס ציונה שהייתה בגל הראשון במקום הכי נמוך בטבלת הנדבקים, בגל השני לאחר פתיחת ה-סגר המספרים עולים IMG-20200716-WA0006.jpg יום ביומו.

SupermanZW

Well-known member
אור עקיבא נכנסה בגל השני ל... צפה בקובץ המצורף 492
כנסי לכתבה ותביני לבד, הסגרים הם בכאילו, מוכרים אשליות. לאורך כל הדרך כמעט המגמה בישראל הייתה כמו בשאר העולם, כך גם בשבדיה, אבל, דווקא בשבדיה ללא הסגרים כמות הנדבקים היומית נמצאת כעת במגמת ירידה אך רוב העולם במגמת עלייה. תועלת בסגר לא רואים. בכתבה יש ראיות שהסגרים בישראל הם למראית עין בלבד, לייחס להם הצלחה כלשהי זו בדיחה גרועה במקרה הטוב או רשעות במקרה הרע.

SupermanZW

Well-known member
לא אחיזת עיניים.
בסגר הראשון פחתו מקרי ההדבקה, אם פתיחת הסגר עלו המספרים. נס ציונה שהייתה בגל הראשון במקום הכי נמוך בטבלת הנדבקים, בגל השני לאחר פתיחת ה-סגר המספרים עולים צפה בקובץ המצורף 491 יום ביומו.
אם תכנסי לכתבה תוכלי לראות שהסגרים היו רק בכאילו, כל סגר מלא חורים כמו גבינה שוויצרית. מכרו אשליות וקנית אותן.

SupermanZW

Well-known member
לא הבנתי את הכותרת. מי לא מאמין בסגר בדיוק? לגבי האפשרות להיכנס/לצאת שלא דרך הדרך הראשית, זה מכונה 'סגר נושם' ובדיוק ככזה הוא הוקם לכתחילה.
כנס לכתבה, קרא, ראה את הסרטון.

Harrington

Well-known member
מנהל
כנס לכתבה, קרא, ראה את הסרטון.
ואז... מה אראה? מה אשמע?
או במילים אחרות רוצה לומר משהו, תאמר אותו. רוצה לשלוח אותי לסיורים אינטרנטיים, האמן לי שאני יכול לשוטט לבד ולאתר דברים שמעניינים אותי.

עם זאת...
נכנסתי לרגע קט לקישור, ראיתי את תחילת הכתבה. הבנתי שמדברים בדיוק על מה שכתבתי, שמדובר בסגר נושם ולא הרמטי (על אף שלא משתמשים בהכרח במילים האלו). זה מצוין כי בדיוק ככזה המערכת הגדירה אותו לכתחילה ומכאן שאין כאן שום בעיה מיוחדת.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אם תכנסי לכתבה תוכלי לראות שהסגרים היו רק בכאילו, כל סגר מלא חורים כמו גבינה שוויצרית. מכרו אשליות וקנית אותן.
לא יודעת מזה מלא חורים
לאשדוד לא יכולתי להכנס בשל סגר.
זה שאנשים משתוללים ואינם שומרים על הנחיןת, זו כבר בעיה אחרת.

נעימה 5

Active member
אז איך זה בסגר הראשון לא עלו הדבקיות?? זה לא שטויות הסגר,,זה הגיון בריא אין אנשים בהתקהליות אין לנגיף את מי לתקוף
שטויות להגיד שהסגר לא עוזר ועוד איך עוזר

נעימה 5

Active member
נכון, הבעיה שאנשים לא שומרים על כללים והם אשמים בעלית ההדבקויות,

SupermanZW

Well-known member
לא יודעת מזה מלא חורים
לאשדוד לא יכולתי להכנס בשל סגר.
זה שאנשים משתוללים ואינם שומרים על הנחיןת, זו כבר בעיה אחרת.
לא ראית איך "אסור לי לתת לך לעבור ברכב, תחני ותכנסי ברגל" ו"תעברי מסביב, מכאן אסור לי להכניס אותך אבל משם מותר" ו"הכניסה הזו סגורה עד... אז היא תהיה פתוחה", הפקחים עצמם מספקים למעוניינים פרטים כיצד לצאת ולהיכנס, זה מופיע בכתבה. את פשוט לא שאלת.

SupermanZW

Well-known member
אז איך זה בסגר הראשון לא עלו הדבקיות?? זה לא שטויות הסגר,,זה הגיון בריא אין אנשים בהתקהליות אין לנגיף את מי לתקוף
ממש במקרה, כי הם היו מחוררים כמו גבינה שווייצרית, חבל שלא צפית בכתבה, הפקחים מדריכים את העוברים ושבים כיצד לשבור את הסגר, כך היה מלכתחילה וכך ימשיך להיות. כל מה שצריך זה להיות נחמד לפקח והוא יגלה את כל הסודות.

משתפרת1

Well-known member
נעימה, זה בסדר. כולנו (פרט לאחד) מבינים אותך.

נעימה 5

Active member
לא הבנתי מה זה חורים כמו גבינה שויצרית לא שמרו על הסגר?? בכל אופן לא כמו אחרי פתיחת הסגר שהיה מבול של אנשים
וזה פוטנציל של הדבקות

SupermanZW

Well-known member
לא הבנתי מה זה חורים כמו גבינה שויצרית לא שמרו על הסגר?? בכל אופן לא כמו אחרי פתיחת הסגר שהיה מבול של אנשים
וזה פוטנציל של הדבקות
לו היית קוראת את הכתבה וצופה בסרטון היית מבינה.

למעלה