ארגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג

Iris cream

New member
ארגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג

*מתעצבנת* *נרגעת* אוקיי, אני מצרפת קובץ שבו יש את המילים של.... פעם שלישית שאני מנסה לשלוח את ההודעה הזאת!!!! כן כן, אתם צודקים שיר הפתיחה של סמולוויל!!! (וגם של מכושפות, דריה, סאות´פארק והנסיך המדליק מבל אייר) למי שעוד אין אותם עדיין.... השיר נוטרא נורא יפה, ואני ממליצה להוריד אותו באורך המלא שלו. תהנו!

lily p

New member
*שיעול* ../images/Emo29.gif

לה לה לה.... אבל גם ככה חיפשתי את המילים של סאות´ פארק, אז לא נורא...

lily p

New member
אוף... ../images/Emo29.gif../images/Emo178.gif

זה לא השיר פתיחה של סאות´ פארק....

lily p

New member
אוווווו! אני אסביר! ../images/Emo29.gif../images/Emo178.gif

אבל לאיזה חלק מהחתימה התכוונת? יש שם ארבעה משפטים שלא קשורים אחד לשני... ואני דווקא הבנתי את החתימה שלך... :) אתמול בדיוק ראיתי מאטריקס, בפעם המיליון, סרט מהמם!!

deep ocean

New member
לא הבנתי אף חלק בחתימה שלך ../images/Emo6.gif

בא לך להסביר את כל החלקים?

lily p

New member
חחח... אוקיי... ../images/Emo29.gif../images/Emo178.gif

*לוקחת נשימה עמוקה*
החלק הראשון, טוב... אני וילדה אחת מפורום הארי פוטר, היינו בצ´ט ביום ראשון בלילה, ואני לא אפרט הרבה, אבל דיברנו עם מישהו, והיא אמרה שהיא אוהבת אותי, אז אמרתי שגם אני אוהבת אותי, אז היא אמרה שאני מיסקסואלית, שזה אדם שנמשך לעצמו. (הכל היה בצחוק, כמובן...) אז סתם, היא המציאה את המילה הזו, ואני אימצתי....
החלק השני... טוב, אז יש ילדה בפורום ה"פ שקוראים לה אור, והיא כתבה פיק שקוראים לו "אל תתגרה בדרקון ישן" (שווה לקרוא!!). ואני אמרתי לה שאני אקרא אותו, אז בלילה הלכתי לקרוא אותו וקראתי, ואז פתאום הייתה לי הודעה שהיישום ביצע פעולה לא חוקית ושצריך לסגור אותו, אז סגרתי אותו. ואז פתחתי אותו שוב ואחרי כמה זמן הייתה את אותה הודעה וזה נסגר, ואז אמרתי לה, והיא שלחה לי אותו באייסיקיו ואיך שפתחתי אותו הוא נסגר שוב. אז החלטתי שהפיק שלה שונא אותי ושהוא לא רוצה שאני אקרא אותו.
חלק שלישי. יש בפורום, (תנחש לבד...
) תחרות שנקראת "מושית הזהב" (סיפור ארווווווך) ואני מתחרה שם על תואר "כותבת הפורוםפיקים הטובה של השנה", ולפיק שלי קוראים הצרחה. אז כולם עושים תעמולת בחירות, כמו "הצביעו למאיה - לעולם שפוי יותר", או "הצביעו לשניץ - לעולם עופי יותר" אז אני גם עושה תעמולת בחירות לפיק שלי...
חלק רביעי ואחרון... כתוב שם She Who Must Not Be נכון? זה בגלל שהוספתי את החלק השלישי לחתימה ולא נשאר יותר מקום... אמור להיות כתוב שם She Who Must Not Be Named שזה גם קשור להארי פוטר, הרע שם (הלורד וולדמורט) מכונה He Who Must Not Be Named, אז אהבתי, ואימצתי. מקווה שהכל יותר מובן עכשיו...

deep ocean

New member
א-הא!

בחיים לא הייתי מנחשת את זה לבד. את מודעה לזה שמי שלא גולש בפורום הארי פוטר, לא מבין כלום מהחתימה?

אה למי שתוהה- שם הישר והמבצעים:

Remy Zero- Save Me לא ממש ספוילר אבל עדיין
הלהקה תופיע בפרק האחרון לעונה עם השיר הזה...

lily p

New member
זה בסדר... ../images/Emo29.gif../images/Emo178.gif

גם מי שכן גולש בפורום הארי פוטר לא מבין שום דבר מהחתימה שלי...
טוב, אולי חוץ מהקטע של הצרחה...

למעלה